Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niemampomyslu na tytuł :P
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 20:55    Temat postu: Niemampomyslu na tytuł :P Odpowiedz z cytatem

Relacja długa, nudna, nie śmieszna– pisarką nie jestem także podziwiam jeśli ktoś to przeczyta Very Happy

Ajj, co to był za dzień! Śmiało mogę stwierdzić – najpiękniejszy w moim, NASZYM życiu!!
To może tak od początku – cały tydzień przed ślubem byłam bardzo wyluzowana a przy tym obrzydliwie szczęśliwa uśmiech Taka sielanka trwała do piątku kiedy to mieliśmy stłuczkę samochodem i pół dnia poszło się… w las. Niestety na piątek mieliśmy zaplanowane mnóstwo spraw do załatwienia i w pewnym momencie wpadłam w histerię, miałam ochotę odwołać cały ślub Very Happy Na szczęście jakoś udało nam się na ostatnią chwilę wszystko ogarnąć, do 21.30 ćwiczyliśmy 1 taniec.
Także zestresowana, zła i ogólnie w okropnym nastroju padłam na łóżko i w locie już zasypiałam Very Happy
Średnio pamiętam o której się obudziłam i w jakim nastroju język Pamiętam dopiero śniadanie i OGROMNY stres, nawet herbata mi stawał w gardle język Na szczęście trwało to tylko jakieś pół godziny, wykąpałam się i już w drodze do fryzjera przeszedł mi cały stres. I nawet okropna pogoda nie popsuła już mojego humor przez resztę dnia.
U fryzjera miałam czas żeby się wyluzować, fryzjerka miała w tym ogromny udział opowiadając mi o innych pannach młodych, które czesała i plotach z naszego miasteczka Very Happy
Moja fryzura ślubna była genialna! Niczego się tak nie bałam ze względy na mój niewyjściowy ryj i odstające uszy, ale naprawdę… no wyglądałam super Very Happy
Wróciłam do domu, kręciłam się jak smród po gaciach nie wiedząc co ze sobą zrobić, tu coś zjadłam, tam obejrzałam wiadomości i tak zleciała godzinka; przyjechała makijażystka(koleżanka), zaczęła malować siostrę, mamę, nadal popychałyśmy pierdoły, w międzyczasie przyjechał kamerzysta z fotografką i koleżanka zaczęła malować mnie. Tak sobie siedzimy, gadamy a tu nagle wiadomość – Bartek już jedzie! No i zaczęła się panika, jednocześnie jadłam kanapkę, zakładałam pończochy, myłam zęby i byłam malowana Very Happy
I tutaj mnie po raz drugi ( i ostatni tego dnia) ścisnęło w żołądku. Zakładałam suknię kiedy mój Bartek już wchodził do domu. Wszyscy (rodzice, babcie, ciocie) elegancko się ustawili, ja stanęłam na schodach (nie widzące ich jeszcze) i… miałam ochotę zwiać Very Happy Ale jakimś cudem zaczęłam schodzić i pierwsze co zobaczyłam to tłum ludzi a na ich tle mój książę z bajki Very Happy Zareagował tak jak sobie wymarzyłam, prawie się popłakał i miał niekłamany zachwyt w oczach uśmiech
Ja z resztą też, wyglądał tak przystojnie! Trzęsącymi rękami wpięłam mu butonierkę i.. stres się skończył uśmiech
Zaczęliśmy się zbierać do kościoła, padało więc bramy nas ominęły, w kościele przywitał nas ksiądz, rozluźnił atmosferę, zabrał mojego narzeczonego i świadków a mnie zostawił z tatą.( Tak, wiem, wiem, to nie Ameryka, ale to było marzenie mojego taty, który jest najlepszy na świecie i zasłużył na swoją ‘chwilę sławy’ Very Happy). Skrzypce zaczęły grać (Kanon D Pachelbela) a my ruszyliśmy. No i tutaj znowu mój (jeszcze) narzeczony się wzruszył, ja też, tata też i wszystkie baby (słyszałam jak pociągają nosem i smarkają w chusteczki Very Happy).
Skrzypaczka grała pięknie, ale trochę długo i zaczęliśmy się niecierpliwić język W końcu przestała i zaczęła się msza – ale jaka msza! Jakieś 95% osób powiedziało nam, ze to było najpiękniejsze kazanie jakie słyszeli, CAŁE o nas, do nas, słuchaliśmy każdego słowa, każde zapamiętamy i zastosujemy w życiu. Ksiądz przeszedł samego siebie i nasze oczekiwania. Później przysięga… Bartek mówił głośno i pewnie, głos załamał mu się tylko raz, jak zaczęłam odważnie, ale od ‘i ślubuję’ oczy mi się zaszkliły język Przy zakładaniu obrączek mój (już) mąż nie ogarną i dopiero po chwili się zorientował, że musi powtarzać po księdzu Very Happy Na szczęście nikt się nie zorientował język
Później przy przyjmowaniu komunii skrzypaczka zagrała Ave Maria i było po mnie, pierwszy raz się poryczałam jak nienormalna. Na koniec znowu zagrały skrzypce (La califfa) a ja znowu ryczałam język
Goście sobie stali w ławkach zamiast wyjść także my ruszyliśmy pierwsi. Wychodzimy a tu… pierwszy tego dnia promień słońca padł na nas… No po prostu magia!! Wiele osób zwróciło na to uwagę uśmiech
Życzenia poszły w miarę sprawnie, kilka osób się poryczało, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszyliśmy na salę.
Nasze wesele to był najlepsza impreza w moim życiu. Wszystkie te opowieści, że młodzi się nie wybawia na weselu są chyba trochę przereklamowane.. My się bawiliśmy jak nigdy! Było genialnie! Muzyka super, jedzenie pyszne, sala, która ani trochę mi się nie podobała, wyglądała pięknie dzięki kwiatom i dekoracjom. Naprawdę to było genialne uczucie kiedy o 3 w nocy prawie wszyscy byli na parkiecie.. Wesele trwało do 5.
A! Pierwszy taniec! Udał nam się idealnie, bez żadnej pomyłki J Gościom bardzo się podobał, szczególnie że to coś nowego niż standardowe walce albo przytulańce Very Happy
Poprawiny tez się udało, przez pierwsze 2 godziny mało osób się bawiło, ale później jak wszyscy ruszyli na parkiet, to nie chcieli już zejść Very Happy No ale niestety, o 21 trzeba było zakończyć imprezę, jak puścili na koniec ‘Ale to już było’ to było po mnie, szloch i płacz, ale za to w ramionach męża uśmiech

