Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

I wkońcu nadszedł ten dzień :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 20:54    Temat postu: I wkońcu nadszedł ten dzień :) Odpowiedz z cytatem

Może zacznę od piątku bo od tego dnia się zaczęło "coś" dziać uśmiech w piątek wstałam rano i chciało mi się płakać bo pogoda była beznadziejna. Wypiliśmy po kawie i ruszyliśmy w drogę. Ł umył samochód a ja go ozdobiłam uśmiech Nadmuchaliśmy trochę balonów i napiliśmy się kawy i przyjechali moi bracia uśmiech zawieźliśmy ich na domki gdzie mieli spać i troszkę u nich posiedzieliśmy ale za chwilę musieliśmy wracać do domu gdzie się mieliśmy ubierać. Tam powitano nas potrzaskanym szkłem ale tylko symbolicznie bo nie chcieliśmy polteru. Około 23 poszliśmy spać.
W sobotę przebudziłam się o 3 nad ranem i wszystko mnie drażniło to mi światło w oczy świeciło, to mi coś hałasowało , naprzekręcałam się ale około 4tej zasnęłam uśmiech a na 6tą miałam budzik. Jak otworzyłam oczy to byłam zmartwiona bo było pochmurnie i bałam się że będzie padało ale koło 10tej zaczęło się przejaśniać Very Happy Wstałam, poprzenosiłam suknie itp na dół (bo spaliśmy z Ł razem ale do ubierania się schodziłam na dół żeby mnie nie widział). Ogarnęłam się, przyjechała mama z moimi braćmi i moi bracia stroili bramę a my z mamą poszłyśmy na 7mą do fryzjerki uśmiech fryzura wyszła względnie choć moim zdaniem - szału nie robiła..około 8ej byłam z powrotem. Chłopcy zakrywali Ł żeby mnie nie widział Very Happy napiłam się i mój brat zawiózł mnie do kosmetyczki. Z miejsca powiedziałam jej żeby zrobiła delikatniejszy makijaż i żeby nie dawała żadnych różowych kolorów i makijaż wyszedł super Very Happy jak wyszłam i próbowałam się dodzwonić do kogoś by mój brat mnie przywiózł to żaden nie miał zasięgu i już myślałam że się nie dodzwonię ale się domyślili i przyjechał po mnie. Od tego momentu trwała mała nuda, bo siedziałam sama w pokoju popijając napój. Ale za chwilę ciocia Ł przyszła mnie ubrać żeby nie robić tego później na ostatnią chwilę i przyleciała spanikowana teściowa że Ł chce "jednego" na odwagę Very Happy Co mnie ucieszyło że nareszcie on też czuje jakiś stresik a ja nie miałam go wogóle Very Happy Chwilę po tym przyjechał kamerzysta z fotografką i uwieczniali moje przygotowania uśmiech potem poszli pomęczyć Ł uśmiech około 11 Ł po mnie przyszedł, zakręciła mu się łezka Very Happy było błogosławieństwo mamuśki puściły łezki a ja dalej nic Shocked pojechaliśmy do kościółka, ja deptałam na początku swoją kiecę bo nie umiałam się do niej przyzwyczaić. Kościół był ubrany świetnie Very Happy Aż się zdziwiłam bo myślałam że będzie gorzej język Na przysiędze nie pomyliliśmy się ani razu więc było bez zbędnego stresu uśmiech Sypneli w nas na wyjście ryżem i pieniążkami i pojechaliśmy na salę uśmiech Okazało się że nasza orkiestra miała małą awarię samochodu i jak podjechaliśmy pod salę to oni dopiero podpinali sprzęt ale się uporali w miarę szybko uśmiech Imprezka była świetna uśmiech W międzyczasie okazało się że straż pożarna jechała na ćwiczenia więc nasz kamerzysta ich "wyhaczył" i załatwił nam maleńką sesję język Przez całe wesele nie przegapiłam ani jednego kawałka a kamerzysta stwierdził że jeszcze nie widział tak dobrze bawiącej się panny młodej Very Happy ale wygłupiałam się równo Very Happy wkońcu to Nasz dzień oczko Zabawa trwała do godziny 3 chyba. Było świetnie i nie żałuję niczego z tego dnia. Dam wam parę fotek z telefonów co pozbierałam bo od fotografa niestety sobie poczekamy język Sory za takie długie "męczenie" ale już poprawin nawet nie opowiadam język Zdjęcia jutro usunę język
_________________



Ostatnio zmieniony przez kasia_90 dnia Pią 8 Sie 2014, 16:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia gratuluję oczko życzę Ci szczęścia i miłości na tej nowej drodze uśmiech świetne zdjęcia ze strażakami Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje moja "wspólniczko" daty! Pięknie wyglądaliście wesoły) ja jeszcze się nie mogę pozbierać żeby relację zdać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, gratulacje serdeczne Very Happy Bardzo ładnie wyglądałaś uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie wygladalas uśmiech Gratulacje i wszystkiego najlepszego na Wasza wspolna droge uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu wyglądałaś bardzo ładnie! I fryzura i makijaż i Twoja suknia wszystko tworzyło spójną całość uśmiech Wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia uśmiech Tyle się naczekałaś, a tu już masz obrączkę na palcu lol

PS Zdjęcie w kościele zapiera mi dech w piersiach, jest piękne...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 4 Sie 2014, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 5 Sie 2014, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu serdecznie gratuluję uśmiech
Życzę Wam wszystkiego dobrego a przede wszystkim dużo miłości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 5 Sie 2014, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu Gratulacje wykrzyknik Wyglądałaś przepięknie!! Samych pięknych i szczęśliwych wspólnych dni Wam życzę oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 5 Sie 2014, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny uśmiech Szkoda że tak szybko mija
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group