Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór Panieński - atrakcje???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 19 Sie 2016, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zapomnijcie dziewczyny o fajnych koszulkach na panieński. Zerknijcie sobie na tą stronę:
http://www.megakoszulki.pl/Smieszne,,Zabawne-c167.html

Na stronie sklepu można zamówić sobie sporo śmiesznych koszulek z nadrukami. Wybór jeset spory, koszulki są bardzo dobrej jakości tak wiec będziecie moglły je nosic również po wieczorze.

Jest tam również opcja zaprojektowania koszulki z nadrukiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
junona
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 26 Sie 2016, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ogólnie chciała mieć jakiś nietypowy wieczór panieński. Przykładowo coś takiego jak opisują na stronie http://jadoreinstytut.com/wieczor-panienski-w-spa/ - wieczór panieński w SPA, jako atrakcja przeróżne zabiegi. Połączenie świetnej zabawy z mega przyjemnością uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meggie
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw 20 Paź 2016, 15:04    Temat postu: dekoracje na wieczór panienski Odpowiedz z cytatem

Jeszcze od niedawna poszukiwałam gdzies tu na forum pomysłu na panieński dla dziewczyny która nie lubi imprez, jestem już po i mogę się pochwalić, ze wymyslilysmy super rozwiązanie. Wynajelysmy domek letniskowy 60 km od jej domu, ona nie wiedziała gdzie jedziemy, ale czesc z nas już była tam na miejscu. Wygląd w srodku był....niezbyt kuszący, więc zadbałyśmy o piękny,kolorowy,basniowy wystrójoczko zamowilysmy przez neta dekokacje, mnóstwo balonów,gadzetów za grosze (tu najbardziej nam się opłacay i podobały te rzeczy www.smart-deco.pl ) i zamowilysmy tez fotografa 2w1 ( tez w necie znalazłyśmy) który do polnocy robil nam pamiątkowa sesje zdjeciowa. Było pięknie, tym bardziej ze o polnocy był tort i strzelające tuby, a fotograf okazał się być striptizerem oczko Wspomnienie wyjątkowe, jak nie macie pomysłu to polecam, koszt za jedzenie niewielki, za dekoracje i gadżety tez niewiele, a dały 1000% atmosfery oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Czw 10 Lis 2016, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na przykład jakaś sesja zdjęciowa? Kobiety lubią takie atrakcje uśmiech Do tego można dodać na przykład malowanie ciała. Piękne wzory na ciele wykonuje artystka, pani Emilia Obłękowska. Tutaj wrzucam link do jej portfolio: http://bodypainting.waw.pl. Myślę, że warto się zapoznać z jej pracami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannica11
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Lis 2016, 20:52    Temat postu: Re: Wieczór Panieński - atrakcje??? Odpowiedz z cytatem

Można wyjśc zaszaleć na miasto - kluby, bary, escape roomy, moze pokaz makijazy lub male spa? W domu mozna zaczac posiadówkę, a potem na miasto. W domu jakies jedzonko, drinki, śmieszne gadzety i pozniej np z taka smieszna szarfa z napisem chodzic po miescie. Duzo pomyslowych tematycznych gadzetow widzialam w smart deco - tu: http://smart-deco.pl/sklep/wieczor-panienski-warszawa/ ogolnie fajnie jak jest kolorowo i zabawnie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drab
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też szukam pomysłu - nie chciałabym, żeby to było coś standardowego, a coś co przyszła panna młoda zapamięta do końca życia i dlatego mam problem :/
_________________
Wypowiedzenie umowy najmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na jednym panieńskim, który zaczął się od escape roomu, potem Spa, chwilę posiedziałyśmy w mieszkaniu, obaliłyśmy wódeczkę, podjechała limuzyna, zrobiła rundkę po mieście i odwiozła nas do klubu. Mnie się podobało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara90
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 15:17    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście super zaplanowany wieczór z mnóstwem atrakcji uśmiech
_________________
systemy kolejkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kitka90
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Lut 2017
Posty: 30
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 2 Mar 2017, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka miała striptizera oczko Ale ja bym chyba wolała postawić na jakiś relaks a potem zabawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 22 Mar 2017, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto wypróbowac czegoś niespotykanego nigdzie indziej? Fajną atrakcją jest wieczór panieński w tramwaju - dosyć nieszablonowe, i na tyle publiczne ze nie ma szans "na zdrade" uśmiech
http://trampartykrakow.com/wieczor-panienski-w-tramwaju/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group