Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

28 czerwca 2014 wymarzona data Domci ;*
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 10:04    Temat postu: 28 czerwca 2014 wymarzona data Domci ;* Odpowiedz z cytatem

Nadeszła kolej na mnie  Ostrzegam nie umiem pisać takich relacji, nie umiem opowiadać historii smutny

Piątek 27.06
Dzień dłużył się niesamowicie. Nie mogłam znaleźć sobie miejsca w domu. Zrobiłam obiad, posprzątałam a raczej przenosiłam rzeczy z miejsca na miejsce i patrzyłam w telewizor. Gdy doczekałam się godziny 15:00 pobiegłam skocznym krokiem do jeszcze wtedy Narzeczonego do pracy i zabrałam naszego samochoda do czyszczenia. Zostawiłam go i na 16 poszłam na paznokcie. Gdy tak robiła mi kobieta te paznokcie zadzwonił do mnie ksiądz na pogaduchy. Bardzo przyjemny człowiek. Pytał co byśmy chcieli żeby na kazaniu mówił i czy może jakieś kawały opowiadać. I wtedy już się mega wyluzowałam. O 18:30 wróciłam do domu i dalej się nudziłam. Męczyłam się do 23:00. Wkońcu mój dzień dobiegł końca i zasnęłam zmęczona nudą.
28.06 TEN DZIEŃ
Doczekałam się! Ale jak to zawsze u mnie bywa jak nie trzeba to wstanę wcześniej a jak trzeba to oczywiście Domcia zasypia jak kamień i nie da jej się obudzić. Norma uśmiech Wstałam o godzinie 6:55 mimo budzika. Fryzjera miałam na 7 więc biegłam przeskakując schodki na kładce co 3. Zrobienie całej fryzury zajęła może 30 minut. A że makijaż miałam o godzinie 12:00 to wróciłam do domu na drzemkę w pozycji siedzącej zwinięta w kłębek z głową w powietrzu co by się nie zespsuła. Jak mnie tato zobaczył myślałam że się ze śmiechu udusi. Mówił że w wojsku to się różnie spało ale tak to tylko ja potrafię. W między czasie przyjechał brat mojego dziadzia z dziewczyną (!) i pojechali na cmentarz. Koło 11:40 zebrałam się do makijażystki. Siedząc na krześle wpadł fotograf i walnął mi serię zdjęć. Trudno się było nie śmiać jak każde zdjęcie było sygnalizowane hasłem „hiu hiu”. Ale zdjęcia podobno wyszły świetnie. Po powrocie do domu zaczęłam już końcowe przygotowania. Prysznic i zaczęłam się ubierać i zakładać dodatki. O godzinie 13:30 byłam już gotowa. Przyszła moja chrzestna i brat dziadzia wrócił. To było najdłuższe 30 minut mojego życia. Gdy nareszcie nadeszła godzina 14 przyjechał mój Narzeczony ze świadkiem i Rodzice. Oczywiście nie obyło się bez wykupywania. Śmiechu było na potęgę uśmiech. Wykupywana byłam lizakami, cukierkami a jak dalej było mało to mój K. wyciągnął piersiówki. Tato był wniebowzięty. Mama się bardzo cieszyła Very Happy. Wkońcu weszli do domu. Gdy K. zobaczył mnie w sukni czekającą potok łez po policzkach płynął i nie mógł przestać i tak się we mnie wtulił że i jak zaczęłam ocierać łzy. Był mega wzruszony i zachwycony i tego nigdy nie zapomnę. A uśmiech z Jego twarzy nie zszedł już do końca dnia. Ba do tej pory chodzi szczęśliwy. Tak bardzo byłam piękna dla Niego. Przyszedł czas na błogosławieństwo. Tego już nie będę opisywać. Każde wygląda tak samo  Po błogosławieństwie na trasie do auta czekała nas brama w drzwiach do klatki schodowej. Dostałam drzewienny wałek na męża Very Happy Wcisnęłam się do auta i pojechaliśmy do kościółka Very Happy Msza minęła szybko i sprawnie. Ksiądz pięknie mówił skupił się na nas, na tym czym się zajmujemy. Po mszy życzenia i wszyscy pojechaliśmy do restauracji. Rodzice przywitali nas chlebem i solą tłukliśmy kieliszki, mąż przeniósł mnie przez próg, „sto lat” goście odśpiewali, i zasiedliśmy wszyscy do gorącego dania. Pomiędzy obiadem a deserem odstawiliśmy nasz pierwszy taniec w pełni improwizowany. Podobno wyszło wszystko świetnie Very Happy Później tańce, chodzenie od stołu do stołu do gości. O 21:30 tort, o 23:00 podziękowania dla rodziców, które zrobiły furorę  no i o 0:00 oczepiny  Wesele skończyło się o 5:30 rano Very Happy orkiestra już spakowana do wyjścia a nas została grupka i dalej się bawią. Do dziś dzwonią ludzie i chwalą sobie nasze wesele.

Tyle się naczekałam na Ten dzień a tu tak szybko minął  szkoda że nie mogę przeżyć tego dnia jeszcze raz wykrzyknik Very Happy

ZDJĘCIE 1
ZDJĘCIE 2

_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*


Ostatnio zmieniony przez domcia192 dnia Wto 5 Sie 2014, 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję uśmiech
Życzę Wam wszystkiego dobrego, dużo dużo miłości oczko
Chętnie obejrzę więcej zdjęc oczko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Oby wszystkie Wasze wspólne dni były takie piękne jak Ten jeden! uśmiech Pięknie wyglądaliście uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i wszystkiego dobrego uśmiech
Drugie zdjęcie jest rewelacyjne uśmiech Poprawiło mi humor oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domcia, gratuluję! uśmiech Najbardziej ucieszył mnie moment, w którym Twój Mąż po zobaczeniu Cię zaczął płakać uśmiech Ja te zdjęcia już znam, od tego pierwszego kolejny raz nie mogę oderwać wzroku! uśmiech I mam wielką nadzieję, że wstawisz coś jeszcze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny uśmiech wstawię w tym tygodniu do piątku mam nadzieję mają być już wszystkie zdjęcia Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje, wyglądaliście świetnie uśmiech Czekamy na więcej zdjęć Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO NARESZCIE język aleś sobie męża upolowała oczko (jak widać na załączonym zdjęciu język ) kurde non stop Cię kojarzę z burzą blond loków przez to Twoje profilowe na fejsiku i nie mogę się przestawić język nie mniej wglądałaś pięknie uśmiech gratuluję i życzę mnóstwo lat wspólnego szczęścia i miłości i maluszka oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Pięknie wyglądaliście
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 9 Lip 2014, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie gratulacje. Pieknie wyglądaliście
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group