Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zużyte tonery - jak się ich pozbyć?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sob 9 Sie 2014, 20:09    Temat postu: Zużyte tonery - jak się ich pozbyć? Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam takie pytanko do tych co dużo drukują - co robicie ze zużytymi tonerami/pojemnikami po tuszach? Słyszałyście o skupowaniu pustych tonerów: Pytam, bo trochę mi się tego nazbierało i nie wiem co z tym zrobić, a do kosza ot tak nie wywalę. A do Tesco mam spory kawał drogi (tam podobno specjalne pojemniki na to mają) i nie zmotoryzowana jestem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bambino13
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam zawsze zanosiłam do Tesco, ale patrzę, że znalazłaś fajny sposób, bo jak wyślę im te tonery to parę złotych wpadnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marekwisniewski0
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 24

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za stronę, i widzę, że bardzo fajnie jest to pomyślane, że mozna zamówić kuriera UPS i wysłać tonery do skupu. Ja wcześniej z tego nie korzystałem, tylko odstawiałem tonery na półkę. A z cennika wyczytałem, że za tonery do Lexmarka dużo płacą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jolie
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pon 12 Sty 2015, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Tego co się orientowałam to w sieci nie brakuje ofert różnych firm, które zajmują się skupem zużytych tonerów. Wystarczy poszukać tego w najbliższej okolicy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mikreso24
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wysyłam zużyte tonery do skupu przez kuriera uśmiech
_________________
budowa domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebajedrzejczak
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 13 Wrz 2016, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skupy tonerów, które oferują zapłatę w zamian za oddanie zużytych tonerów. Jest to bardzo opłacalne szczególnie jeśli dużo drukujemy, można na tym dużo zaoszczędzić.

Ostatnio zmieniony przez sebajedrzejczak dnia Pią 23 Wrz 2016, 14:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o firmie adaso? Bardzo wygodny sposób na pozbycie się pustych tonerów a przy okazji na zarobek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 24 Lip 2018, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie natomiast bardzo interesuje, gdzie kupujecie tonery? Muszę wymienić toner ze swojej drukarki na nowy. Na pewno chcę, aby to były oryginalne tonery, a nie zamienniki. Ciekawą ofertę znalazłam na https://drukson.pl/20-tonery-oryginalne . Co o niej sądzicie? Ktoś skorzystał? Ceny wydają się być fajne, opinie o sklepie też nienajgorsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomBud50
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 51

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej utylizować tonery w firmie której kupowaliśmy nasze produkty. Tonerlublin.pl sami zachęcając swoich klientów, aby korzystając z takiej możliwości oddawali zużyte tonery, a w zamian mogą otrzymać rabat na nowe produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikodem_pe
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze oddaję zużyte w sklepie, w którym kupuję nowe, oni wiedzą jak je zutylizować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group