Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ZAPRASZAMY TAKŻE DO NASZEGO KOMISU !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja też mogę jeszcze zmienić zdanie. mam wypatrzone typy ale może się okazać że będę w nich po prostu źle wyglądać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eloonka
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyborem sukni faktycznie bywa różnie uśmiech
Ja na początku chciałam znaleźć coś w tym stylu:



Jedna z pań w salonie zasugerowała mi natomiast, że te suknie z długim koronkowym rękawkiem mogą krępować ruchy podczas tańca...

No więc zaczęłam myśleć o sukni, która będzie miała ozdobną górę (jakieś koraliki lub ozdobne hafty), a dół gładki i koniecznie w kształcie litery A (bo nie jestem zwolenniczką sukienek-księżniczek)...

Razem z koleżanką wybrałyśmy się na wycieczkę po krakowskich salonach...
...oj widziałyśmy duuuuuuuużo, ale nic mnie jakoś szczególnie nie zaciekawiło. Weszłyśmy w końcu do jednego z salonów i tam w samym kącie była na manekinie zupełnie gładka, klasyczna suknia...
Koleżanka stwierdziła, że powinnam ją przymierzyć, na co ja "ale taka całkiem gładka?", no ale dałam się namówić...
...weszłam do przymierzalni, założyłam suknię... i już nie chciałam stamtąd wychodzićwykrzyknik! uśmiech uśmiech uśmiech
To był mój strzał w 10!wykrzyknik Wprawdzie suknia była ecrue, ale to nie był problem, bo dla mnie specjalnie uszyli bieluteńką...

A swoje marzenie o koronkach spełniłam w inny sposób-dobrałam do niej delikatne koronkowe bolerko i w dniu ślubu czułam się cudownie!wykrzyknik

Żałuję tylko jednego... że ten dzień był tak krótki uśmiech

Oto moje cudo w katalogu:




A tu już na mnie uśmiech



Tak więc radzę jak najprędzej przymierzać, bo często suknie, które na manekinie nie wyglądają może imponująco, zyskują gdy same się w nie ubierzemy uśmiech

Powodzenia w poszukiwaniach uśmiech

p.s.A gdyby ktoś chciał przymierzyć moją-zapraszam do Krakowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wodniczka777
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: KRK

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, mam dosc nietypowe pytanko, chcialam zamiescic ofertę sukni w tutejszym komisie i probuje sie zalogowac i nic, czy do komisu trzeba sie osobno zarejesrtowac? bo uzywam loginu i hasła z tego forum ale wyskakuje mi zla nazwa uzytkownika lub hasło... Embarassed uprzejmie proszę o uswiadomienie Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Nie 18 Paź 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie zamiescilam ogloszenie na komisie. Mam wrazenie, ze trzeba sie ponownie zarejestrowac, ja tak musialam zrobic oczko.
Czekalam jakies 10 minut na mail z potwierdzeniem i potem bez problemu zamiescilam ogloszenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda. trzeba się ponownie zarejestrować na stronie główniej. forum to forum, a reszta to już inna działka Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 8 Lis 2009, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukni w salonie nie kupuję, z komisu też nie.
Nie wiem czemu, ale źle bym się czuła w sukni, którą kiedyś już miała na sobie inna panna młoda.
Być może mówiłabym inaczej, gdybym wiedziała, że na inną opcję mnie nie stać.
Pomysł komisu jednak uważam za świetny uśmiech jest mnóstwo dziewczyn, które chcą sprzedać swoją suknię i teraz mają możliwość w miejscu, gdzie zagląda tyle osób.


Póki co, nadzieja w mojej krawcowej Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolla
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Kwi 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eloonka ładna sukienka:)uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
a jak amelia
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 3

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2010, 9:34    Temat postu: komis sukien Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy ja też od niedawna prowadzę komis i wrazie co zapraszam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
piranhaafc
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 3
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 6 Mar 2011, 19:56    Temat postu: Przepiękna suknia Hiszpanka stan perfekt!!!! Odpowiedz z cytatem

Witam was dziewczyny!wykrzyknik

sprzedam swoja suknie zakupiona w Londynie, prana była ręcznie!wykrzyknik nie chemicznie i dlatego jaj stan jest PERFECT!wykrzyknik uśmiech
zapraszam na aukcje;

http://allegro.pl/suknia-slubna-gratis-hiszpanka-falbany-tiana-r-38-i1495237311.html
_________________
gg 4471319
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel0406
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 9

PostWysłany: Nie 6 Lip 2014, 21:19    Temat postu: Używana suknia ślubna. Odpowiedz z cytatem

Hej,
ja akurat mam na tyle trudno, że pracowałam w salonie sukien ślubnych. Znam różnice, między sukniami za około 3tys w wzwyż. Z jednej strony to prawda, że płaci się za markę, ale z drugiej strony, to gdy się "poczuje" jak suknia leży na sylwetce, z jakich materiałów wykonana, koronek, zdobień itp, to na prawdę jest olbrzymia różnica. Przez to nawet nie ma co patrzeć na suknie szyte na 1000 zł plus welon i bolerko. Ale tez nie ma na tyle kasy żeby szaleć i wydawać na suknie po 4-5 tys, dlatego kupie taką jak mi się marzy ale używana uśmiech pieniądze zaoszczędzone, a tak na prawdę nie widać czy w te sukni już ktoś był. Dla mnie to nie wstyd, mieć na sobie taka suknie, bo tylko ja o tym będę wiedziała uśmiech
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group