Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apart - co o tym sądzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej zapytać bezpośrednio sprzedawcy/jubilera, u którego był kupowany?
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 7 Gru 2014, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie pytała tylko poszła pewnie ze świadomością , że ty masz rację.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlancNoir
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie

Kupowanie tak ważnych i wspaniałych symboli jak obrączki ślubne w sieciówkach typu Apart naprawdę nie jest dobrym pomysłem. Przedsiębiorstwa tego typu stylizują się na towary luksusowe i doskonałe jakościowo, ale w istocie jest to taki H&M wśród sklepów z biżuterią -> niby się ponosi trochę, ale po roku-dwóch nie nadaje się do ludzi. Oczywiście z przymrużeniem oka oczko
Apart i jego bezpośrednia konkurencja importuje niskiej jakości stop złota z daleka. Do tego wszystko wykonuje machinalnie, więc nie macie co marzyć o wyjątkowości.

A dla mnie ostatecznym anty-argumentem jest wyobrażenie dzieci pytających "Mamo, kto wam robił obrączki? Byłam z tatą w centrum handlowym i tak jakoś wyszło".
_________________
Blanc Noir - Ślub Marzeń
Profesjonalna Agencja Ślubna
Twoje Marzenia - są naszymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BlancNoir napisał:

A dla mnie ostatecznym anty-argumentem jest wyobrażenie dzieci pytających "Mamo, kto wam robił obrączki? Byłam z tatą w centrum handlowym i tak jakoś wyszło".


My wybraliśmy obrączki w centrum handlowym, a kupiliśmy w internecie lol. I wcale się tego nie wstydzę i nie widzę w tym nic uwłaczającego uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Wto 16 Gru 2014, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
BlancNoir napisał:

A dla mnie ostatecznym anty-argumentem jest wyobrażenie dzieci pytających "Mamo, kto wam robił obrączki? Byłam z tatą w centrum handlowym i tak jakoś wyszło".


My wybraliśmy obrączki w centrum handlowym, a kupiliśmy w internecie lol. I wcale się tego nie wstydzę i nie widzę w tym nic uwłaczającego uśmiech


Na twoim filmie Wasze obrączki wyglądały jak te wybrane przez nas tylko ja mam bez kamienia i chyba troszkę szersze.

Ja też się nie wstydzę... nigdy też nie wpadło mi takie pytanie do głowy , żeby pytać kogoś , rodziców gdzie kupowali obrączki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:


Na twoim filmie Wasze obrączki wyglądały jak te wybrane przez nas tylko ja mam bez kamienia i chyba troszkę szersze.


Nasze obrączki są z Łazura z kolekcji klasycznej II (moja ma 3 mm, Męża 4 mm), ale koleżanka ma z Apartu identyczne jak my (choć może czymś tam się różnią, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka) uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BlancNoir napisał:
A dla mnie ostatecznym anty-argumentem jest wyobrażenie dzieci pytających "Mamo, kto wam robił obrączki? Byłam z tatą w centrum handlowym i tak jakoś wyszło".


Emm... ja się nigdy nie pytałam rodziców skąd mają obrączki. To jasne, że od jubilera a od jakiego? Już mniejsza z tym. Po co mi to wiedzieć? Rozumiem, że mogłabym się ewentualnie zapytać o to wychodząc za mąż aby uzyskać jakąś radę np. na co zwrócić uwagę albo czy dany jubiler jest dobry. A ta takie pytanie można odpowiedzieć normalnie: w Aparcie/Kruku/Yes/Jakikolwiek inny jubiler, bo tam nam się najbardziej spodobały.

A poza tym, argument "a co powiecie dziecku jak się zapyta" nie jest dla mnie żadnym argumentem. Bo po pierwsze, dziecko się może nigdy nie zapytać. Po drugie może się też zapytać o milion innych rzeczy, które nam by nigdy do głowy nie przyszły. Po trzecie, jak się zapyta to trzeba będzie najnormalniej w świecie odpowiedzieć i wytłumaczyć swoje zdanie, jakiekolwiek by ono nie było. A nie, że nie zrobisz czegoś/zrobisz coś w dany sposób bo może w przyszłości dziecko się o to zapyta.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja pierścionek zaręczynowy mam z JUBITOMA Very Happy i być może tam też kupimy obrączki, bo dostaliśmy kartę rabatową Very Happy Ja nie widzę różnicy w jakości obrączek z "sieciówki", a od prywatnego jubilera...

BlancNoir napisał:
A dla mnie ostatecznym anty-argumentem jest wyobrażenie dzieci pytających "Mamo, kto wam robił obrączki? Byłam z tatą w centrum handlowym i tak jakoś wyszło".

W ogóle, co to za argument o "wyobrażeniu dzieci"? Shocked Co to ma wspólnego z wyborem ślubnych obrączek?! To ma być NASZA decyzja, a nie dzieci jeszcze nienarodzonych lol Kompletnie tego nie rozumiem, jak ktoś może w ten sposób rozpatrywać, w jakim sklepie zakupić obrączki, by potem dziecku można było coś "sensownie" odpowiedzieć. Zresztą, co to za różnica, gdzie kupujemy obrączki. Najważniejsze, żeby były atrakcyjne cenowo i jakościowo, a nie uważam, że złoto w Aparcie jest gorsze niż w innym prywatnym sklepie Rolling Eyes
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
tynka2506 napisał:


Na twoim filmie Wasze obrączki wyglądały jak te wybrane przez nas tylko ja mam bez kamienia i chyba troszkę szersze.


Nasze obrączki są z Łazura z kolekcji klasycznej II (moja ma 3 mm, Męża 4 mm), ale koleżanka ma z Apartu identyczne jak my (choć może czymś tam się różnią, ale nie widać tego na pierwszy rzut oka) uśmiech


no bardzo możliwe w sumie to nie są jakieś wymyślne nasze maja 5
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzesinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 25

PostWysłany: Sob 20 Gru 2014, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już widzę te dzieci pytające skąd masz obrączkę uśmiech prędzej zapytają gdzie tata poznał mamę. Najważniejsze to chyba dobrze wychować dzieci, żeby nie wyrosły na snobów. A co do jakości złota w Aparcie to moim zdaniem jest dobre, mam trochę biżuterii od nich i jestem zadowolona.Obrączek nie mamy jeszcze wybranych, ale jeśli jakiś wzór nam się spodoba to chętnie tam zamówimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group