Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niski Pan Młody
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elena
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 13:45    Temat postu: Niski Pan Młody Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony jest ode mnie niższy, macie jakieś rady jak to zakamuflować nieco?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zakamuflujesz oczko . Fryzura ściągnięta na płasko na głowie i płaskie obcasy język . A dla niego podeszwa 2 cm grubości....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczudła niech założy.

A poważnie - naprawdę to dla Ciebie taki problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie powinien dla Ciebie być to taki problem, a rzeczywistości nie oszukasz. Przecież na ślubie będą najbliżsi a oni wiedzą jacy jesteście. Jak będziecie kombinować to wyjdzie śmiesznie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szarlota
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pią 6 Cze 2014, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach tam zaraz problem, to normalne, że każdy chce na swoim ślubie jak najlepiej się prezentować. Bliscy i tak mnie znają i wiedzą jak wyglądam to mam makijażu nie robić, paznokci, bo sztuczne, nie wspominając już o bieliźnie ujmującej i dodającej tu i tam:) Mój facet nie jest jakiś bardzo niski, ja też nie jestem niska, planuje założyć szpilki i znaleźliśmy w związku z tym dla niego buty podwyższające (o 7 cm)wyglądają normalnie jak zwykłe buty a nawet bym powiedziała, że są bardzo eleganckie, te buty wydłużyły mu nogi i wygląda świetnie-i to nie jest dla niego problem, żeby nie było, ani dla mnie, a szpileczki mam bajeczne, aż do nieba:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elena
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie można takie buty zobaczyć, kupić? te podwyższające dla faceta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 10 Cze 2014, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Męskie buty podwyższające o 7 cm, i wyglądające jak normalne buty?.. Chciałabym to zobaczyć Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
Męskie buty podwyższające o 7 cm, i wyglądające jak normalne buty?.. Chciałabym to zobaczyć Shocked



Szpilki dla facetów Very Happy albo platformy ze szczecina przywieźli Very Happy Very Happy

edit: zdaje się, ze to reklama jednak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też o tym pomyślałam Very Happy
Pewnie w niedługim czasie zjawią się osoby które będą wielce zainteresowane kupnem takich butów, i osoba która wspaniałomyślnie uraczy nas linkiem do tego cudownego wynalazku język

Jeżeli dziewczyna ma niższego partnera od siebie, to przecież widziała jak on wygląda na początku znajomości, i co nagle teraz to dla niej tak wielki problem by zaraz na siłę to tuszować Rolling Eyes to co wcześniej nigdzie razem nie wychodzili bo on jest niski, i wizualnie niby gryzie się to z jej poczuciem estetyki? Jest wiele par gdzie to ona jest wyższa, moim zdaniem nie wygląda to źle.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 1 Lip 2014, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn napisał:
Męskie buty podwyższające o 7 cm, i wyglądające jak normalne buty?.. Chciałabym to zobaczyć Shocked

Nooo ciekawe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group