Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Świętowanie rocznicy ślubu - wasze pomysły :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 16 Lut 2015, 12:51    Temat postu: wyjazd we dwoje Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszą opcją na świętowanie rocznicy ślubu jest wyjazd we dwoje. Ja znalazłam uroczy hotelik nad morzem, piękne widoki - romantycznie zacisznie. Fajna kuchnia i nawet nie drogo.

Znalazłam go przez fajną stronke
http://www.zlotystandard.info/

tam jest cały spis hoteli, które posiadają certyfikat jakości no i bardzo fajnie;) To była niezapomniana rocznica - w tym roku też chcemy tam wrócićjęzyk z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 2 Mar 2015, 14:19    Temat postu: Wspomnienie Odpowiedz z cytatem

My chcąć uczcić nasza rocznicę postanowiliśmy wybrac się do uroczego hoteliku na Mazurach. Cudowne miejsce!
A znaleźliśmy je na stronce, która ma same takie obiekty z certyfikatem jaksci - http://www.zlotystandard.info/

świetna sprawa i cudowne wspomnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutrzenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 23 Mar 2015, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie mój ostatnio pozytywnie zaskoczył. Była nasza rocznica a on cały dzień nic. Jak zadzwoniłam zeby spytac co u niego to usłyszałam – nie mogę gadac, odezwę się pozniej. Potem tylko sms gdzie sie widzimy że na chmielnej koło 19 bo musi cos załatwić i razem wrócimy do domu. Już sie zaczełam wkurzać... jak się zobaczyliśmy to były kwiaty:) już miałam uśmiech na twarzy. Potem poszliśmy na przepyszne winko w takim barze Wejman Wine Bar – wystrój, klimat no i te wina... byłam w niebie bo dawno nie wychodziliśmy nigdzie a tam tak super byłouśmiech po godzince powiedział że musimy lecieć bo zaraz się zaczyna... seans w kinie:) cudowny wieczór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z mężem postanowiłam powrócić do miejsca, gdzie mieliśmy wesele. Mianowicie do Pałacu Brzezina pod Wrocławiem. Już tak 2 razy, bo 2 rocznice za nami. Wyjechaliśmy na weekend i bardzo miło go spędziliśmy uśmiech W hotelu można skorzystać ze spa, łaźni i innych atrakcji. Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. Polecam taki sposób na świętowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 10 Kwi 2015, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z mężem postanowiłam powrócić do miejsca, gdzie mieliśmy wesele. Mianowicie do Pałacu Brzezina pod Wrocławiem. Już tak 2 razy, bo 2 rocznice za nami. Wyjechaliśmy na weekend i bardzo miło go spędziliśmy uśmiech W hotelu można skorzystać ze spa, łaźni i innych atrakcji. Wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. Polecam taki sposób na świętowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może m.in. lot balonem? Zawsze mi się marzył, chyba będę musiała zorganizować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zorbi
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 13

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wyjechać gdzieś dalej i pobyć tylko ze soba. To niezastąpiony czas no i te wspomnienia... uśmiech
_________________
Masaż bydgoszcz to Twój wymarzony relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emila2295
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zazwyczaj na ten dzień i okoliczne bierzemy urlop i wyjeżdżamy w nasze ukochane góry. Spacerujemy, rozmawiamy, jesteśmy ze sobą inaczej niż na co dzień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lendon200
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 8

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech gdzieś się zaszyć z daleka od zgiełku to jest to, można wtedy więcej ze sobą porozmawiać i odpocząć
_________________
"Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, lecz także ustawiczna praca." – Ernst Zacharias
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2018, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to super pomysł, są takie zaciszne i fajne hostele w Polsce , my co prawda wybraliśmy niedrogie i bardzo atrakcyjne apartamenty we Wrocławiu ale to już co kto woli uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group