Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urlop macierzyński, tacierzyński, rodzicielski - formalności
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 12 Cze 2014, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki uśmiech Właśnie piszę ten wniosek i chciałam się jeszcze upewnić - urlop dodatkowy, a potem rodzicielski zaczynają się w następnym dniu po zakończeniu poprzedniej części urlopu? Czyli wychodzi na to, że urlop roczny trwa rok i 2 dni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Cze 2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jest to jakoś tak dziwnie, że kończy się 2 dni przed ukończeniem roczku dziecka.
Wychodzi tak, jakby jeden się kończył i tego samego dnia zaczynał kolejny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Czw 12 Cze 2014, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, ja głupia liczyłam od czwartku do czwartku, zamiast od czwartku do środy... Rolling Eyes Faktycznie wychodzi o 2 dni krócej, u mnie się kończy na 3 dni przed urodzeniem dziecka, bo macierzyński mam od dnia przed porodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pon 4 Lip 2016, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj w ostatnich latach ciągle się coś zmienia, więc radzę aktualizować wiedzę i dokumenty. Zresztą u nas oni - http://taxcare.pl/oddzialy-miasto/gdansk/ w ramach tego co dla nas prowadzą, ogarniali wszystkie papiery związane z ubezpieczeniami społecznymi, ale czy to jest standard, to już nie mam pojęcia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group