Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Punktualny Filip- syn Martyldy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przystojniak! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmieszków uśmiech Ślicznego macie syna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda, a dajesz mu smoczek? Podobnmo niektórym dzieciom utrudnia to ssanie z piersi. Jak mojemu synkowi dawałam, to potem przy piersi mlaskał tak dziwnie, jakby za płytko łapał i nie pomagało powtórne przystawienie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Martylda, a dajesz mu smoczek? Podobnmo niektórym dzieciom utrudnia to ssanie z piersi. Jak mojemu synkowi dawałam, to potem przy piersi mlaskał tak dziwnie, jakby za płytko łapał i nie pomagało powtórne przystawienie.

Niekoniecznie musi to byc spowodowane smoczkiem. Mój nie chce brać a do dziś zdarza mu sie mlaskac przy karmieniu (np dziś w nocy), rano juz ładnie jadł.

A Filipek słodki uśmiech mamy ta sama matę edukacyjna Fisher Price język
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudny jest uśmiech jak malowany uśmiech
Taki przystojniak i elegancik, że będzie Wam pod domem wianuszek dziewczyn wystawał język
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, czas z dzieckiem leci baaaardzo szybko...Ja dopiero co rodziłam, a tu moja mała już jutro będzie miała 3 tygodnie!
Ale z Filipka przystojniaczek.
Trzymam kciuki za postępy z karmieniem. Dobrze, że się nie poddajesz, bo niejedna już pewnie dałaby sobie spokój...Oby tak dalej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aishaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 170

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, gratulacje!wykrzyknik

Po drugie, nie poddawaj się z karmieniem piersią. Ja miałam podobną sytuację, mały nie umiał ssać efektywnie (był słaby przez żółtaczkę), na dodatek jak się okazało miałam wklęsłe brodawki. Przez pierwszy miesiąc ściągałam i karmiłam moim mlekiem z butelki. Jak młody nabrał sił, zaczęłam go przystawiać do piersi pomimo jego krzyków. I tak, krok po kroku, przeszedł na cycusia. Teraz ma prawie 5 miesięcy i życia sobie bez niego nie wyobraża uśmiech w ogóle butli nie chce tknąć... wiem, że teraz jest ci ciężko ale z własnego doświadczenia wiem, że warto się przemęczyć bo maluszek jest tego warty uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 6 Cze 2014, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, miło czytać komplementy uśmiech

Aishaa to bardzo budujące co piszesz, myśmy też przechodzili żółtaczkę.
Kasztanowa dajemy małemu smoczka czasami, ale problemy ze ssaniem efektywnym nie są z tym związane. Synu ma problem w obrębie jamy ustnej- zasugerowano nam wizytę u fizjoterapeuty i neurologopedy, na razie ćwiczymy sami i widzimy efekty ale pewnie jak wrócimy do domu (jesteśmy teraz u mojej mamy) i nie będzie większych efektów to się przejdziemy do jednego z tych specjalistów, może dadzą inne ćwiczenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta, a na czym polegają te ćwiczenia? I z czym wiążą się te problemy?
Pytam bo w szpitalu jedna z położnych coś tam przebąkiwała, że Eryk ma coś tam z tym "wiązadełkiem" pod języczkiem, że trzeba będzie może kiedyś podciąć, ale zapomniałam dopytać. Z tym, że on z ssaniem problemów nie ma, wręcz przeciwnie jakby mógł to by tylko ssał, a "wsys" ma potężny. język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sob 7 Cze 2014, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia polegają na usprawnianiu motoryki jamy ustnej a co za tym idzie ssania + stymulowanie zakończeń nerwowych na buźce.
Jeśli Eryk przy krótkim wędzidełku nie ma problemów ze ssaniem piersi to fajnie, ale mimo to warto wykonać podcięcie jak najszybciej, maluch nie będzie pamiętał. Krótkiego wędzidełka nie da się "rozćwiczyć" trzeba je po prostu podciąć. A lekarz potwierdził to co powiedziała położna?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group