Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marzenia sie spełniaaają ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilko, czujesz już ruchy dzidziusia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie czuje jeszcze smutny chociaz codziennie wieczorem jak sie juz wycisze po calym dniu i klade sie do lozka to nasluchuje ale nic z tego smutny cos leniwy ten nasz synus... a Ty czujesz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc sama nie wiem uśmiech
Ja też się bardzo wsłuchuję w siebie i kilka razy "coś" mi się wydawało i na bank nie było to nic jelitowego, ale jak na złość, nie powtórzyło się i zaraz sobie myślałam, że pewnie mi się wydawało. Coś, jakby mi bańka mydlana pękła w brzuchu Very Happy
Ale tak, żeby powiedzieć na sto procent, że to Okruszka, to nie.

Ale spoko, jeśli idziemy tak razem, to pewnie i poczujemy w podobnym czasie uśmiech
Dam znać i czekam na to samo uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 28 Maj 2014, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie raz wydawalo ale to bylo ladnych kilka dni temu wiec juz by sie do tej pory powtorzylo, wiec faktycznie musialo mi sie wydawac język slyszalam ze jak lozysko jest na przedniej scianie to ruchy moga byc wyczuwalne pozniej, ale wierze ze od kazdej reguly sa wyjatki i nie bedziemy zbyt dlugo czekac
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 29 Maj 2014, 5:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
Mnie sie raz wydawalo ale to bylo ladnych kilka dni temu wiec juz by sie do tej pory powtorzylo, wiec faktycznie musialo mi sie wydawac język slyszalam ze jak lozysko jest na przedniej scianie to ruchy moga byc wyczuwalne pozniej, ale wierze ze od kazdej reguly sa wyjatki i nie bedziemy zbyt dlugo czekac

Ja miałam łożysko na przedniej ścianie i wyczułam ruchy dopiero po 20 tygodniu, ale za to czułam jej bardzo intensywnie;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też czytałam o tym, że jak łożysko jest na przedniej ścianie, to i ruchy są wyczuwalne później. Ale na samym początku, gdy tego nie wiedziałam, a kosmówka już była na przedniej ścianie pomyślałam sobie, że na logikę- ruchy powinnam czuć szybko, skoro jest tak "blisko" język uśmiech

Mam nadzieję, że będziemy wyjątkiem od reguły uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy poczułam w 16t6d. Na początku to były właśnie takie pękające bańki, lekarka określiła że to muskanie skrzydeł motyla. Przez kilka dni bardzo słabo czułam ruchy, podejrzewam, że był właśnie jakoś mocno schowany, ale teraz Synek kopie jak szalony, aż widać gołym okiem jak brzuch skacze uśmiech
Także pewnie lada dzień poczujecie to charakterystyczne łaskotanie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejus, Betka, oby bylo jak mowisz. Moj maz wyjezdza 8 czerwca na dwa miesiace na szkolenie w drugi koniec Polski. Co prawda bedzie co jakis czas wpadal na weekend ale to nie to samo, a fajnie by bylo jakby zdazyl sie jeszcze zalapac na ruchy zanim wyjedzie. Choc takie delikatne pewnie nie beda dla niego zbytnio wyczuwalne...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówi się że w 2 ciąży ruchy czuje się szybciej, a u mnie du**
Ksawciak dawał wcześniej znać bo w 17 tc.
Młodą już czuję, ale rzadko i bardzo delikatnie (pierwszy raz poczułam w 18 tc).
Może przez to że Ksawi zawsze był większy niż wskazywała @ a Nelka jest według USG 2 tyg młodsza? Nie wiem..
Nhele te takie bąbelki to już jest coś oczko
Od nich się zaczyna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że takie bąbelki są nieregularne i na granicy jawy i snu oczko język
Dzisiaj idziemy na koncert Lao Che, może jak mała poczuje, bo chyba jeszcze nie usłyszy, dźwięki, to się rozrusza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group