Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mikrobiologiczny ślub Escherichii
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 12:27    Temat postu: Mikrobiologiczny ślub Escherichii Odpowiedz z cytatem

Ponieważ już kilka forumek wywołało mnie do tablicy czuję się zobligowana coś w końcu napisać:

Ostatnie przygotowania miały miejsce w piątek, kiedy to odbieraliśmy z dworca ostatnich znajomych, a z Gdyni moje bolerko (było szyte na ostatnią chwilę, bo jakimś cudem to zamówione wcześniej zaginęło w akcji). Narzeczony z Teściem i naszym przyjacielem zawieźli jeszcze na salę alkohol, ciasta i napoje. Wszystko zostało już zapięte na ostatni guzik i można było ze spokojem odliczać do godziny „0”. Dzień rozpoczął się dla mnie o godzinie 6.30. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie i bez większego stresu. Czy to podczas czesania, czy malowania jakoś nie czułam, żeby ten dzień był jakiś specjalny. Podczas ubierania w suknię też nie. Jakoś do mnie to wszystko jeszcze nie docierało. Podobnie było w momencie, kiedy jechaliśmy z Narzeczonym na błogosławieństwo i gdy odbieraliśmy kwiaty. Jakoś tak wszystko działo się obok mnie, byłam nawet chyba lekko podirytowana, że wszyscy tak skaczą wokół mojej sukni i pilnują żebym jej broń Boże o coś nie zaczepiła albo nie przybrudziła. I że wszyscy lamentują, że pogoda w kratkę. Miałam ochotę ich ofukać, że histeryzują i mają się uspokoić, bo w końcu nic wielkiego się nie dzieje.

W kościele oczywiście byliśmy za wcześnie – ze świadkami byliśmy umówieni na 13.00 a my o 12.40 już byliśmy na miejscu. O 13.00 okazało się że świadkowie zaginęli w akcji… I pomyśleć, że specjalnie wsadziliśmy ich w jeden samochód (świadek odbierał świadkową z hotelu) żeby nam się nie pogubili. Ale dotarli… O 13.20 wpadli zdyszani do zakrystii Przed samym ślubem okazało się jeszcze, że Ojciec który miał odprawiać Mszę nie dostał ode mnie maila z wybranymi czytaniami i z modlitwą wiernych, więc na szybko szukaliśmy czytań i Ewangelii, które wybraliśmy a modlitwa wiernych miała być „standardowa”. Potem wycofaliśmy się na „z góry upatrzone pozycje” jak to Ojciec określił, czyli pod chór i czekaliśmy aż Ojciec po nas przyjdzie. Schola zaśpiewała, Ojciec wyszedł po nas i się zaczęło…

Msza była taka, jak chcieliśmy bardzo do nas, kameralna i taka „ciepła”. Oczywiście nie obyło się bez „momentów” takich jak to, że prawie przewróciłam się razem z klęcznikiem chcąc podnieść wiązankę, która mi upadła. Świadek który zapomniał podejść do Ojca po obrączki i dopiero mój wzrok mu o tym przypomniał czy świadkowa, która w połowie Mszy dopiero się zorientowała, że ma krótką sukienkę i jak siedzi z lekko rozłożonymi nogami to widać jej majtki i to pewnie dla tego Ojciec posyła w jej stronę znaczące spojrzenia.
Podczas przysięgi Narzeczony się pomylił, ja z kolei wyprzedzałam Ojca i mówiłam z pamięci Ciągle byłam jak w transie. I chyba nawet nie jestem w stanie opisać, co wtedy czułam bo jak tak sobie pomyślę, to pierwsze co mi na myśl przychodzi to „nic”. Byłam całkowicie oderwana od rzeczywistości.

Przy wyjściu z kościoła z inicjatywy mojej mamy zostaliśmy obrzuceni płatkami kwiatów. Fotograf porobił trochę zdjęć grupowych i pojechaliśmy na salę.

Wesele się udało, wszyscy się bawili, tort i jedzenie smakowało. Nasi świadkowie zrobili furorę – całe starsze pokolenie się nimi zachwycało – że tacy otwarci, tak się dobrze dogadują i zachęcają wszystkich do zabawy. Moja świadkowa wypiła nawet bruderszaft z Teściem i z Męża chrzestnym. Można nawet powiedzieć, że świadkowie przyciągali więcej uwagi niż my język Bawiliśmy się od 15 do 1 w nocy. Potem poszliśmy do pokoju, świadkowa wyciągnęła mnie z sukni i po przebraniu się w mniej zobowiązujące ciuchy usiedliśmy ze świadkami do prezentów. Czytaliśmy życzenia, rozpakowywaliśmy prezenty i robiliśmy selekcję, co będziemy zabierać do nas a co damy Teściom na przechowanie. Siedzieliśmy tak sobie w piątkę (my, świadkowie i żona świadka) do 4 nad ranem. Jak tak sobie pomyślę, to nasze after party to była najlepsza część wesela – zupełnie na luzie, spontaniczne i bez jakiejkolwiek presji.

Tu były zdjęcia
_________________
Aut inveniam viam aut faciam



Ostatnio zmieniony przez Escherichia dnia Pią 30 Maj 2014, 9:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna relacja Very Happy wypadki na mszy ubawiły uśmiech ślicznie wyglądaliście uśmiech Gratuluję i jeszcze raz wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy mieliście ten ślub uśmiech Będziecie mieli co wspominać uśmiech Cieszę się, że podzieliłaś się z nami wspomnieniami, bardzo na nie czekałam uśmiech Gratuluję udanego wkroczenia w nowy etap życia uśmiech Troszkę współczuję tego poczucia odrealnienia, też takie czasem mam i tak, jak napisałaś, nie pozwala ono cieszyć się daną chwilą tak w pełni i dużo drobiazgów umyka wtedy. Cieszę się, że jesteś szczęśliwa i tak miło zakończyliście ten dzień uśmiech Wyglądaliście pięknie, dokładnie pamiętam jak wstawiałaś wzór tortu, bukietu, tak fajnie było zobaczyć je w całej okazałości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęścia na nowe drodze życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje!
Życzę szczęścia na wspólnej drodze życia bukiet

PS. Ależ apetycznie wyglądałaś w swojej sukni. Myślę, że to był dobry wybór, ta podobała mi się o wiele bardziej niż poprzednia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ten dzień był taki jak sobie wymarzyliście uśmiech Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esch, gratuluję! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech życzę szczęścia i miłości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 27 Maj 2014, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super relacja, gratulacje i dużo szczęścia i miłości na tej Nowej Drodze Życia! Bardzo podobał mi się Twój bukiet! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group