Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna w Polsce?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 17:31    Temat postu: Podróż poślubna w Polsce? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy warto jechać np. do Ustronia.
Tutaj https://www.dreamapart.pl/ustron-noclegi/ widziałam fajne miejsca noclegowe w apartamencie.
Jestem ciekawa co sądzicie o tym, żeby nie wyjeżdżać gdzieś daleko, jak się nie ma czasu na to specjalnie.
Gdzie wy jechaliście na swoją podróż poślubną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sob 16 Mar 2019, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróż poślubna w Polsce to znakomity pomysłuśmiech Nasz kraj jest piękny i przynajmniej człowiek czuje się swobodnie, żadnych barier językowych, odmienności kulturowych itd. Moi znajomi też tak postanowili, co więcej wpadli na bardzo oryginalny pomysł, chcą wynająć kampera. Z początku myślałam że to ekstremalne ale jak na stronie https://kampery-wynajem.pl/ zobaczyłam wyposażenie kamperów, dosłownie oniemiałam, w hotelu często nie ma takiego komfortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicja799
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainspirował mnie ten post! Ja właśnie rozmyślam, gdzie by tu wyciągnąć mojego przyszłego Męża bo jemu marzą się jakieś góry język ale ja jestem totalną przeciwniczką tego typu rozwiązań, gór po prostu nie znoszę i teraz pytanko - jakieś klimatyczne miejsce w Polsce blisko gór i zbiorników wodnych? Very Happy wpadliśmy na pomysł, że wilk syty będzie i owca w ciąży, więc on będzie miał swoje ukochane góry i pagórki, a ja jako rodowita syrenka, popluskam się w wodach i oceanach język

Polećcie cosik ciekawego!
_________________
Zawsze tam gdzie Ty <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haveran
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 13:03    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

Może nie tak daleko, ale można też wybrać się na Mazury i spędzić tydzień na jachcie tylko we dwójkę. Jest to super sprawa, można się wychillować, opalić, spędzić razem miło czas. Dodatkowo wcale nie trzeba mieć jakiś uprawnień do prowadzenia takiego pojazdu, wiele firm ma teraz w swojej ofercie jachty bez patentu, zostajemy przeszkoleni przed wypłynięciem. Możemy pozwiedzać ciekawe miejsca w okolicy, wieczorem wpaść na imprezkę do pobliskiego klubu i wiele wiele innych atrakcji, o ile tylko nam się chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 21 Maj 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podróż poślubna w polsce tez może być udana, jeśli tylko uda się znaleźć jakiś fajny hotel i atrakcje w jakiejś niedalekiej okolicy. Co do gór i wód - to może jakieś termy na południu Polski? I wtedy mązy by biegał po górach, a Ty byś sobie odpoczywała. Chyba, że chodzi o takie bardziej naturalne zbiorniki, to ewentualnie jakieś jeziorka, ale nie wiem jakie są godne uwagi w tych regionach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce również mozna przyjemnie spędzić czas. I w sumie o wiele taniej niż za granicą. Ze swojej strony polecam Bory Tucholskie, ostatnio miałam okazję odwiedzić i się zachwyciłam.
Jest to zdecydowanie lepszy pomysł, niż poszukiwanie noclegów niedaleko dużych turystycznych miast, które zwłaszcza w sezonie są wypełnione po brzegi turystami.

Polecam wynająć sobie miejsce noclegowe w Przystanek Tleń http://www.przystanektlen.pl
piekne otoczenie
dobry standard
i smaczna kuchnia


Ostatnio zmieniony przez berka dnia Wto 30 Lip 2019, 9:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sama bardzo chciałam jechać w podróż poślubną gdzieś nie bardzo daleko i wybraliśmy podróż w kraju. wybór ostatecznie padł na Mazury, do tego skorzystaliśmy z czarter jachtów i było po prostu wspaniale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bajeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska jest dobrym celem. Mało ludzi się na to decyduje, a mamy tyle samo pięknych miejsc, co w innych krajach. Trzeba tylko je docenić.
_________________
Sprawdź sklep internetowy z akcesoriami na paznokcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katarka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałam ostatnio hoteli w Polsce właśnie na podróż i trafiłam na hotel spa w Krynica Zdrój https://malopolanka.eu/. Może ktoś odwiedził to miejsce i poleca? Bo wygląda na bardzo klimatyczne, ciekawe, w którym można odpocząć i zrelaksować się całkowicie. Szukam miejsca wyjątkowego, na dłuższy weekend.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
omari97
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Krynica Zdrój

PostWysłany: Sob 30 Lis 2019, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy krynica zdrój hotel spa jest dobrym pomysłem na podróż poślubną? Trafiliśmy na ten hotel poprzez stronę https://malopolanka.eu/hotel-spa-krynica-zdroj-gorskie-spa/ Miejsce ze zdjęć wygląda przepięknie oraz koszt jest bardzo atrakcyjny. Obecnie szukamy opinii innych gości tego miejsca. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group