Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

05.07.2014 Śląsko - Podkarpacki slub bajeczki 79 :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 8:16    Temat postu: 05.07.2014 Śląsko - Podkarpacki slub bajeczki 79 :) Odpowiedz z cytatem

Od 5 dni jestem mężatką lol więc czas na jakąś relację uśmiech
4,07- Dzień który był dla nas jakimś koszmarem.Nic się nie układało.Po pierwsze ksiądz- zastępował mojego proboszcza który sobie pojechał na wakacje-stary zniedołężniały pan,zapominający się,ledwo stojący na nogach,bardzo nieprzyjemny w obyciu.Zrugał nas bo twierdził że mieliśmy być u niego przed południem i w ogóle brak słów.Już w tym momencie naprawdę mieliśmy dość tego całego ślubu ,wesela.Biegiem pojechaliśmy do sąsiedniej parafii poprosiliśmy o pomoc przesympatycznego księdza Andrzeja.Matko- jak ja się cieszę że go zastaliśmy.Potem ukazało się ze brakło nam 2 pokoi dla gości.Cala rozpiska pokoi która dopracowywaliśmy od miesięcy poszła do kosza.Ot.. Właściciel ma podpisaną umowę z firmą która po raz 1 musiała zostać na weekend w liczbie 6 osób i nie mógł ich wyrzucić.Cudem to ogarnęliśmy.Potem biegiem zawieźliśmy wódkę,napoje na sale- na 3 samochody.Ustawianie stołów winietek-które potem tak część gości poprzestawiała że myślałam że spadnę ze stołka lol
05,07 TEN DZIEŃ
Pobudka o 7.8.00 fryzjerka.Fryzura nawet nawet jej się udała.Wróciłam dokończyłam przystrajanie podwórka.Nadjechały moje siostry z rodzinkami-przywiozły mi bukiet -piękny .Butonierki - niedopracowane wrrrr.I kwiatek we włosy.Mój W się wykąpał i pomogłam mu się ubrać.Potem ja poszłam na piętro,siostry pomogły mi się ubierać(szwagrowie się plątali pod nogami bo każdy czegoś szukał tak że nawet oni widzieli mnie w bieliźnie Embarassed ) Potem przyszedł na górę fotograf,każdej z Was życzyłabym kogoś takiego.Po raz pierwszy w życiu pozowałam bez skrępowania wręcz na luzie.Zaczęła grać muzyka-to moja mamusia miała taki pomysł zatrudnić grajka hehe zaczął boleć mnie brzuch ze stresu ale trzeba było schodzić na dół.Matko jak się bałam żeby się nie potknąć lol Podeszłam do mojego W przywitałam,zapięłam butonierkę(zobaczycie dlaczego ja podeszłam Wink)Potem błogosławieństwo-mama i chrzestna pociągające nosem Smile I ruszamy do autka.Zaraz za domem przy szlabanie)mieszkałam w leśniczówce) pierwsza bramka życzenia.Potem jeszcze po drodze 5 bramek.Pod kościołem niespodzianki,znajomi z daleka,nauczycielka z podstawówki.I w powitaniu na progu ksiądz Andrzej jako główny celebrujący mszę Very Happy W czasie mszy cały stres ze mnie opadł,aż widać na zdjęciach.W. zaciął się przed słowami - i że Cię nie opuszczę)bo mu się przypomniało jak żartowaliśmy z nie dopuszczę lol a ja zaczęłam się wtedy śmiać Very Happy Potem powitanie chlebem i solą,zbicie kieliszków,pierwszy taniec.Również jakimś cudem bezstresowy mimo braku przygotowań a w naszym przypadku taniec to sztuka Very Happy Wyszło naprawdę super ! I co tu dalej pisać- wspaniała zabawa do samego rana.Ostatni goście wyszli grubo po 5 rano.Z podziękowań wiemy że wszyscy byli zachwyceni :)Nigdy nie marzyłam o białej sukni,weselu-ale powiem teraz z całym przekonaniem- warto było wesoły)
Przepraszam za długaśną relacje język


[img]

[/img]

[img][/img]
_________________




Ostatnio zmieniony przez bajeczka79 dnia Czw 17 Lip 2014, 8:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się popłakałam ze wzruszenia oczko

Ślicznie wyglądaliście (w ogóle miałaś sukienkę prawie taką samą jak ja Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy)


Życzę Wam miłości i miłości i miłości oczko uśmiech uśmiech uśmiech <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Szczęścia i miłości! Pięknie wyglądaliście uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie długaśna relacja! Gratulacje i wszystkiego najlepszego na Nowej, WSPÓLNEJ Drodze Życia uśmiech Bądźcie zawsze tacy szczęśliwi i wpatrzeni w siebie jak tego dnia uśmiech
Wyglądaliście ślicznie, oboje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajeczko, relacja wcale nie była długaśna - bardzo przyjemnie się ją czytało uśmiech Gratuluję Wam rozpoczęcia wspólnej drogi życia uśmiech Niech każdy jej dzień będzie z namacalnym Błogosławieństwem! uśmiech Pięknie wyglądaliście!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Pięknie wyglądaliście w Waszym dniu! Wzruszająca relacja, powodzenia na nowej Wspólnej drodze życia! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Bardzo ładnie wyglądliście. Niech Wam się szczęści na nowej drodze życia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!! Wyglądaliście pięknie uśmiech Dużo miłości i szczęścia na wspólnej nowej drodze życia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 10 Lip 2014, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja uśmiech Gratulacje!

Dużo miłości i szczęścia na Waszej wspólnej drodze życia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group