Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza kochana córeczka Alicja po drugiej stronie brzuszka...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to teraz rozumiem, myślałam że szybciej zaczęła rozdrapywać a to dopiero po 3 miesiącach oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie, szybciutko się zagoiło i w ogóle nie mieliśmy problemów na początku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie za wcześnie na kolczyki? uśmiech Przecież takie male dziecko może sobie uszkodzić ucho, ale ja tam nie wiem język Ja miałam robione na 1,5 roku. Podobno najszybciej uszka się goją w złotych kolczykach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za tym, żeby uszka przebijać jak najwcześniej. Ja miałam przebite jak już kumałam o co cho i pamiętam, że to była dla mnie straszna trauma, a jeszcze gorsza kiedy trzeba było przebitki na kolczyki wymienić - no dramat... Do dziś to pamiętam i moja mama chyba też język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Pon 1 Wrz 2014, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamierzam przebić jak mała skończy pół roczku, wtedy jeszcze dziecko chyba nie jest takie świadome żeby przy tym grzebać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
Ja zamierzam przebić jak mała skończy pół roczku, wtedy jeszcze dziecko chyba nie jest takie świadome żeby przy tym grzebać...

my kolczyki robiłyśmy w zaprzyjaznionym gabinecie,gdzie pracuja 2 ciocie Lenki i właśnie one mówiły,że im dziecko młodsze tym jest mniej płaczu!!Opowiadały mi ,że jak przyszła 11 letnia dziewczynka to po 1szym uchu na 40 minut zamknęła się w łazience i nie chciała wyjść Rolling Eyes
Tak jak podpytywałam moją córkę czy ją bolało to powiedziała,że nie tylko ją zaszczypało lol ale moja to jest raczej okaz cierpliwości jeśli chodzi o lekarzy itp.,z drugiej strony u nas wystarczyło poprosić Lenę,żeby nie dotykała kolczyków i faktycznie nigdy bez mojej zgody ich nie dotyka,więc tu jest przewaga większego wieku oczko Podsumowując ,u nas same dobre wrażenia z przebijania uszek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za przebijaniem wcześniej uszu dlatego też Alicja miała przebite po skończeniu 6 miesiąca uśmiech Ja miałam dość wcześnie przebite uszy, moja siostra jak miała jakoś 6 lat ojj ile płaczu było. Alicja nic nie rusza przy uszach, nie ciągnie nic się nie dzieje więc nie wydaje mi się żeby było za wcześnie uśmiech Zresztą każda mama zdecyduje sama kiedy jest odpowiedni moment czy chce poczekać aż dziecko samo zdecyduje czy chce kolczyki czy podejmie decyzję za dziecko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu trafiłam na artykuł, w którym było napisane, że tak wczesne przebijanie uszu dzieciom wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo występowania alergii w przyszłości. Osobiście nawet mi się nie podoba przebijanie uszu dziewczynkom, które jeszcze na pierwszy rzut oka jak dziewczynki nie wyglądają uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam wyżej każda mama decyduje o swoim dziecku, czytałam ten artykuł już po przebiciu uszu Małej, ja miałam dość wcześnie przebite uszy, alergii żadnej nie mam więc nie wiem ile w tym prawdy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W alergie nie wierzę. Córki mojej szwagierki miały przebijane uszy gdzieś w 3 mż. Ani jedna, ani druga alergii nie ma (6 i 8 lat). Ja miałam późno przebijane uszy przez co mam traumę, bo przebijali mi igłą i wszystko pamiętam, dlatego dziecku chciałam tego zaoszczędzić. Poza tym dowiadywałam się wcześniej, kiedy najlepiej robić i większość mówiła, że jak dziecko skończy pół roczku. W tym momencie uszka są wygojone i nic się nie dzieje. Alergii też nie mamy. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group