Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedszkolaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 11 Lut 2019, 14:20    Temat postu: junior angin Odpowiedz z cytatem

Mnie ciekawi skąd czerpiecie pomysły na zabawy z dziećmi. Moje córki dużo czasu spędzają w przedszkolu, ale jak wracają do domu to zabawy ciągle im mało. Zawsze staram się im wymyślić coś nowego i ciekawego. Ostatnio podczas poszukiwań na kreatywne spędzanie czasu, wpadłam na ciekawego bloga junior angin: https://blog-juniorangin.pl/. Znalazłam na nim interesujące i przydatne wpisy, które powinien przeczytać każdy rodzic. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 14 Lut 2019, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedszkolaki mają przede wszystkim mnóstwo energii. Jeśli chcemy ją jakoś spożytkować to musimy dziecku zapewnić różne atrakcje i rozrywki. Warto nauczyć dziecko jazdy na rowerze, ale na pewno nie obędzie się bez kasku: http://mamabrum.eu/c/23/kaski-i-ochraniacze.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob 23 Lut 2019, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myslicie juz wlasnie do jakiej szkoly puscicie wasze dziecko? Tez jest wiele placowek, popularne sa takie prywatne. Mozna popatrzec na najblizsze szkoly. Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie i wlasnie sporo zajec dodatkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o młodsze dzieci i przedszkola to tutaj wiele dobrego mogłabym powiedzieć o Tequeście - moja pociecha uczy się języków obcych (w tym hiszpańskiego), rozwija swoje pasje (sztuki walki) i dobrze bawi uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, nasze dzieci co chwila wracają chore z przedszkola, postanowiliśmy więc, że ubezpieczymy je i w razie gdyby coś poważnego się stało mamy chociaż wsparcie finansowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2020, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również wybraliśmy Tequestę i jesteśmy (jak do tej pory) bardzo zadowoleni. To nowoczesne przedszkole dwujęzyczne z bogatą ofertą zajęć dodatkowych, moim zdaniem naprawdę warto uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka chodziła do przedszkole Kraków i była bardzo zadowolona, często wspomina niektóre koleżanki i mówi, że chętnie by tam wróciła chociaż na chwile. oczko Ale chyba każda z nas chociaż na chwile by wróciła do młodzieńczych lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie 24 Maj 2020, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo zależy od przedszkola, jak się sama przekonałam. Moja córka sama chętnie rano wstaje na zajęcia, panie przedszkolanki wchodzą na wyżyny kreatywności żeby zająć dzieciom czas i nauczyć je tego co mają w programie;) Sprawdźcie sobie ofertę Te Vizji http://tevizja.pl/ Na pewno będziecie zadowoleni z tego prywatnego przedszkola, szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z przedmówczynią...dużo zależy od programu nauczania, np. w Tequeście maluchy oprócz podstawowych lekcji mają także zajęcia dodatkowe jak np. karate, balet. Jeśli szukacie dobrego dwujęzycznego przedszkola to z pewnością będziecie zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maddlen5
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 15 Lip 2020, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po przedszkolu, szkoła go czeka uśmiech na pewno warto się nad tym zastanowić wcześniej bo dzieciaki strasznie szybko dorastają. Pod tym linkiem http://gimnazjum-1.pl/plecaki-skorzane-do-szkoly-gdzie-i-jakie-kupic/ znajdziesz fajny i bardzo konkretny poradnik dotyczący doboru plecaka do dziecka i do jego potrzeb.
_________________
Marti i Ola, autorki bloga afrodyta.olsztyn.pl o realizowaniu własnych ślubnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group