Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kacperkowe szaleństwo :) czyli małe "wielkie" cudo...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy wszystkim ciociom za gratulacje uśmiech
Czas leci bardzo szybko.. zaraz mały skończy miesiąc. i faktycznie o bólu bardzo szybko się zapomina.. malutkie cudo sprawia tyle radości że reszta otoczki nie jest ważna...
Niestety od środy walczymy z kolkami, w domu nie można nic zrobić bo najlepiej mu u mamy lub taty na brzuchu z podkurczonymi nóżkami. Dziś lekarz przepisała kropelki i zobaczymy czy ulży po nich. Dodatkowo ja jestem na antybiotyku bo zapalenie krtani mnie dopadło i ledwo co mówię..jak po konkretnym przepiciu lol Odnowiła mi się przepuklina w pępku i mam czekać albo wchłonie się razem z brzuchem albo trzeba będzie usuwać.. oby małemu się schowała... jaka matka taki syn oczko

Ps. a co do długości Kacperka pomalutku ciuszki 62 staja się za małe i zaczynamy nosić 68 uśmiech wszystkie 56 uprane i uprasowane wróciły do pudła Very Happy
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle Very Happy Błażej jeszcze nosi cześć 56 Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 16 Maj 2014, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuje kolek smutny

U nas Oliver najkrócej nosił 62. Teraz ma albo duże 62 albo małe 68.
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 20 Maj 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to oficjalnie, po raz enty GRATULACJE! buziak
On się robi z dnia na dzień coraz to słodszy. uśmiech

Przyjemnością było relacjonowanie Waszych zmagań i radości. wesoły
Hehe, co do narażenia na ten ból - to ja mojemu powiedziałam, że się Eryk chyba jednak siostry nie doczeka prędko, jeśli w ogóle.

Eryk w 68 pewnie by utonął, 62 też na nim jeszcze delikatnie wiszą język bałam się, że ubranka okażą się za małe, a te wszystkie newborny są idealne, niektóre nawet luźne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Maj 2014, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura swojemu powiedziałam, że wstrzymamy się z 2/3 lata.. jak zadał głupie pytanie podczas skurczy.. chyba jestem masochistką oczko

Nie dziwne, że Eryczek tonie - zawsze to 6 cm różnicy oczko kruszynka przy naszym uśmiech
Kacperek to jak 2/3 miesięczne dziecko oczko no i waży już 5085 oczko kto by pomyślał, że tak urośnie....
Niestety do kolek doszły zielone kupki i śmierdzące bączki... szukamy nowego mleczka które podpasuję małemu...

było pięknie na początku a teraz marzę o przespanej nocy Very Happy
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz duży maluszek skończył 7 tygodni.. czas leci jak szalony uśmiech Waży już 6610 wykrzyknikwykrzyknik ma 41,5 cm. w główce i 44 w cycuszkach. Wielkością odpowiada na 3/4 miesiąc uśmiech nosimy ciuszki 68 a 62 trafiają do pudełka uśmiech najlepsze jest to że w szerz rzeczy są dobre tylko robią się za krótkie ale mierzenie dopiero po 17.06 bo jedziemy na badanie bioderek.

Jesteśmy po pierwszym szczepieniu.. znieśliśmy to dzielnie tylko później Kacperek był marudny i płaczliwy. Wybraliśmy szczepienie 5w1.

Na usg brzuszka wyszło nam podejrzenie kamyczków w lewej nerce, zrobiliśmy badania ogólne moczu i posiew. Jak odbierzemy wyniki okaże się co dalej. Confused

Synek jest już na tyle kumaty, że próbuje gadać jak się do niego mówi i uśmiecha się. Wiercipięta taka sama jak w brzusiu, nie długo łóżeczko zrobi się za małe bo przekręca się w poprzek i stópki wychodzą po za szczebelki. Po naszym łóżku to już w ogóle spaceruję, nie można go zostawiać samego bo kilka razy się przekręcił i mało co nie spadł Rolling Eyes

Zastanawiamy się nad zakupem fotelika 0-18 bo z tego nie długo chłopak zacznie wypływać a do fotelików 9-18 musi siedzieć więc jeszcze potrwa.
13.07 zamierzamy ochrzcić maluszka uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik



Ostatnio zmieniony przez asiuniak33 dnia Nie 3 Sie 2014, 18:29, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczny chłopczyk uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze zdjęcie mnie rozbroiło wykrzyknik Very Happy śliczny uśmiechnięty chłopczyk uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam go, zacałowałabym go wesoły Słodkości, piękności uśmiech

Trzymam kciuki za te nerki!

Pamiętasz jak się martwiłyśmy, że te nasze dzieci, sadząc po zachowaniu w brzuchach mają jakieś ADHD - chyba się trochę sprawdza język Ja też dzisiaj zastałam Eryka przy szczebelkach (na szczęście przy ochraniaczu) oczko i też będąc z nami w łóżku się czołga (pełza) jak ma jakieś podparcie pod nóżkami. ;D

To ile waży Kaceprek, że myślicie o zmianie fotelika? Nawet nie wiedziałam, że są takie 0-18. Macie jakiś konkretny upatrzony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 13 Cze 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słodziak uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group