Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór Panieński - atrakcje???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ana.ala
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 12

PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byłyśmy na paintballu. Specyficzna atrakcja, ale bardzo przyjemnie to wspominamy. Włączył nam się zew walki i było genialnie.

Chociaż zdaję sobie sprawę, że dla wielu to żadna atrakcja (i tylko niepotrzebny strach przed siniakami) :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 15 Lip 2015, 13:46    Temat postu: Pomysły na panieński Odpowiedz z cytatem

Polecam ten artykuł http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/wieczor-panienski-i-kawalerski - fajne pomysły na panieński oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorota30
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 12:42    Temat postu: Pokaz bielizny Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, co powiecie na pomysł z pokazem bielizny na wieczorze panieńskim? Widziałam to w filmie pt. Wiem co widziałam. Dziewczyny spotykają się na wieczorze panieńskim i prezentują przygotowane wcześniej przez siebie bardziej lub mniej erotyczne kreacje z bielizny:-) pomysł trochę pokantny, nie dla każdego, ale oryginalny, mnie się podobał. Ta scena jest już na początku filmu, jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć:-) każda pani na wieczorze poczuje się jak modelka, tylko trzeba trochę dystansu do siebie ;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoza.ma
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam w innym wątku, wieczór panieński to mocno indywidualna kwestia. Wszystko zależy od charakteru koleżanek i stopnia poczucia humoru uśmiech Jeżeli dobrze się znacie i nie czujecie przed sobą krępacji, taka zabawa może być naprawdę przednia. Nie każda pani lubi pokaz striptizera, a i nie każda odnajdzie się w prezentacji bielizny. Można to jednak obgadać z przyjaciółkami i wybrać opcję, która wszystkim najbardziej odpowiada. Najważniejsze oczywiście jest zdanie przyszłej Panny Młodej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zostało już powiedziane. Ja ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do kawalerskich i panieńskich (chociaż Kac Vegas uwielbiam oglądać), ale jak już to zdecydujemy się na coś spokojniejszego.
Ale jakby moja świadkowa bez ustalenia ze mną sprowadziła striptizera to byłabym mega wściekła, bo to nie są moje klimaty.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaPawlak
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na panieńskim, gdzie skakałyśmy ze spadochronem. Ciężko to wydarzenie określić "wieczorem", bo cała akcja trwała w zasadzie pół dnia, a potem z szalejącymi błędnikami poszłyśmy podrinkować. Myślę,że taki skok jest dobrym pomysłem na zwieńczenie wolności.
_________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 9 Mar 2016, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Wszystko tak naprawdę zostało już powiedziane. Ja ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do kawalerskich i panieńskich (chociaż Kac Vegas uwielbiam oglądać), ale jak już to zdecydujemy się na coś spokojniejszego.
Ale jakby moja świadkowa bez ustalenia ze mną sprowadziła striptizera to byłabym mega wściekła, bo to nie są moje klimaty.


efkalinka jesteśmy za młode i za piękne żeby płacić facetom za to że się troszkę porozbiera język
też nie chciałam striptizera i nie miałam , poszalałyśmy w domu wypiłyśmy, dziewczyny upiekły tort, przygotowały zabawy a potem zamówiłyśmy taksówki i ruszyliśmy w miasto.
Mamy w mieście taką ulicę gdzie nie obowiązuje cisza i jest knajpa na knajpie więc się tam wybrałyśmy a po wszystkim przyjechał mój kochany jeszcze w tedy narzeczony, za to mój mąż miał kawalerskie które skończyło się około 10 rano, nie chce wiedzieć co robili język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zorbi
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 13

PostWysłany: Wto 14 Cze 2016, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba troche bałabym się takiego ekstremalnego wieczoru panieńskiego. trochę szkoda jakby cos niespodziewanego wydarzylo się kilka miesięcy przed slubem.
_________________
Masaż bydgoszcz to Twój wymarzony relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 13 Lip 2016, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakis czas temu organizowałam panienski dla mojej bliskiej znajomej. Było na spokojnie bo panna mloda była w ciąży tak wiec nie chciała żadnych ekstremalnych atrakcji. Tak wiec lepilyśmy z gliny, potem zamówiłyśmy masaże. Wieczorór spędziłyśmy w domu na piżamowym party oglądając do rana seriale babskie. I taki wieczór ja rozumiem . NIe przepadam natomiast za imprezami ze striptizerkami i stripzizerami. Po co brac ślub skoro kogoś ciągnie do takich własnie rozrywek?
Polecam zajrżeć sobie tutaj:
http://www.goodies.pl/124-prezenty

Na tej stronie jest dużo pomysłow na prezenty. Mozecie sie zastanowić nad czymś takim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vudankim
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią 5 Sie 2016, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli brakuje Ci pomysłów na wieczór panieński to wejdź na
https://jakiprezent.pl/wieczor-panienski - tam na pewno znajdziesz jakiś "gadżecik". Ja właśnie na wieczór panieński mojej znajomej sprawiłał jej jakieś głupie prezenciki, wszystkie koleżanki bardzo się śmiały Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group