Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trudny i wstydliwy problem
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 7 Lip 2019, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób z nas ma jakieś wstydliwe problemy, o których wstydzi się powiedzieć. Ale żeby się pozbyć tych zdrowotnych to należy chodzić do lekarza. Ja dowiedziałam się ostatnio u ginekologa że mam infekcję https://tantumrosa.pl/biocenoza-pochwy-cena-przygotowanie-do-badania-interpretacja-wynikow/ i muszę przyjmować określone leki, ale jak wiadomo odpowiednia pielęgnacja i stosowanie się do zaleceń pomoże mi się jej pozbyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystko jest rada, także na tą przypadłość. Poczytajcie sobie koniecznie o treningu BeBo - wszystkie informacje znajdziecie na stronie https://www.beckenboden.com/pl/. Uważam, że warto spróbować, a nawet zapisać się na warsztaty aby nauczyć się wykonywania tych ćwiczeń poprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2020, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób których dotyczy ten problem może w jakiś sposób pomoże ten preparat https://octenisept.pl/
Okazuje się że problem nie dotyczy tylko kobiet,ale i mężczyzn...
Sam stosuje od jakiegoś czasu!
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2020, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To całkiem normalne u kobiet po porodzie, że mają problem z nietrzymaniem moczu. Niestety ciężko się to leczy. Są różne metody, ale jest wiele spekulacji na ten temat. Spróbuj może zabiegu laserem. W Gdyni w Care Medica takie zabiegi wykonuje pani doktor Barbara Blicharczyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 23 Gru 2020, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku wstydliwym problemem była suchość pochwy. Na szczęście ginekolog zalecił mi krem nawilżający niezawierający hormonów Vagisan. Przyznam, że to był strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tośka001
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 17 Maj 2021, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też suchość pochwy okazała się dokuczliwym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Wto 18 Maj 2021, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tośka001 napisał:
U mnie też suchość pochwy okazała się dokuczliwym problemem.


Coś na to stosowałaś? Jak coś to ja sobie bardzo chwalę globulki cicatridina. Mają w składzie wyciągi z ziół i kwas hialuronowy. Działają kojąco i regenerująco na błonę śluzową pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1115

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż choruje na łuszczycowe zapalenie stawów i dla niego ta przypadłość stała się wstydliwa i jakoś psychicznie nie potrafi sobie z nią poradzić. Przy tej chorobie może dojść do zajęcia większej ilości stawów. Z czasem może dojść do ograniczenia ruchomości stawów. Niestety, w zaawansowanych przypadkach dojść może nawet do deformacji stawów i z tym właśnie boryka się mój mąż http://blog-medyczny.pl/jak-objawia-sie-luszczycowe-zapalenie-stawow/
Jest Jeszcze młodym facetem, ma tylko 40 lat a czuje się przez te stawy jak stary dziadek. Nie może pograć z synkiem w piłkę albo pobiegać za nim kiedy jedzie na rowerku. To dla niego duży problem a wręcz wstyd smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group