Naprawdę jestem z nas dumna Very Happy Goście najbardziej docenili nasz wygląd, podobno wyglądaliśmy nieprzyzwoicie ładnie Very Happy Nawet panowie po których bym się tego nigdy nie spodziewała mówili, że wyglądam powalająco..I kurde, pierwszy (i ostatni raz w życiu) tak się czułam uśmiech
Baby doceniły spójność w dekoracjach – zaproszenia, winietki, drzewko na odciski, kolorowe bukiety, wszystko w jednym stylu; mężczyźni za to chwalili jedzenie i bimber Very Happy Wszyscy zgodnie byli zachwyceni mszą i zabawą. Nie wierzę w takie gadanie, że to było najlepsze wesele, ale i tak milo to usłyszeć od tylu osób.
Myślałam, że będę się stresować i szlochać od rana a tu obyło się bez zapuchniętych oczu. Za to uśmiech nie schodził nam z twarzy i wszyscy zgodnie stwierdzili, że tak wyluzowanej pary młodej jeszcze nie widzieli uśmiech

Zmieniłabym tylko jedną rzecz – fajnie by było gdyby od 20 do 5 rano nie było mi nie dobrze i słabo Very Happy Nie wiem czemu, może to przez ten wczesniejszy stres? Nie jadłam już później nic ani nic nie piłam. Co szłam do łazienki to ryczałam, czułam się fizycznie OKROPNIE. Ale nic to, uśmiech na twarzy i jakoś przetrwałam, goście nie zauważyli i to jest najważniejsze. język Na szczęście na poprawinach było już dobrze i nadrobiłam za wesele, szczególnie alkohol na koniec Very Happy

Dobrze, że chcieliśmy książki zamiast kwiatów. Powtórzyły się 2, ale to bez znaczenia. Kwiaty już by leżały w koszu, wina byśmy wypili a książki i dedykacje zostaną na zawsze. uśmiech

Jak cudownie mieć mężawykrzyknik <3
My chcemy jeszcze raz!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Very Happy
_________________



Ostatnio zmieniony przez niemampomyslu dnia Sob 10 Maj 2014, 21:25, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aj tam, jak to nie masz talentu pisarskiego! Fajna relacja, czytało się łatwo i z uśmiechem uśmiech

Wszystkiego najlepszego i czekamy na jakieś fory uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie!wykrzyknik Gratuluję kochana uśmiech faktycznie południem wyszedł promyk uśmiech Wyglądaliście pięknie (ja już jedno widziałam) język gratuluję wam i życzę szczęśliwych i pełnych miłości dni :*
EDIT: Acha! I świetny tytuł a relacja utrzymująca uśmiech na twarzy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudowna relacja, masz świetne wtrącenia, które rozbawiają Very Happy Ogromnie cieszę się Twoim szczęściem i cieszę się, że m.in. moje życzenia się spełniły i ten dzień okazał się naprawdę najcudowniejszym uśmiech Zasłużyłaś na niego uśmiech Swoją drogą w momentach, w których piszesz o wzruszeniu, sama miałam ochotę się rozełzawić Very Happy Wspaniale czytać o Twoim szczęściu uśmiech Wyglądałaś Pięknie, choć na zdj za mało Cię widać język (Już nie mówiąc o Twoim Mężu język )

A teraz cieszcie się swoim małżeństwem i tym, że macie siebie już na całe życie! uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Wto 29 Kwi 2014, 21:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemampomyslu, gratuluję! Szczęścia na Nowej Drodze Życia!
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super relacja uśmiech gratuluję i wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia oczko obyś zawsze była tak szczęśliwa jak w dniu Ślubu Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otwarcie sezonu ślubnego 2014 radosny radosny
A było sobie tak stres rozkładać na raty, a nie kumulować na ostatni dzień język
Najważniejsze, że tylko stłuczka i nie groźna, ale dostarczyła Wam atrakcji nie ma co.
Świetna relacja, szalona jesteś nie ma co Very Happy Very Happy Jeszcze raz serdecznie Ci gratuluje, żyjcie sobie pełni miłości i niech spotyka Was tylko to co najlepsze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam opinię Dziewczyn, łatwo i przyjemnie się czyta! uśmiech Super, że wszystko się udało i było takiej, jak sobie wymarzyłaś.
Dużo szczęścia i miłości na całą resztę Waszego wspólnego życia!! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 29 Kwi 2014, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego życzę uśmiech I czekamy na zdjęcia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 30 Kwi 2014, 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję udanego wesela. uśmiech

A relacja.. CUDOWNA!wykrzyknik Tak fajnie i lekko się czyta. Przelałaś tu trochę swojego szczęścia, bo jak się czyta uśmiech nie schodzi z twarzy. uśmiech

Pewnie gdyby nie ta stłuczka to byłabyś tak wyluzowana przez cały czas.

Wszystkiego dobrego bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group