Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niemampomyslu na tytuł :P
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu wyglądaliście przecudnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIĘKNIE wykrzyknik Dziękuję za zdjęcia uśmiech Słuchaj wyglądaliście cudownie,promiennie,szczęśliwie,kościół piękny,tort apetyczny,nie wiem co jeszcze napisać... Widać że byliście szczęśliwi i naprawdę się kochacie uśmiech

Muszę to napisać-rozwaliło mi zdjęcie Twojego męża z obrączką i chłopakami język parodia kobiecych zachwytów nad pierścionkiem zaręczynowym-genialne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pięknie! Śliczne zdjęcia uśmiech Wyglądaliście pięknie, kościółek ma swój urok, tort wygląda pysznie uśmiech

Niemampomyslu, jak wrócę z pleneru dzisiaj i nie będę miała wszystkiego dość to może coś już skrobnę język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej to i ja poproszę o zdjęcia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne zdjęcia uśmiech cudownie para Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne zdjęcia, aż miło popatrzeć. Piękny masz uśmiech i w ogóle wyglądaliście z mężem cudnie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia_1987
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 134

PostWysłany: Pon 12 Maj 2014, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje Niemampomyslu Very Happy pięknie wygladaliście i piękne zdjęcia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam już zdjęcia wcześniej, ale dopiero mam teraz czas, żeby napisać. Zacznę od pytania: gdzie ja stałam, gdy rozdawali urodę!? lol Jesteś śliczna! Miałaś piękna suknię, w ogóle cała twoja stylizacja mi się podobała - od bukietu, do upięcia włosów. uśmiech Z twoich postów wydałaś mi się bardzo fajną osóbką, a po fotkach stwierdzam, że chętnie poznałabym Ciebie i twojego męża. język Po prostu na widok was takich uśmiechniętych ciężko byłoby nie zaśmiać się do siebie. uśmiech W relacji najbardziej zwróciłam uwagę na pierwszy taniec. Very Happy Strasznie byłam ciekawa, jak wam wyjdzie i dobrze, że się udał. Chętnie bym go obejrzała. język

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, żeby ta radość z Dnia Ślubu już was nie upuściła i rosła każdego dnia. uśmiech Wzruszyłam się przy momencie, gdy napisałaś o tym promyku słońca... Niech Wam już do końca oświetla małżeństwo. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze-dziękuję za zdjęcia.
Po drugie wyglądacie cudownie,tacy uśmiechnięci i zadowoleni aż miło się na Was patrzy,chyba nawet gdzieś trafiłam na Wasze zdjęcie na fb,pewnie mamy wspólnych znajomych z forum,jeszcze raz spełnienia marzeń uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nie spodziewałam się TYLU miłych słów i to jakich.. Bardzo sie cieszę, że trafiłam na to forum, jest nam niezwykle miło! Dziękujemy!! bukiet Gdybyśmy mogli to wszystkie zaprosilibyśmy na wódkę weselną Very Happy (albo soczek język) uśmiechuśmiech


Patrycja, taak to zdjęcie jest mistrzowskie Very Happy A żebyś słyszała jak się wczuwali! Tam były prawdziwe okrzyki! Very Happy

Mel, jestem całkiem zwyczajna, naprawdę, ani ładna ani brzydka - to ta suknia, makijaż, fryzura i szczęście sprawiły, ze jakoś tak faktycznie nie najgorzej wyglądałam język KAŻDA panna młoda wygląda pięknie! uśmiech
Jak będę miała wideo to może się pochwalę tańcem język

DZIĘKUJĘwykrzyknikwykrzyknik! buźki buźki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group