Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

J&P 26.04.2014
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:46    Temat postu: J&P 26.04.2014 Odpowiedz z cytatem

Wreszcie mam wenę żeby opisać nasz Wielki Dzień.
Zacznę od tego, że to był najpiękniejszy i najcudowniejszy dzień w naszym życiu.
Od wtorku 22.04 zaczęła się bieganina. Najpierw odbiór sukni, który wyprowadził mnie z równowagi. Zamiast cieszyć się, byłam wkurzona na maxa na Panią, która przygotowywała moją suknię do odbioru.
Środa upłynęła nam na spędzeniu czasu z mamą mojego P., która przyjechała właśnie w środę. Tego dnia nasi rodzice się wreszcie poznali. Czwartek najpierw fryzjer później okulista. W piątek spowiedź. Stresu brak. Wreszcie nadeszła sobota. Na 10 miałam fryzjera wraz z mamami. Fryzjerka stanęła na wysokości zadania. Zaczęłam się troche stresować, ale po powrocie do domu zaczęło mi trochę mijać. Później zjadłam coś wreszcie bo od rana nic nie jadłam. A później się zaczęło. Szybki prysznic. Makijaż i ok godz 15/40 zaczęłam się ubierać. Oczywiście moja rodzina i P. latali po całym domu ubierając się. Ok godz. 16 byłam już gotowa w tym samym czasie przyjechał ojciec P. z drugą żoną. Wszyscy czekali na dole aż tata sprowadzi mnie z góry. stojąc i czekając na tatę słyszałam jak się na dole już mój P. się niecierpliwi. Chwilkę później już schodziłam na dół. Reakcja mojego P. zaskoczyła mnie i to bardzo. Mój narzeczony się wzruszył. Wszyscy byli zaskoczeni tym jak wyglądam. Zazwyczaj jestem szarą myszką a tu nagle stanęłam ja w zupełnie innej odsłonie. Następnie było błogosławieństwo i podziękowanie dla rodziców. Oczywiście mamy płakały. A później już podróż do kościoła. Msza minęła mi zaskakująco szybko. Było po prostu idealnie poza jednym momentem gdy wynikło zamieszanie z obrączkami, ale szybko sobie z tym poradziliśmy. Po mszy tradycyjne rzucanie ryżem i pieniążkami. Później bramy i podróż do sali weselnej. Przywitanie przez rodziców, rzucanie kieliszkami. Nie było pierwszego tańca, ale na wejście leciała piosenka PAuli Od dziś. Później obiadek, który był przepyszny / tradycyjny rosół, a na drugie karkóweczka z warzywami i roladki drogiowe z pieczarkami i serem.
Później było jeszcze lepiej, ale powiem wam szczerze, że niewiele pamiętam.
Zabawa trwała do 1 w nocy, ale zanim sie zebralismy była 2.
Podsumowując To był wspaniały dzień.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna , szybka, konkretna relacja uśmiech Gratuluję z całego serducha! uśmiech A czy możemy liczyć na jakieś fotki? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie o ile ogarnę wstawianie zdjęć bo w tym momencie kiepsko mi to idzie Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta stronka może Ci pomoc uśmiech

http://www.editer.pl/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b34aad6bd2c9e054.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbafa420fed6bc46.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4296354e9ac662a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/095e2ea785581810.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ad519eeebac4f29.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wspaniale widzieć Was takich szczęśliwych! uśmiech Widać, że radocha aż bucha uśmiech Super!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ banany na pyszczkach! Miło widzieć takich radosnych PM.

Moje gratulacje Asiu, szczęścia na Nowej Drodze Życia uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda. Tego dnia byliśmy bardzo szczęśliwi i dalej jesteśmy. Niby nic się nie zmieniło, ale jest lepiej. Spokojniej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja suknia o wiele lepiej prezentuje się na zdjęciach realnych niż na obrazku. Gratulacje dla Was, dużo szczęścia. Radości nie ukryliście i tak trzymajcie do końca Very Happy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna z was para, taka uśmiechnięta. uśmiech Sama do siebie się cieszę, kiedy oglądam wasze zdjęcia.
Życzę wam wszystkiego najlepszego na Nowej drodze Życia i takiej samej radości każdego dnia jak w Dniu Ślubu uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group