Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alergia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alergia na kurz towarzyszy mi całe życie... bywało różnie, zawsze na lekarz w każdym razie, dużo sprzątania, ciągłe pranie, zero dywanów. Co u mnie się wyjątkowo sprawdziło to na pewno oczyszczacz powietrza. Urządzenie które usuwa wszystko to czego sprzątaniem usunąć się nie da. Z konkretnych modeli polecam https://mediamarkt.pl/dla-dzieci/oczyszczacz-z-nawilzaczem-powietrza-sharp-ua-hg40e-l bardzo dobry stosunek jakości do ceny. No i to sharp, klasa sama w sobie. Od dawna produkują oczyszczacze i doszli do perfekcji zdecydowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 24 Sty 2020, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie dobry oczyszczać powietrza będzie miał wpływ na niwelowanie objawów alergii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagmasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 206

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście , że tak. Z tymi pyłkami wiosną nie można ujechać. Niby człowiek zamyka okna i jest ciut lepiej, ale to nie to samo co oczyszczacz. Ja mam marki Coway i jestem z niego naprawdę zadowolona, bo skutecznie eliminuje alergeny. Widzę to po sobie , bo objawów alergii jak jestem w domu praktycznie nie odczuwam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 13 Mar 2020, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, a jak wygląda odczulanie biorezonansem? czy to jest skuteczne czy nie warto w to inwestować? jestem zdesperowana, bo leki cudów nie zdziałały smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 19 Lut 2022, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by dowiedzieć się więcej na temat tego,czy przy rozszerzeniu pokarmow u dziecka czesto zdarzaja sie alergie? Ostatnio zauwazylam niepokojące mziany na skorze corki. https://gemini.pl/poradnik/dziecko/skaza-bialkowa-czyli-alergia-u-niemowlat/ Chętnie poznam wasze zdanie,jesli macie doswiadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 4 Lip 2022, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorezonans podobno jest w stanie pomóc zwalczać różnego rodzaju alergie. Znacie może https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/? Tam czytałam na ten temat. Wydaje mi się, że może się to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczna
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Paź 2021
Posty: 42

PostWysłany: Czw 22 Wrz 2022, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kropel do oczu na alergię to warto zajrzeć tutaj Dbam o oczy To wysokiej jakości krople dostępne bez recepty. Łagodzą objawy alergii, nie zawierają konserwantów i nie podrażniają oczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1274

PostWysłany: Czw 16 Mar 2023, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wam polecić https://helpmedi.com.pl/produkt/nebucare-zestaw-do-nebulizacji-niemowlat-i-dzieci/ to sklep gdzie macie mnóstwo gadżetów produktów które podczas choroby u dziecka bardzo są pomocne. Ja zamówiłam aspirator do nosa, który przydaje się gdy dziecko moje ma katar. Polecam ten produkt!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sob 27 Maj 2023, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że warto również poznać informacje takie jak na przykład objawy kataru siennego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marysia99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2017
Posty: 143

PostWysłany: Pon 4 Wrz 2023, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suchość w nosie często towarzyszy alergiom, zwłaszcza w sezonie, gdy pyłki, kurz i roztocza są w powietrzu. To uczucie może być bardzo niekomfortowe. W takich sytuacjach nawilżanie nosa staje się kluczowym elementem złagodzenia tego dyskomfortu. Równie ważne jest też oczyszczanie nosa. W przypadku małych dzieci najlepiej sprawdzi się aspirator do nosa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group