Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szybkie wesele - kolejne internetowe oszustwo??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrykMicho
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:17    Temat postu: Szybkie wesele - kolejne internetowe oszustwo?? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,kilka dni temu natknąłem się w sieci na stronę internetową, gdzie rzekomo można zamówić wolne terminy weselne. Sprawa jest o tyle ciekawa, że jak macie przykładowo brać ślub za 2 miesiące, a nie macie jeszcze kapeli, sali czy chociażby kamerzysty, to możecie zlecić za zadanie znalezienie tego co potrzebujecie na szybko i sprawa gotowa. To samo jest zresztą w drugą stronę gdy chcecie sprzedać uslugę weselną. Można wypełnić szybki formularz, wpisać jakieś tam dane i podesłać. Co o tym sądzicie? Nie jest to kolejny sposób na naciąganie ludzi? Na stronie nie widzę wyraźnego regulaminu, ale nie sądzę że taka usługa jest bezpłatna.
Pozdrawiam, Patryk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usunęłam zdublowane wątki. Proszę o rozważne korzystanie z forum.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłbym ostrożny. Korzystanie z takiego pośrednictwa zawsze budzi wątpliwości.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza, że znalezienie zespołu to zerowy problem ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolinko, nie tylko zespół, ale i lokale stoją wolne. Coraz mniej ślubów i wesel. Nie mówiąc o całej reszcie.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w dwa miesiące można bez problemu znaleźć dobrego kamerzystę/restaurację/fotografa/zespół, mając zaklepany termin itd? Wiadomo, w dużym mieście jest konkurencja, nie wszystkie terminy są zajęte, ale nie przesadzajmy, to takie łatwe i w ostatniej chwili bez problemu wszystko się załatwi oczko

Ocenić firmy się nie da - równie dobrze mogą mieć procent od usługodawcy (jak np. doradcy finansowi od banków), ale bez strony, jakiegoś regulaminu/umowy nikt Ci nie powie, czy warto im zaufać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 28 Kwi 2014, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Karolinko, nie tylko zespół, ale i lokale stoją wolne. Coraz mniej ślubów i wesel. Nie mówiąc o całej reszcie.


O, nie wątpię- ja się tylko wypowiadam o tym, o czym wiem na 100% - znaleźć NIEZŁY zaspół grający jak najbardziej na żywo- miesiąc przed ślubem- no problemo.....

Ja umowę na salę w MOKu podpisałam na 4 tygodnie przed weselem, noclegi jeszcze później załatwiałam uśmiech

Teraz inne czasy- klient nasz pan i władca. Także nie ma co siać paniki ani załatwiać wszystkiego na 2 lata przed...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaciekNowakowsk
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 17 Maj 2014, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Karolina1984, ewelinka89, i reszta w tej dyskusji - Ok, może i tak jest, choć nie wszędzie i nie w każdym mieście, ale jak ktoś może Ci/Wam pomóc w załatwianiu zespołu foto i innych usług, to czemu z tego nie skorzystać?
O to mi właśnie chodzi, że skoro są czasy jakie są, wiele można zlecić komuś, to z tego korzystajmy i zlećmy poszukanie zespołu/sali/foto/video dla nas, a zleceniobiorcy niech się "biją" o nas, a my bedziemy mieć w czym wybierać. I o to w tym wszystkim chyba chodzi, prawda? Wygoda klienta przede wszystkim.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
joannalewicka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 17:10    Temat postu: Szybkie wesele - kolejne internetowe oszustwo? Odpowiedz z cytatem

@PatrykMicho - a co to za strona, bo temat się ciągnie tygodniami i w końcu nic nikt o niej nie napisał...:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PatrykMicho
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 8:09    Temat postu: Szybkie wesele - kolejne internetowe oszustwo? Odpowiedz z cytatem

joannalewicka - to reklama ciach, na której są też inn zakładki prowadzące do formularzy z fotografem, zespołem, wideo.
Owocnego oglądania uśmiech[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group