Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Apart - co o tym sądzicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 16 Cze 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na początku myśleliśmy o Aparcie, ale w końcu poszliśmy do Jubilera (firma prowadzona przez sąsiadów z bloku). Ceny mają dużo niższe, a jeszcze dadzą rabat po znajomości uśmiech W Aparcie rzeczywiście płaci siędużo więcej - za markę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 1 Lip 2014, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za markę na pewno, ale jak je mamy to widzę że jakość też jest wysoka i mój pierścionek zaręczynowy apartowy tez już wiele zniósł uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnkaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sob 5 Lip 2014, 19:15    Temat postu: Re: Apart - co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem

czerwony kotek napisał:
My mamy obrączki z tej firmy, wyszło najtaniej ze wszystkich 3 obskoczonych punktów w Zielonej Górze. Mamy w próbie 333; czekaliśmy na nie dość krótko. Wybór był spory...


A czy złoto w tej niższej próbie (333) nie żółknie Wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Nie 6 Lip 2014, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też myśleliśmy o aparcie, ale zamówiliśmy tam gdzie mój M kupował pierścionek zaręczynowy bo sobie przypomniał, że dostał tam 20% rabatu na obrączki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
oliwia
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 2

PostWysłany: Nie 3 Sie 2014, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowaliśmy w Arenie w Warszawie - mieli 200 wzorów na miejscu!wykrzyknik i mozliwość przymiarki niemalże każdego wzoru w różnym rozmiarze. Standardowe (13 i 26 rozmiar - 1200 zł tylko:)uśmiechuśmiechuśmiech
Polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo , dużego wyboru w Aparcie nie znaleźliśmy tego czego chcieliśmy wybraliśmy obrączki najprostsze z najprostszych tak nam się wydawało ale tylko u jedno jubilera znaleźliśmy takie jak chcieliśmy .
Mi zawsze marzyły się klasyczne okrągłe obrączki z tym , że grube ( nie mylić z szerokością) jak się okazało ( ja jestem zupełnym laikiem w tym temacie, w końcu pierwszy raz wychodzę za mąż uśmiech ) w tym przypadku chodzi o soczewkę, znalazłam jubilera, który miał obecnie na stanie taką właśnie obrączkę i zakochałam się od pierwszego założenia. Mimo , że obrączka ma 4,5 mm jest dość ciężka i niestety to liczy się również do ceny , ale w sumie to jest zakup na całe życie na wszystkim mogę oszczędzać ale na obrączkach nie będę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do próby 333 to mam złoty pierścionek z cyrkonią tej próby i nic się z nim nie dzieje, kupiony w aparcie jakieś 3 lata temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 25 Sie 2014, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstaw zdjęcie:) A jeżeli o niego odpowiednio dbasz to co ma się dziać? Grunt to zdejmować pierścionek np na czas sprzątania itd,to ważna czynność bo nie zabrudzimy ani nie porysujemy go. Osobiście jednak znam zdecydowanie lepsze firmy i jubilerów niż Apart:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 25 Sie 2014, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda sprawa z cyrkonią słyszałam , że po czasie czernieje czyto prawda ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Nie 31 Sie 2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi nie sczerniała uśmiech poza tym czyszczę takimi specjalnymi środkami które można u nich w salonie kupić. Tanie jak barszcz ale dobrze robią - są dla złota i srebra:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group