Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urodziny męża :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż na przykład lubi często masaż tajski i nie tylko. Często kąpie się w olejkach ja też takie coś uwielbiam. Więc ja bym obdarowała swojego męża np. olejkami, które bym kupiła w sklepie medycznym sklep juventas . Tam na pewno bym miała takie sprawdzone olejki zgodne z przeznaczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku prędzej zabrałabym męża na masaż. Co mu po olejkach jak nie ma w pobliżu osoby, która wykona profesjonalny masaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2015, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się zbliżają kolejne urodziny męża (to już 8 razem) i pomysły mi się po prostu skończyły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJot
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 10

PostWysłany: Czw 18 Lut 2016, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wyjechać gdzieś na weekend i odpocząć, a jeśli nie macie teraz na to czasu to może jakaś romantyczna kolacja. Polecam tą restaurację - oferta. Byliśmy tam na walentynki i bardzo miło spędziliśmy wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 14 Mar 2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd to ciekawa opcja ale nie jest to takie tanie. Moim zdaniem lepiej jest kupić coś co jest praktycznego. Na przykład jakieś firmowe sportowe buty albo bluzę.... Mój maż jest pragmatyczny i z takich prezentów cieszy się najbardziej. Jestem pewna,ze w przypadku większości mężczyzn jest podobnie. Jeśli chcecie nieco zaoszczędzić to proponuje zerknąć sobie do działu z wyprzedażami w supersklepie:
http://supersklep.pl/wyprzedaz
Jest tam sporo promocji tak wiec możesz kupić sobie jakieś oryginalne buty w cenie o wiele niższe niż normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowała zastanowić się nad jakimś eleganckim zegarkiem. .... Jest to coś praktycznego i jestem zdania,że praktycznie każdy facet będzie zadowolony z takiego prezentu. Niż na przykład z czegoś co będzie jedynie stało na pólce i się kurzyło...
Zerknijcie sobie tutaj;

http://zegarkihugoboss.pl/
Na stronie jest katalog zegarków marki Hugo Boss, która moim skromnym zdaniem ma jedne z lepszych męskich zegarków dostępnych na rynku.
Świetny jest ten model
......................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2016, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam bardzo fajne, designerskie produkty w sklepie internetowym Artiglo. To sklep, w którym określone produkty można zamawiać z tysiącami różnych designów. W prezencie można wybrać na przykład bardzo fajny kubek latte z autorskim wzorem. Moim zdaniem to ciekawy pomysł na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moona
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 22

PostWysłany: Pią 10 Cze 2016, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie sklepu supergalanteria.pl widziałam duży wybór naprawde konkretnych teczek męskich i sama zastanawiam się nad takim prezentem dla swojego męża. Elegancka skórzana teczka np. Paolo Peruzzi powinna przypaść mu do gustu. Bo o tym, że będzie z niej korzystał, akurat jestem przekonana uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Czw 16 Cze 2016, 22:15    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się imieniny mojego narzeczonego i mam dylemat z prezentem. Teczka męska odpada, bo nie lubi nosić aktówek. Za to przeglądam sobie torby męskie na ramię i tak myślę, że to by "przeszło". Zwłaszcza, że te torby są naprawdę bardzo fajne, zwłaszcza te z naturalnej skóry. Zastanawiam się, czy kupić właśnie taką, czy z eko skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią 17 Cze 2016, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako prezent dla chłopaka kupiłam wystrzałowy budzik, z racji iż często zdarzało mu się zaspać na uczelnie! Very Happy Jest bardzo zadowolony z prezentu Very Happy Toys4Boys stanął na wysokości zadania ponieważ otrzymałam paczkę w 18h od zamówienia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group