Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak chodzić na wysokich obcasach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bass
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 30

PostWysłany: Nie 23 Sie 2015, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rolkos napisał:
Poćwicz sobie i załóż szpilki i ucz się chodzić w domu

Chodzenie w domu niewiele daje,przecież chodzi o trzymanie równowagi na zmiennych powierzchniach. A miejski bruk potrafi niejedną amatorkę szpilek zaskoczyć. Wink
Wkładki żelowe to jest dobry sposób na dyskomfort, ale moim zdaniem, zdecydowanie się na szpile w dzień ślubu jeśli zwyczajowo się ich nie nosi to...ryzyko. Bóle,dyskomfort i brak swobody w poruszaniu. Szczególnie w tańcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Nie 23 Sie 2015, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bass napisał:
rolkos napisał:
Poćwicz sobie i załóż szpilki i ucz się chodzić w domu

Chodzenie w domu niewiele daje,przecież chodzi o trzymanie równowagi na zmiennych powierzchniach. A miejski bruk potrafi niejedną amatorkę szpilek zaskoczyć. Wink
Wkładki żelowe to jest dobry sposób na dyskomfort, ale moim zdaniem, zdecydowanie się na szpile w dzień ślubu jeśli zwyczajowo się ich nie nosi to...ryzyko. Bóle,dyskomfort i brak swobody w poruszaniu. Szczególnie w tańcu.

Dokładnie tak, w domu to ja nawet 16 cm nakładam i wywijam jak sarenka.język Natomiast jak schodziłąm po schodach to poleciałam i wyłożyłam się jak długa, ledwo do auta doszłam. Nie umiem i tyle...smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Czw 3 Wrz 2015, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za wysokimi butami nie przepadam , na co dzień chodzę w sportowych. Ale ślubne planuje mieć na niskim obcasie fakt sama wysoka to nie jestem ale obcas max 6-7 cm i chyba najwygodniejszy jak dla mnie to jest ta żabka czy kaczuszka jak to się tam zwie uśmiech miałam takie na studniówce i szczerze wytrzymałam całą noc bez zmiany obuwia uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w końcu padło na 10 cm. Będzie bal!Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka podziwiam Cię uśmiech 10 cm nie lada wyzwanie uśmiech myślisz o jakiś butach na przebranie w czasie wesela uśmiech?
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2015, 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj do mnie przyszły jedne 10 cm, a drugie 11 cm, z tym, że te wyższe mają koturnę i są wygodniejsze dla stopy.
Na pewno będę miała jedne na zmianę w tej samej wysokości, a na ból stopy na pewno będę miała jakieś baleriny, co by nie umrzeć.język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2015, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i tak wszyscy na parkiecie po północy kończą boso...nawet niekiedy panna młoda uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wysoka więc obcasy bd miała niskie, chciałabym ok 5-6 cm, a potem i tak sobie zmienię np na baleriny, widziałam jedne piękne,eleganckie, na pewno się coś znajdzie uśmiech i polecam wkładki mnie w tym roku bardzo pomogły. No i wiadomo w nowych butach trzeba trochę pochodzić przed uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo , że przed uroczystością trzeba buty troszkę rozchodzić.Tylko najlepiej w domu aby się nie pobrudziły uśmiech co do balerin to jestem za przynajmniej wygodnie się będzie tańczyć ty lko gorzej bo suknia po ziemi szurać będzie.
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulka59 napisał:
Wiadomo , że przed uroczystością trzeba buty troszkę rozchodzić.Tylko najlepiej w domu aby się nie pobrudziły uśmiech co do balerin to jestem za przynajmniej wygodnie się będzie tańczyć ty lko gorzej bo suknia po ziemi szurać będzie.
Moja to i tak pewnie będzie cała upaćkana język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group