Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątki osobiste na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że to jest ok. Ale pod warunkiem, że to będzie dotyczyło tylko tej osoby poradzić opowiedzieć co się zrobiło już. A nie Autorka zada pytanie a ktoś zamiast odpowiedzieć pod tą osobę to pisze co miał on. Od tego rzeczywiście są tematy. I jest ich naprawdę dużo. Na próbę jeden narazie może być.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narobiłam zamieszania oczko
Już poprosiłam o usunięcie mojego osobistego wątki oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem wielką przeciwniczką wątków z przygotowaniami ślubnymi, przecież to forum ślubne uśmiech Tylko jestem za tym, by to bardzo wyraźnie uregulować i umówić się co do tego co tam piszemy. Historia związku - ok, zdjęcia naszych wyborów - sala, zespół, suknia - ok. Ale żeby to nie odbywało się kosztem forum ogólnego, bo znowu wątek bukietowy, zaproszeniowy itp będą leżeć odłogiem, bo wszystko w wątkach osobistych będzie (tak jak kiedyś w wykazach ślubnych).

Natomiast co do wątków ciążowych i dzieciaczkowych to ja bym się ich pozbyła. Sama miałam ciążowy i mam dzieciaczkowy, ale uważam, że tematy ogólne, np wyprawka, zupki, wózki w zupełności nam wystarczą. Ewentualnie można dodać wątek ogólny-galerię dzieci, gdzie chętne osoby będą pokazywać swoje maluchy. Jednak jest to forum ślubne i choć wiele panien młodych zostaje tu po ślubie to jednak tematy poślubne nie powinny przeważać nad przedślubnymi uśmiech

Mani ani, gdy ja pojawiłam się na forum również istniały już wątki ciążowe i dzieciaczkowe, co nie znaczy, że teraz, po latach nie możemy zastanowić się nad tym, czy dalsza ich egzystencja to dobry pomysł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja nie jestem wielką przeciwniczką wątków z przygotowaniami ślubnymi, przecież to forum ślubne uśmiech Tylko jestem za tym, by to bardzo wyraźnie uregulować i umówić się co do tego co tam piszemy. Historia związku - ok, zdjęcia naszych wyborów - sala, zespół, suknia - ok. Ale żeby to nie odbywało się kosztem forum ogólnego, bo znowu wątek bukietowy, zaproszeniowy itp będą leżeć odłogiem, bo wszystko w wątkach osobistych będzie (tak jak kiedyś w wykazach ślubnych).

Natomiast co do wątków ciążowych i dzieciaczkowych to ja bym się ich pozbyła. Sama miałam ciążowy i mam dzieciaczkowy, ale uważam, że tematy ogólne, np wyprawka, zupki, wózki w zupełności nam wystarczą. Ewentualnie można dodać wątek ogólny-galerię dzieci, gdzie chętne osoby będą pokazywać swoje maluchy. Jednak jest to forum ślubne i choć wiele panien młodych zostaje tu po ślubie to jednak tematy poślubne nie powinny przeważać nad przedślubnymi uśmiech


Zgadzam się z Agatą.
Co do galerii ogólnej ze zdjęciami dzieci, jest już chyba taki ogólny temat 'forumowe mamy i ich dzieci' czy coś w tym stylu, pamiętam, że Natalia W. wklejała tam zdjęcia swoich córeczek.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wątku Lusi mieć nie zamierzam, do tych dzieciaczkowych zaglądam niezmiernie rzadko, ale uważam, że te dziewczyny, które mają wątki szczególnie swoich dzieci powinny się tutaj wypowiedzieć. Ciążowe mają żywotność kilku miesięcy, potem przepadają w czeluściach archiwum, więc tych chyba nie jest aż tak szkoda, ale z tymi dzieciaczkowymi jest inaczej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie jak tak sobie przemyslalam to ja rowniez zgadzam sie z Agata. Moze powstac niezle smietnisko, ktore bedzie pozniej ciezkie do ogarniecia. Zaznacze, ze jak zaczelam pojawiac sie na forum to wlasnie to mi sie bardzo tu podobalo i dalej podoba, ze ide do konkretnego watku o zaproszeniach, sukniach, salach i szukam tego co mnie interesuje. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele no właśnie ja czekam z niecierpliwością na wypowiedzi innych mam uśmiech Jestem ciekawa co sądzą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie Agata, to masz rację odNośnie wątków dzieciaczkowych.
Mam Ksawciowy, ale rzadko do niego zaglądam i piszę..
Neli zakładać nie mam zamiaru, bo jest główny wątek "forumowe mamy i ich dzieci" i jak będzie potrzeba to tam coś napiszę.
A jeśli chodzi o ciążowe to jest też "forumowe ciężarówki" i tam zawsze piszę jak po wizycie idt..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wątki osobiste nie powinny być stosowane na forach, bo najzwyczajniej robi się śmietnisko. Nie po to wątki ogólne zostały założone, żeby z nich nie korzystać - poza tym, tak jest łatwiej, szybko można coś odnaleźć, a forum jest czytelne. A nic nie zachęca do rejestracji bardziej, niż "czyste" i dobrze zorganizowane forum. uśmiech
Jestem za tym, aby powstało podforum "Galeria" - zamknięte dla niezarejestrowanych użytkowników, a wpuszczane byłby tylko osoby, które maja przekroczony jakiś tam pułap postów, żeby na forum nie wysypała się masa tak zwanych "martwych kont", założonych tylko po to, żeby móc wejść do Galerii. Kurczę, dla pewności, że nie wejdzie tam nikt "obcy", dodałabym nawet hasło! Przy dziale "Wspomnienia z Waszego ślubu" też powinna być zastosowana taka metoda. Już nawet nie po to, żeby chronić zdjęcia, ale ja bym nie chciała, żeby pół Polski czytało moje ślubne wypociny. oczko Owszem, mogę na forum pokazać sukienkę, buty czy zaproszenia, ale relacja ze ślubu to coś bardziej osobistego i zawsze mnie to trochę dziwiło, że dziewczyny tutaj tak bardzo to upubliczniają, przecież każdy może to przeczytać. To samo sądzę o wątkach poporodowych, tych osobistych, gdzie dziewczyny opisują poród etc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, wątki osobiste są dobre dla kogoś kto chciałby sobie po czasie do czegoś wracać...
Aczkolwiek dla mnie to bez znaczenia jaka decyzja będzie. Forum jest na tyle duże, ma na tyle dużo tematów, że zarówno dla ciężarówek jak i narzeczonych.
A faktycznie przez wątki osobiste mogą 'upaść' te pozostałe, bo każdy skupi się na swoim.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group