Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór położnej i wizyty patronażowe.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo P. kiedyś wpadło niechcący w ręce- opinia położnej środowiskowej- jak on był mały- no i bardzo nieciekawa, zastanawiam się- czy będziemy mieć jakieś problemy w ogóle przez to, że wielu sprzętów dziecięcych po prostu nie będzie , bo nie ma zwyczajnie miejsca....to ma znaczenie w ogóle ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewna, jeśli się mylę naprostujcie, ale chyba położna środowiskowa, a patronażowa to dwie różne rzeczy Chyba. Nic sobie za to uciąć nie dam. język

Mówiąc, że pewnych sprzętów nie będzie, co masz na myśli? Muszą być te podstawowe i tyle. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejsce będzie tylko na łóżeczko i wanienkę - wózek pójdzie do teściów, ciężko będzie nawet z komodą na ubrania- my nasze trzymamy w nieogrzewanym garażu, bo nie mamy gdzie szafy wstawić język . To nie będzie problemem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie uśmiech

Chociaż z tą komódką na ubranka dziecięce na Waszym miejscu poważnie bym się zastanowiła. Wiesz, jednak w garażu może być wilgoć, chłód itd. Może macie możliwość zawieszenia jakiś szafek na ścianie i tam trzymać rzeczy małej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne miejsce jest pod jednym fortepianem żeby jakieś rzeczy na podłodze położyć- oczywiście mebla tam nie wstawisz- albo na fortepianie.... tzn wtedy kolejne nuty i książki które na nim leżą, pójdą gnić do garażu... Shocked ....

Tak myślę- jak to jeszcze ogarnąć, żeby w te dwa dni, jak uczniowie będą przychodzić- nie musieć wszystkiego chować godzinami do garażu a potem wyciągać Cool , bo przecież ja w sumie i taak się dotąd troszkę wstydziłam przy rodzicach naszego lokalu- zwłaszcza szlag mnie trafiał, jak bywało- ktoś pytał " a gdzie państwo mieszkają, chyba nie tu". Rolling Eyes .... nie chcę się wstydzić jakoś strasznie mocno i musieć godzinami ogarniać wszystkiego


Ale to chyba naprawdę za 2 miesiące wrzucę fotę, i obiektywnie spytam- co mogę zrobić i co muszę na 100% mieć przy dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakbyście stworzyli pawlacz? Można by było powstawiać tam chociażby książki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, tak będzie najlepiej, może wszystkie razem znajdziemy jakieś dobre rozwiązanie. uśmiech

W sumie lepiej żeby w garażu leżały książki niż ciuszki młodocianej. Pomijając już względy higieniczne, to i z praktycznej strony będzie Ci wygodniej. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałam przeczytać, co to jest pawlacz język

Nie mamy przedpokoju- z dworu wchodzi się od razu do kuchni, z kuchni do pokoju język No i jako że o tzw "niski parter"- trochę pod poziomem ziemi podłoga jest- to jest dosyć nisko Cool , nad drzwiami wejściowymi jest jakieś 40 cm do sufitu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafa wisząca pod sufitem uśmiech
edit: a przeczytałam, muszę przeczytać co to jest pawlacz język

Dziecko nie musi mieć dużo rzeczy, wiadomo ubranka gdzieś muszą być pochowane i żeby było łóżeczko. No i co najważniejsze, ma być czysto i dziecko ma być zadbane. Wtedy nie powinna się doczepić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2014, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, tak jeszcze poza jakąś szafką na ciuszki zastanowiłabym się nad łóżeczkiem z szufladą, skoro macie tak mało miejsca, zawsze coś tam będziesz mogła pochować. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group