Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślubna historia pearl.jamki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 14:38    Temat postu: ślubna historia pearl.jamki Odpowiedz z cytatem

Zaczęło się. W środę wieczorem, po zapakowaniu chyba połowy mieszkania w walizy, ruszyliśmy w kierunku rodzinnej miejscowości panny młodej. Czwartek zaczął się od wizyty na giełdzie kwiatowej i wybrania kwiatów na dekorację. Pojechałam tam z mamą - i pewnie byśmy wykupiły połowę asortymentu - uratowały nas przed tym ostatnie podrygi zdrowego rozsądku. Potem kilkanaście pomniejszych zadań, którymi nie będę Was zanudzać i pojechaliśmy z narzeczonym dekorować salę. Śmiechy, chichy i nawet szybko nam poszło. Zawieźliśmy nasz plaster drewna do cukierni, gdzie okazało się, że jest zbyt krzywy, żeby umieścić na nim tort (ostatecznie pan cukiernik wykazał się inwencją twórczą i dokonał cudu Very Happy), potem jeszcze krótka wizyta u babci po piwonie i relaks w domu.
Piątek zaczął się dość nerwowo - bieganie za krzesłami na polter, zakupy, lekka awantura z mamą przy smażeniu naleśników (chyba musiały zejść emocje) itp. w końcu udało nam się pojechać na salę i poukładać kwiatki w słoiczkach - to było jedno z najbardziej relaksujących zadań tego dnia. Po południu pojechaliśmy odebrać ciasto i po powrocie padłam na łóżko i miałam ochotę spać kolejne 4 dni... uśmiech niestety nic z tego - trzeba było lecieć do spowiedzi a potem pomóc z organizacją polteru. O 20 przyszli sąsiedzi, znajomi, znajomi znajomych i nie wiem kto jeszcze - tłuc szkło. Imprezka trwała do północy . Międzyczasie przyjechał mój świadek i jego narzeczona z Gdańska. (swoją drogą - dziewczyna się chyba ogarnęła, bo muszę przyznać, że zachowywała się bardzo w porządku co mnie cieszy ).

Sobota to był jeden wielki Meksyk od rana (z przepiękną pogodą w tle) . Oczywiście nie mogłam spać, więc o 6:30 poszłam wziąć długą kąpiel, międzyczasie moja mama pojechała do kosmetyczki i fryzjera - znikając na kilka godzin. Mój ojciec stwierdził, że to ja mam pozmywać podłogi w domu - co wywołało kolejną awanturę. Koło 10 pojechaliśmy na salę dowieźć świeczki do tańca, ciuchy na zmianę itp. Była tam już nasza fotografka, która zrobiła zdjęcia dekoracji. Wróciliśmy do domu - wizażystka już była - i się zaczęło - nakręcanie włosów na wałki, itp. itd. debata za debatą. Zrobiła makijaże zainteresowanym paniom i się zabrała za mnie . W międzyczasie przyjechał drugi świadek ( ze swoją partnerką) rodzice narzeczonego i zrobił się nieziemski hałas - ja już zestresowana na maxa, szczególnie, że mój syn od rana tylko odpowiadał na zadawane pytania "tak/nie" i siedział zamknięty w sobie. Jako, że zapomniałam kupić wkładek do butów, teść ze mną pojechał ( ja nie mogłam ,bo wcześniej zaliczyłam wiśniówkę i drinka) i nieźle mu się rozbeczałam w aucie - ze stresu. Później już tylko ubieranie się (ależ miał zaskoczoną minę mój mąż jak mnie zobaczył), błogosławieństwo i ruszyliśmy do kościoła.
Nasza ceremonia była przepiękna. Wszystko udało się znakomicie, dziewczyna ze scholi tak zaśpiewała psalm, że miałam łzy w oczach (na szczęście się nie rozbeczałam) , chybotały nam się klęczniki i miałam wrażenie, że polecę do przodu (w sumie zawsze to jakaś rozrywka). Mocne gitarowe aranże uspokoiły nas. Wyobraziłam sobie, że jesteśmy w kościele tylko my i ksiądz i nagle cały stres odpuścił. Na końcu było trochę zamieszania, bo po podpisaniu dokumentów ksiądz kazał nam wyjść z kościoła a plan był taki, że wyjdziemy na końcu a nie na początku - ale wrażenie gości było takie, że to tak miało być - więc ok uśmiech
Weselicho - pierwsza klasa. Pierwszy taniec był w 100% spontaniczny - odbiór przez zgromadzonych - bardzo dobry. DJ miał sporo roboty, żeby gości utrzymać na sali - była przepiękna pogoda i każdego ciągnęło do ogrodu - ale wyszło mu perfekcyjnie. Wytańczyliśmy się chyba za cały zeszły rok uśmiech Jedzenie było bardzo dobre -choć ja przez całe wesele zjadłam tylko 2 łyżki rosołu, jednego ziemniaka i golonkę (w nocy). Z zabawnych momentów: 2 razy została mi szpilka między kostką brukową, i welon mi hulał na wietrze jak chorągiewka. Przed zachodem słońca poszliśmy z fotografką na łąkę i zrobiła nam krótkie fotostory - no i tam wleciałam w jakieś błoto Very Happy nie chcecie wiedzieć jak wyglądała moja kieca Very Happy na szczęście ładnie wszystko zeszło pod wodą Very Happy i nie wyglądałam jak ostatnia fleja. Prezentacja zdjęć wyszła fantastycznie, było zabawnie, co chwile wybuchały salwy śmiechu uśmiech
Ostatni goście pojechali koło 4:30, także impreza trwała do rana oczko (było już całkiem jasno). Świadkowie spisali się na medal.
Zmęczeni na maksa padliśmy w domu zaraz po prysznicu.

<tu były foty>


Ostatnio zmieniony przez pearl.jamka dnia Wto 5 Sie 2014, 21:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Pearl! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)Przepięknie wyglądałaśwykrzyknikwykrzyknik! uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie! uśmiech
Wyglądałaś przepięknie wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo zwięzła relacja uśmiech Gratulacje i wszystkiego najlepszego, pięknie wyglądaliście uśmiech chętnie pooglądałabym więcej fotek Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl prezentowałaś się zajebiaszczo!! Gratuluję i życzę wspaniałego życia u boku Męża! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczności wykrzyknik Gratulacje i wszystkiego co najlepsze Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastycznie się czytało skrót ze ślubu, pełnia szczęścia odczuwana przez monitor.
Super wyglądaliście, fantastyczna z Was para - bynajmniej tyle można wnioskować ze zdjęć uśmiech
Życzę wiele szczęścia i miłości!wykrzyknik
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Dużo szczęścia, miłości, zrozumienia i pokory na tej Nowej Wspólnej Drodze Życia. wesoły

Piękne zdjęcia, nawet one wpisały się w klimat wesela. uśmiech Ale i tak chcemy więcej, więcej, więcej zdjęć! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje,wszystko piękne ,a Ty wyglądałaś zjawiskowo i ten Twój uśmiech,naprawdę ładnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Very Happy Wyglądałaś przepięknie uśmiech Czekamy na więcej zdjęć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group