Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apart - co o tym sądzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak Przedmówczyni- wystarczy zadbać o cyrkonię,używać specjalnego preparatu do jej czyszczenia i naprawdę nie ma się czego obawiać w kwestii tego że wraz z upływem czasu zacznie czernieć,jeżeli ktoś mocno zaniedba pierścionek czy generalnie biżuterię to każda zacznie się psuć i wygląd nie będzie już taki atrakcyjny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jednak zdecydowaliśmy się na Apart ponieważ okazało się , że są dość tani no i mają dobrą opinie a tak po za tym dostaliśmy 10% rabatu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja o Aparcie dobrego zdania nie mam po tym jak miałam przeboje z pierścionkiem kilka lat temu.
Co prawda był srebrny, ale ta warstwa rodowana zaczęła schodzić zostawiając na palcu brzydkie ślady .. Shocked nigdy nie miał styczności z nie wiadomo czym, nosiłam go normalnie ..
Wymieniono mi na inny (wybrałam inny model i trochę dopłaciłam), ale w dalszym ciągu nie uważam go za cud świata ..

Obecnie dużo rzeczy mam z Kruka i podobają mi się trochę bardziej.

Niestety tak jak pisałyście wyżej - płaci się za LOGO, a nie za jakość produktów ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
My jednak zdecydowaliśmy się na Apart ponieważ okazało się , że są dość tani no i mają dobrą opinie a tak po za tym dostaliśmy 10% rabatu uśmiech

U nas też te argumenty wzięły górę.I jeszcze kwestia trochę sentymentalna, mam miłe skojarzenia z biżuterią którą mam tam kupioną.Wspomnienia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 20 Paź 2014, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierścionek zaręczynowy również mam z Apartu. Jeśli się coś wydarzy to zawsze jest gwarancja. Nie mam obrączki z żadnym kamieniem więc co sie może dziać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 23 Paź 2014, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Apart jest przereklamowany i drogi. Szukając pierścionka zaręczynowego odkryliśmy sklep Jubitom, który zachwycił mnie swoją ofertą.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój zaręczony z apartu i obrączki również zamierzam, no chyba, że się trafi coś ładniejszego;)
Jednak rozglądając się za obrączkami zauważyłam, że ceny tych które mi się podobają w aparcie i u miejscowych jubilerów są podobne - więc w sumie wybieram markę, którą znam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaręczynowy co prawda mam z Kruka, ale obrączki bardzo mi się podobają z Apartu i takie tez będą. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy obrączki z apartu i wale nie były jakoś specjalnie drogie. Choć nie wiem bo nie szukaliśmy nigdzie indziej hehehe.

Zaręczynowy mam robiony u złotnika no name uśmiech przyjaciel męża go wykuwał Very Happy więc ma wartość o wiele większą niż tylko cena uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o obrączki z Apartu to też nie uważam , żeby były specjalnie drogie a przynajmniej mam pewność , że mam taką próbę złota za jaką zapłaciłam, a po za tym mają dużo promocji my sami skorzystaliśmy z 10 % rabatu a wiem , że na targach ślubnych mają nawet 20 %
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group