Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

3 opcje, jedna do wyboru, ktora najlepsza
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janeks
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 19:44    Temat postu: 3 opcje, jedna do wyboru, ktora najlepsza Odpowiedz z cytatem

A więc drogie panie co dla was byłoby lepsze, bardziej romantyczne. Prosze o porade
Sytuacja wyglada tak zabieram moja ukochana do paryza (za tydzien) na kilka dni i mam propozycje zareczyn.

1) Paryz - jakies miejsce w paryzu, wieza eiffla, luk triumfalny, pola elizejskie , nie wiem dokladnie co wybrac

2)Lotnisko - pomysl zaczerpniety z pewnej ksiazki paulo coelhio, A wiec kupuje 20 róż, zostawiam moja droga sama na lotnisku na chwile, zbieram 20 osob najlepiej mezczyzn, kazdemu przekazuje jedna roze i kazdy z nich podchodzi do mojej ukochanej i daje jedna roze po czym odchodzi, a na koncu podchodze ja i wreczam bukiet kwiatow po czym sie zareczam

3) oboje jezdzimy konno, a wiec w jakiejs stadninie dogadalbym sie aby udostepnili nam konie po czym pojechalibysmy w teren gdzies do lasu, i tam oswiadczylbym sie ukochanej

juz sam nie wiem im dluzej sie zastanawiam, paryz i tak bedzie chocby zareczyny bylyby w innym miejscu,
to jak dziewczyny co wybieracie pytajnik? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyy.....

Drugi jest głupi, bo logistycznie zajmie za dużo czasu. Zanim znajdziesz tych 20 facetów, to trochę minie. No i ona musi znac i lubić tę książkę, bo np ja nie znam- więc takie coś jest logicznie chybione dla mnie. Po co mi tych 20 facetów język ?

Pierwszy najprostszy i najlepszy!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 20:13    Temat postu: Re: 3 opcje, jedna do wyboru, ktora najlepsza Odpowiedz z cytatem

janeks napisał:

to jak dziewczyny co wybieracie pytajnik? uśmiech

Nie jestem dziewczyną, ale wtrącę. Co mi tam;)
Idź w ten Paryż. Zwłaszcza, że i tak wybieracie się tam. Ominąłbym jednak (pod kontem zaręczyn) wymienione miejsca. Okazja warta jest mniej oczywistych i oklepanych, a Paryż daje niesamowite możliwości. Jeśli będziesz chciał, doradzę co nieco:)
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Krzysztof
_________________
"Bo dla harcerza nie ma przeszkód i nie ma złych dróg!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki, jaki najbardziej spodoba się Twojej dziewczynie.. Chyba wiesz, czy woli romantyczne miejsca, czy widowiska w miejscach publicznych?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym poszła w Paryż. Miej przy sobie pierścionek i wręcz go spontanicznie w sytuacji, która akurat będzie do tego pasować. Bo na wieży Eiffla może być np piekielnie zimno (pizga tam jak cholera), albo moze być tłum ludzi i czar chwili pryśnie. Można na polach elizejskich, pod łukiem triumfalnym, w tych pięknych parkach przy Placu Zgody, albo na moście nas Sekwaną (po drodze do Nottre Dame). A najlepiej w którymkolwiek z tych miejsc NOCĄ uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odbita
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 32

PostWysłany: Sro 19 Paź 2011, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu 20 róż? w książce z tego co pamiętam chłopak wręczał narzeczonej 12 róż... uśmiech
jeśli zna tą książkę (domyślam się że chodzi tu o książkę "Alef") to może to się jej spodobać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 9:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 pomysł jest fajny - nie znam tej książki ale mi się spodobał uśmiech A ci faceci moga symbolizować facetów którzy przeszli obok nosa a wybranym jesteś Ty. uśmiech
Jednak Paryż - i też myślę że to nie musi być któreś z tych wymienionych miejsc. Możecie wieczorem wybrac się na spacer i wtedy w świetle księżyca poprosić o rękę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak połączyć pierwszą z druga? Paryż, lekki zmierzch, do Twojej kochanek, np siedzącej w kawiarence podchodzą faceci z różami- później Ty z pierścionkiem....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird - tylko weź tu się dogadaj z Francuzami lol

Ja tez jestem za opcją pierwszą wesoły
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group