Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

doradźcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co masz zrobić? Odpowiedź jest jedna: Zostaw go!
Z takim człowiekiem nie będziesz miała życia, jak teraz Cię nie szanuje, to dlaczego miało by się to zmienić? On Cię w końcu zniszczy! Wpędza Cię w poczucie winy, zwyczajnie Tobą pogrywa, zastanów się czy naprawdę chcesz by tak wyglądało Twoje życie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rutyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze powiedzial ze woli byc w samotnisci...Jeszcze zwierzam sie z problemow z pracy a on ze ma dosyc sluchania narzekania....nawet juz nie potrafie ubrac pierscionka zareczynowego...bardziej mysle o tym ze jestm z nim z przyzwyczajenia juz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rutyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie widzi ze go nie nosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie podejmiemy decyzji za Ciebie, sama musisz się zastanowić czy chcesz takiego życia, czy to wszystko ma sens.


A.. staraj się używać opcji zmień, nie pisz postu pod postem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rutyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale powiedzcie mi... bo sama juz nie wiem... czy to normalne, że źle się czuję a facet ma problem, że nic nie mówię tylko cicho siedzę i śpię ? sam ustala co ma być w naszym wspólnym pokoju...to ja swoje powiedziałam, że to nasz pokój ma być, a nie jego sam...to on do mnie " stul się"... a potem byliśmy sami to już zaczął, że każda inna dziewczyna go docenia, aby nie ja... że nawet koleżanka z klasy moja go docenia.. że jest lepsza... to ja wkurzyłam się, bo zabolało mnie to... i mówię że Twój kolega mnie docenia w seksie... i od razu go przeprosiłam... a on że będę go błagać... a on tyle słow mi mówi i nigdy nie żałuję bo zawsze chce z nim być w zgodzie... i powiedział mi że chce kilka dni przerwy.... i on chce mieszkać ze mną? wiecie co dziewczyny, co raz bardziej chce się z nim rozstać..ale kocham go i próbuje walczyć o ten związek... tylko czy samemu się da walczyć pytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 18 Maj 2014, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci że piszesz cały czas pytasz o poradę a już tyle razy miałaś napisane żeby to skończyć że nie wiem w czym rzecz..albo nie chcesz tego zakończyć albo się boisz. Jak chcesz sobie zepsuć życie to z nim zostań i bądź jego ofiarą. On takiego czegoś potrzebuje. Skądś takie coś znam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ela677
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 40

PostWysłany: Nie 29 Sty 2017, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam to i zastanawiam się, czy to pisze 15-latka? Bo to jest niepoważne. Kobieto trochę szacunku dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group