Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kociaczkowy ślub 7.06.2014
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 18:54    Temat postu: kociaczkowy ślub 7.06.2014 Odpowiedz z cytatem

Dwa kociątka…
Które kiedyś dzieliło 700 km…
Które kiedyś płakały z tęsknoty…
Które kiedyś spotkały się w miejscu dla kociąt zagubionych, zmęczonych wędrówką życia…
Którym życie rzucało kłody pod nogi a próbowała rozdzielić je śmierć…
Idą przez życie razem…
Codziennie się tuląc, witając pocałunkiem, są razem w swoich smutkach i radościach.
Wiedzą już, że chcą iść do końca życia razem, łącząc się w łzach smutku i szczęścia, w rozpaczy i wielkiej radości.
I przychodzi dzień, na który dwa kociątka czekały, gdy wobec prawa i ludzi przyrzekną sobie Miłość po grób.
A ten kotek, co lubi marudzić,
I ten kotek, co lubi szachy,
I ten kotek co uwielbia gry
będą im w tym dniu towarzyszyć.
Dwa kociątka, które Miłość spaja…
Dwa kociątka, które witają się pocałunkiem…
Na zawsze, aż po grób…


I tak zaczęła się nasza nowa historia... ostatni tydzień przed to myśleliśmy że kota dostaniemy z nerwów, napięcie stawało się nie do zniesienia...

Dzień przed weselem byliśmy z wujkiem, rodzicami i bratem dekorować salę, świetnie się przy tym bawiłam... napięcie puściło, kiedy mnie sąsiadki wyściskały...

Rankiem w dniu ślubu wybudziło mnie o 3.45 nad ranem, jakieś ślubne głupoty mi się śniły... leżałam w łóżku do 8mej, potem wstałam i zrobiłam sobie kawkę... nieco poczekałam i przyjechał Dziczek ze świadkiem i jego bratem, potem przyjechała reszta klanu M... potem zaczęli się zjeżdżać pozostali goście... gdzieś ok 12.30 zaczęliśmy się z Dziczkiem ubierać, oboje w tym samym pokoju... pogoda nam sprzyjała, tego dnia był skwar...

Ok. 13.20 wyjechaliśmy wszyscy pod USC... przed urzędem zaczęłam się histerycznie śmiać... Potem weszliśmy do sali, powitała nas piękna muzyka grana przez nauczycielkę mojego brata ze szkoły muzycznej... podczas przysięgi zaśmiałam się na początku (moja kuzynka 5 lat temu prześmiała całą)...

I pojechaliśmy do Kwatery Myśliwskiej, pierwszy raz jako Mąż i Żona... Na wejściu nasze mamy przywitały nas chlebem i solą... Po toaście obiad, podziękowania dla rodziców; odśpiewaliśmy teściom sto lat z okazji ich 34 rocznicy ślubu przypadającej w tym samym dniu, potem był pierwszy taniec... nie trzeba nam było śpiewać "gorzko", bo stale się do siebie tuliliśmy i całowaliśmy...
Ok 21 szej wnieśli dzika... był on inaczej przyrządzony niż ten sprzed 17laty na weselu kuzyna, ale bardzo smaczny...
Ręce mi drżały przy krojeniu torta, moja mama mi pomogła...
Na oczepinach bukiet i krawat złapała ta sama osoba...
Rodzinka była zadowolona z dedykacji; dla mnie oczywiście było z kocim motywem - "Mokotów" Strachów na Lachy.

Maskotką wesela był dwuletni Michaś, synek świadkowej. Każdy z nim chciał tańczyć, oczywiście i ja zatańczyłam... małemu bardzo się podobały dziki w zagrodzie...
Mój brat spisał się na medal, porobił piękne zdjęcia, nagrał przysięgę w USC... świadków również mieliśmy na medal...
Wymiękłam ok 4tej, pospałam może 4 godzinki i jestem niewyspana a jestem śpiochem patentowanym...

W tej chwili w domu moich rodziców jest jeszcze kilkoro gości, mają zostać do jutra... śmiejemy się, piwkujemy...

Kocham mojego Dziczka i chcę go tulić do końca życia... jeszcze wydaje mi się że to sen, ale obrączka sprowadza mnie na ziemię... mamy nadzieję że jesienią zakiełkuje we mnie nowa istotka do kochania...

zdjęcia później, są na etapie zgrywania na pena z wielu aparatów
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna kocia relacja Very Happy Wszystkiego pięknego na Nowej Drodze Życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie i życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo dużo miłości uśmiech
Czekam na zdjęcia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulację uśmiech
Życzę Wam ogromu miłości i radości we wspólnym, małżeńskim życiu uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęścia i miłości życzę uśmiech !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłości i szczęścia!! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 8 Cze 2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! uśmiech Życzę Wam stale powiększającej się miłości uśmiech I zawsze pamiętajcie, że w związku smutki dzieli się na dwoje a radości mnoży się przez dwa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pon 9 Cze 2014, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Wszystkiego najpiękniejszego i najradośniejszego we wspólnym nowym życiu! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 9 Cze 2014, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! I tego śmiechu to do końca życia życzę uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 9 Cze 2014, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group