Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla niemowlaka

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefania
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 34

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 12:13    Temat postu: Prezent dla niemowlaka Odpowiedz z cytatem

Hej uśmiech Chciałabym kupić prezent dla 2-miesięcznej dziewczynki (mojej siostrzenicy). Długo się zastanawiałam i pomyślałam, że siostra jak i jej córeczka chyba będą zadowolone z jakiejś maty do zabawy albo leżaczka. W końcu przypadł mi do gustu piękny bujak

[img]http://www.arti.pl/gallery.php?src=lezaczki/relax_new_green_gray.jpg&w=600&h=450[/img]

Podoba wam się? Co sądzicie o takim prezencie? Macie jakieś lepsze pomysły? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IDź się reklamować gdzie indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18 Sie 2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezenty dla dzieci są w innym dziale. Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group