Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

13 sierpień 2016, Inowrocław (kujawsko-pomorskie) - Foto+video-szukam
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol Hura
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 9:22    Temat postu: Hura Studio - fotografowie ślubni Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i do kontaktu
www.hurastudio.pl i www.facebook.com/HuraShots
_________________
Z pozdrowieniami,
Hura Studio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
OnePerfectMoment
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

jesteśmy firmą zajmującą realizacją filmowych reportaży ślubnych oraz reportaży fotograficznych.

Oferujemy:
- reportaże fotograficzne
- film ślubny w technice DSLR
- klip ślubny/higlights w formie teledysku
- sesje plenerowe

Chętnie przedstawimy indywidualną ofertę.

Nasze portfolio oraz przykładowe realizacje można obejrzeć tutaj:

Przykłądowy klip ślubny

Portfolio ślubne
_________________
One Perfect Moment - Fotografia ślubna i film ślubny
http://www.oneperfectmoment.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
4moments
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 9
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Czw 26 Lut 2015, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotograf ślubny toruń polecam!
_________________
tutturuttu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
07photo
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Wąbrzeźno

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 17:15    Temat postu: 07 photo profesjonalna fotografia Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Jestem dyplomowanym fotografem, mam certyfikat upoważniający do fotografowania podczas ceremonii oraz posiadam 5-letnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów. Jestem osobą bardzo kreatywną, przyjazną z ogromnym poczuciem humoru. Cieszą mnie zlecenia z udziałem otwartych na przeróżne pomysły osób. Zawsze się staram, jeśli tylko mam okazję, dobrze poznać swoich klientów. Obecnie pracuję na wysokiej klasy sprzęcie co przekłada się na jakość usługi. Jeżeli skorzystacie Państwo z mojej oferty proponuję dodatkowo, że każdy kto chciałby mieć indywidualne zdjęcie z parą młodą otrzyma je nieodpłatnie w wersji papierowej jeszcze w trakcie trwania wesela. Sprawi to miłą niespodziankę oraz pamiątkę gościom z Państwa ślubu.
Standardowo oddaję ok 400 gotowych zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD lub pendrive. Opcjonalnie można dobrać dowolną ilość fotoksiażek, fotoalbumów lub albumów tradycyjnych oraz prezentację multimedialną.
Zapraszam na moją stronę oraz do kontaktu.
http://07photo.pl| 792 902 007 | 07photo@wp.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FetrY
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
zajmujemy się tworzeniem videoklipów i fotorelacji ślubnych. Pełny profesjonalizm i niska cena. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą:

http://art-pax.com.pl/

To co nas wyróżnia to BARDZO dobre materiały video i super montaż, nie wierzysz? Sprawdź!

Potrzebujesz zrobić sesję zdjęciową na/przed/po ślubie? A do tego otrzymać ciekawie złożony materiał video, który przez wiele lat będzie cieszył oko? Nic prostszego, pisz/dzwoń śmiało, a na pewno się dogadamy.

Pamiętaj: dla nas kinematografia to PASJA, nie obowiązek!

Zapraszam do kontaktu: 505 561 424 - Michał


pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arekgron
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Nie 12 Kwi 2015, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam .Jeżeli oferta aktualna zapraszam na stronę ,jest tam Galeria filmów ,cennik i inne informacje ,oczywiście cennik orientacyjny
Wszystko napisane przejrzyście zwięźle i na temat -bez mydlenia i przechwalania się Wszystkie szczegóły omawiamy dokładnie wcześniej.Mamy dużo pomysłów,znamy piękne miejsca na sesje,plenery
Robimy realizacje w całej Polsce
Większość ,,Młodych'' przeznacza na kamerzystę i fotografa jakąś kwotę.Myślę że za proponowane ceny , nikt nie zrobi ,filmu na tak dużym poziomie artystycznym i technicznym.
Jeśli chodzi o zdjęcia. Fotograf ,jeden z najlepszych w Polsce,robi piękne artystyczne zdjęcia i sam opracowuje piękne drukowane albumy z wybranymi zdjęciami
Cena zależy od zakresu pracy

Strona kamerzysty
Arkadiusz Gronczewski----- http://arodigitalfilm.jimdo.com/
tel.723-883-458
Strona Fotografa
Mariusz n. Piotrowski ....... www.slubnagaleria.eu
_________________
Jestem doświadczonym filmowcem , zapraszam do skorzystania z moich usług
Chętnie też, wszystkim posłużę radą ,na temat.
filmowania i montażu
Aro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
danfilm
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2008
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 17 Kwi 2015, 12:27    Temat postu: Re: 13 sierpień 2016, Inowrocław (kujawsko-pomorskie) - Foto+video-szukam Odpowiedz z cytatem

Mel napisał:
Fotograf i kamerzysta poszukiwani uśmiech
Szukamy osób z wyjątkowymi pracami, które mają w sobie "to coś", co nas urzecze. uśmiech Oryginalność i jakość są dla nas na pierwszym miejscu. Mamy wiele wizji na ten dzień - chcemy osoby, która nie boi się wyzwań, jest kreatywna i "gotowa na wszystko". Pragniemy, aby fotograf i kamerzysta nie byli tylko osobami z zewnątrz - chcemy, abyście nas poznali i wczuli się w wyjątkowość tego dnia jak my, zostali naszymi przyjaciółmi. uśmiech

Mamy nadzieję, że kilometry nie będą stanowiły problemu. Z naszej strony nie ma żadnego - jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki. Cena - za coś wyjątkowego jesteśmy w stanie zapłacić każdą. uśmiech

Można wysłać e-maila na mój adres podany w profilu jak i wiadomością prywatną na forum z ofertą, odpowiemy na każdą. uśmiech

13.08.2016


Witam sąsiadów z kujawsko-pomorskiego Zapraszam na stronę firmową http://www.studiomorfeusz.pl . Pisać można wiele ale zachęcam do oglądu materiałów filmowych i fotograficznych - jeżeli jest tam coś co was urzekło - chętnie przedstawię szerszą ofertę . Pozdrawiam uśmiech
_________________
Studio Morfeusz spełnia senne marzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vascoimages
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2015, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Bardzo chętnie wykonam dla Was zdjęcia. Jestem co prawda z Warszawy, ale reportaże i sesje wykonuję w całej Polsce. Zapraszam: www.vascoimages.pl
Jeśli chodzi o film, to mogę polecić fenomenalną ekipę z Łodzi: http://kashmir-studio.com

Pozdrawiam
_________________
Fotografia ślubna w dobrym stylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
88mary
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto 27 Paź 2015, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.artmovie.pl Zapraszamy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bialaprzystan
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob 31 Paź 2015, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebyte kilometry to przygoda, nie problem Wink
http://www.bialaprzystan.com
_________________
Biała Przystań - autorska fotografia ślubna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group