Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kacperkowe szaleństwo :) czyli małe "wielkie" cudo...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 13:56    Temat postu: Kacperkowe szaleństwo :) czyli małe "wielkie" cudo... Odpowiedz z cytatem

Miał być przedświąteczny lub świąteczny prezent a w końcu grzecznie przeczekał i dał mamie w domu spędzić Wielkanoc. Wszystko zaczęło się we wtorek, kiedy na ktg wyszły niewyczuwalne małe skurcze, po badaniu wróciliśmy zawiedzeni do domu, że dalej musimy czekać... na złagodzenie depresji oczko mąż zabrał mnie na spacer zahaczając o lodziarnie na duże lody z bitą śmietaną i owocami. Później wzięłam ciepła kąpiel, wmasowałam trochę bardziej energicznie balsam ujędrniający w brzuch i biust, położyłam się spać przed 22. Przed 23 obudziły mnie skurcze co 6-7 minut, wzięłam no spe i wróciłam do łóżka. Jednak skurcze stawały się silniejsze i częstsze. Musiałam wstać do wc i wtedy zobaczyłam na wkładce krew, to było kopniakiem że czas do szpitala uśmiech Mąż nie spał bo walczył z bólem nerki (kamyki się poruszyły). Dojechaliśmy do szpitala przed 1, od razu wzięli mnie na porodówkę bo skurcze były co 4 minuty. Spacerowaliśmy, skakaliśmy na piłce ale rozwarcie marnie szło. O godzinie 7 rozwarcie było na 4/5 cm,zbadała mnie położna.. myślałam że zejdę z tego świata podejrzewam tutaj masaż oczko, dobrze nie zdążyła odejść jak o 7,15 odeszły mi wody:) skurcze stały się dwa razy silniejsze, poszłam do wany gdzie skurcze zmieniły się w nieustający palący i rwący ból bioder i krzyża, po godz. 11 odlatywałam z bólu i ze zmęczenia, mąż zadzwonił do mojej lekarz, udało jej się wyrwać na chwile żeby mnie zbadać i zlecić drugiemu lekarzowi co dalej. Okazało się, że rozwarcie jest na 5/6 cm. więc zleciła usg i miała wrócić o 12. Gdy wróciła usg nadal nie miałam, bo lekarz stwierdził, że nie potrzebne :/ Wtedy już oboje z mężem ją błagaliśmy, żeby coś zrobiła. Dała do wyboru CC lub jak facet kazał kroplówkę, przy czym zaznaczyła że dla niej to głupota bo byłam wykończona a skurcze były cały czas bardzo silne, dodatkowo obstawiała że mały utknął i tak czy siak nie da rady wyjść. Dla nas CC to było jak światełko w tunelu, bez wahania się zgodziliśmy. Miało być o 13 ale było opóźnienie i o 13.40 zabrali mnie na sale. Miałam już wtedy skurcze parte, ale nie odważyłam się przyznać. Po 3 próbach wbicia stwierdzam że znieczulenie jest boskie Very Happy Chwila szarpnięć i malucha mi pokazali.. był duży i siny... nie płakał...lekarz coś zrobił i zaczął się najwspanialszy płacz jaki w życiu słyszałam uśmiech na sali obok drugie maleństwo też zapłakało uśmiech urodzili się o tej samej porze czyli o 13.50 uśmiech Kacperka dostał tata do kangurowania, ważył całe 4280g i mierzył 60 cm. Po 14 przewieźli mnie na sale pooperacyjną gdzie tata zajmował się maluchem, ten widok mnie rozkleił.. płakałam jak głupia uśmiech Całą noc przespał mi na ramieniu Very Happy cudne uczucie... mały od razu nie chciał cyca, walczyliśmy z nakładkami. Mieliśmy wyjść w sobotę, tylko czekaliśmy wynik crp, wtedy okazało się, że mały schudł pół kilo i musimy zostać dłużej. Był płacz i pretensje do lekarz, że zgłaszałam do pielęgniarek, że mały zwija się z bólu i nie chcę jeść bo się chyba zapowietrzył, niestety wtedy nikt nie zareagował. Po tej sytuacji dostaliśmy dokarmianie, chodziliśmy w nocy co 2,5godz. na butlę i takim cudem mogliśmy w niedziele wyjść do domku uśmiech
Kilka zdjęć :
( Tu były zdjęcia )
Ważymy już 5085g. dostaliśmy skierowanie na usg brzuszka bo mamy przepuklinę pępkową i wodniaki na jajeczkach oraz do neurologa uśmiech

Dziękujemy cioci Laurze za przekazywanie informacji na Nasz temat. Tata starał się pisać sms w miarę jego możliwości bo pomagał mi bardzo oczko obiecał że już więcej nie narazi mnie na taki ból uśmiech raz sam się popłakał patrząc na to co się dzieje wokół. Chyba był bardziej przerażony ode mnie...
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik



Ostatnio zmieniony przez asiuniak33 dnia Nie 3 Sie 2014, 18:27, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu dzielnie to wszystko znioslas uśmiech
A Kacperek jest śliczny uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacperek jest przesłodki uśmiech jeszcze raz ogromne gratulacje w oficjalnym wątku uśmiech trochę mieliście mało przyjemnych momentów ale najważniejsze, że już jesteście w domku uśmiech ale "wielki" mały człowiek uśmiech będziemy z przyjemnością zaglądać na wasz wątek uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to się biedaczko nacierpiałaś ... Ale ważne, że już po wszystkim uśmiech A Kacperek jest ślicznym chłopcem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu gratuluję Wam serdecznie w oficjalnym wątku uśmiech
Kacper jest ślicznym małym Facetem uśmiech
Byliście bardzo dzielni - cała trójka uśmiech
Niech mały "wielki" Człowiek zdrowo się chowa uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asieńko serdecznie gratuluję uśmiech
Kacperek jest przesłodki! uśmiech
Dzielnie zniosłaś poród oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech a Synek przesłodki i widać jak rośnie z dnia na dzień oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne gratulacje uśmiech
Mały jest prześliczny uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Kacperek jest śliczny uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wykrzyknik Macie małego przystojniaka w domu uśmiech
Zdjęcie w wózku boskie Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group