Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie byłam dziewicą w dniu ślubu - kobieta po przejściach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 17:37    Temat postu: nie byłam dziewicą w dniu ślubu - kobieta po przejściach Odpowiedz z cytatem

i nie będzie to żadna prowokacja ani trolling...

jestem kobietą po przejściach,przeszłam tragiczne wydarzenia po których rzuciłam się w wir przygodnych kontaktów... może i nie było ich wiele, ale za to wystarczająco, by coś stale dudniło mi w głowie, że jestem k***ą... dudnienie ustało jak nożem uciął po ślubie...

współżycie z mężem podjęliśmy po 3 latach związku... na początku miałam problemy, okropnie bolało... wynika to z tragicznych przeżyc z przeszłości... po zmianie metody antykoncepcji na hormonalne plastry ból ustąpił, nie ma już skojarzenia zbliżenia z kondomem z okropnymi przeżyciami... a może miałam też uczulenie na lateks?

fizycznie nadal jestem dziewicą, kiedyś ginekolog powiedziała mi, że moja błona tylko się rozciągnęła i pęknie przy porodzie...

mąż nadal nie może mnie przytulic leżąc za mną i łapiąc mnie za brzuch, automatycznie włącza się tragiczne wspomnienie sprzed lat...

pracuję nad tym w terapii u pani która jest psychoterapeutką i seksuologiem...

i tak jestem szczęściarą, czytałam kiedyś na studiach hardkorowe publikacje, w których na takie kobiety jak ja właściwie postawiono kreskę...

Mąż nauczył mnie dobrego dotyku, pokazał że nie wszyscy mężczyźni to świnie zdolni do najgorszego... przyzwyczajał powoli, a był czas że płakałam przy samych rozmowach na ten temat...

nie dane mi było byc dziewicą w dniu ślubu... gdybym mogła, wymazałabym niektóre sytuacje i zachowałabym czystośc duchową... postanowiłam dla Męża byc wtórną dziewicą, zaczynaliśmy jak gdybyśmy nie mieli żadnego doświadczenia, powoli ucząc się swoich ciał... błona? a jakie to ma znaczenie? moja nie pękła, tylko się rozciągnęła, pękł kawałek...

btw. bardzo mnie cieszy że nazajutrz po ślubie znalazłam małą plamkę krwi na prześcieradle, a nie miałam tego dnia okresu... w trakcie konsumpcji małżeństwa poczułam ból... może inaczej się ułożył i kolejny kawałek błony pękł? tego dnia zepsuła mi sprawę tylko jakaś drobna infekcja,po której nie było śladu następnego dnia...

gdybym tylko mogła cofnąc czas, i nie byc w tamtych złych miejscach, w złym czasie, nie byc w tamtych związkach...

i tak jestem szczęściarą, mam kochanego Męża który teraz wspiera mnie w walce o sprawiedliwośc w tamtych przeszłych sprawach... nie mówi za wiele, tylko tuli... nauczył mnie, że można zatracic się w tuleniu...

przepraszam, chyba chaotycznie wyszło...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group