Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co dziecko ma między nogami ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój małolat od jakiegoś czasu interesuje się tym co ma (i nie tylko on ma) między nogami.
Dla niego sprawa jest prosta.
Wszyscy mają jaja język
Raz mu powiedziałam "Ksawciu to jest siusiak, a tu masz jakjka (gdy podczas kąpieli łapał się za nie i mówił swoje - co (albo gdzie - tak pyta co to jest).
Teraz za każdym razem gdy rozbieram go, przebieram, albo widzi swojego kuzyna, którego przebiera moja siostra woła na siusiaka - jaja.
Wie co ma między nogami i tata, raz po kąpieli przyszedł do pokoju po majty, młody za nim wystartował, zaglądając z boku wołał i pokazywał jaja.
Mi też próbował podglądną ze swoim zapytaniem "jaja?" wytłumaczyłam mu że jaja ma niunia (tak na siebie mówi) i tata a mama ma psitke.
Tak więc u nas są to jaja (po pituś nie umie powiedziec) "sita" bo psitka mu jeszcze nie wychodzi język

Tak swoją drogą, ciężko z takim małolatem rozmawiac na ten temat (na początku nie wiedziałam jak mu powiedziec, bo on przecież jest jeszcze taki malutki a tu takie zainteresowanie).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz Kubulino między nogami nosi siurka lub/i siusiaka. W zależności od maminego humoru lol
Aczkolwiek co do mojego dziecia się nie powie, on i tak szczerzy od razu zęby, więc jemu chyba wszystkie określenia się podobają język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
Nasz Kubulino między nogami nosi siurka lub/i siusiaka. W zależności od maminego humoru lol
Aczkolwiek co do mojego dziecia się nie powie, on i tak szczerzy od razu zęby, więc jemu chyba wszystkie określenia się podobają język

Chyba dziąsła język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szymon używa od początku siusiak, penis lub wagina.
Bo jakoś cipka, pipka, psitka wg mnie gorzej brzmią, a pochwa jakoś też nie bardzo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cipka dla mnie brzmi wulgarnie. Więc tak na pewno nie będę uczyć Leny. Myszka mi już bardziej pasuje, albo jakaś pipusia itp uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
gaja_85 napisał:
Nasz Kubulino między nogami nosi siurka lub/i siusiaka. W zależności od maminego humoru lol
Aczkolwiek co do mojego dziecia się nie powie, on i tak szczerzy od razu zęby, więc jemu chyba wszystkie określenia się podobają język

Chyba dziąsła język


Ahhh, byłam ciekawa czy któraś ten dysonans zauważy język
No niestety, na chwilę obecną szczerzy wyłącznie dziąsła lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atina napisał:
Cipka dla mnie brzmi wulgarnie. Więc tak na pewno nie będę uczyć Leny. Myszka mi już bardziej pasuje, albo jakaś pipusia itp uśmiech



Kurczę , ależ się jednak różnimy tutaj w postrzeganiu takich spraw. Mi się cipka wydaje normalna a właśnie jakieś psitki czy myszki budzą dziwny odruch Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No powiem Wam, że w przypadku dziewczynek jest problem. Sama bym się zastanawiała chwilę.
Z pewnością nie używałabym określenia cipa, cipka itp. Wulgaryzmem zalatuje jak nic.

Próbuję sobie przypomnieć co ja miałam i nie wiem. Ale chyba "sisię". A skąd to określenie nie mam pojęcia, ale jak je głośno wymawiam to tak osłuchowo/osłuszano czy jak tam po polskiemu jest przeze mnie brzmi język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sob 12 Lip 2014, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na pewno byłaby to "cipka", gdyby była dziewczynka. Nie kojarzy mi się wulgarnie, a raczej pieszczotliwie. Nie jestem na pewno za "myszką", bo za bardzo mylące to określenie, może konfudować, ale jakaś "sisia", coś w tym stylu, pewnie by przeszła, gdyby funkcjonowała w języku rodziny. Najważniejsze chyba to w ogóle nazywać te części ciała, a nie udawać, że nie istnieją. Byliśmy ostatnio u pediatry z Małym i jego siusiakiem, lekarz powiedział, że wciąż wielu rodziców nie zna i nie dba o te narządy dzieci, co może prowadzić do problemów zdrowotnych (np. chłopcy mają wieloletnie problemy z oddaniem moczu, dziewczynki infekcje).

Nam jest prościej przy chłopcu, jest siusiak i tyle uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 12 Lip 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację "myszka" może zmylić. Chyba sisia byłaby najlepsza uśmiech Ja codziennie dokładnie myję Lenkę płatkiem higienicznym. Nawet jak jej całej nie kąpię, to higiena miejsc intymnych jest zawsze.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group