Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nheleniątko
Idź do strony 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:19    Temat postu: Nheleniątko Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, jestem Nheleniątko.
Rodzice długo mnie wołali i prosili, żebym się zjawiło w ich życiu, ale ja, po mamie, jestem uparciuchem. Poza tym, moja mama musiała się nauczyć pokory i tego, że nie na wszystko w życiu ma się wpływ, że czasem trzeba tylko mocno wierzyć i że się nie wolno poddawać. Ponieważ zaczęła się poddawać, a tata zupełnie nie wiedział, co robić, gdy tak nagle smutniała: jestem. Tym razem to ja poprosiłem Boga, a on się zgodził.
Na razie nie wiem, czy chcę być dziewczyną, czy chłopcem, a moim rodzicom to zupełnie obojętne, więc jestem "ono" oczko
U mnie codziennie coś nowego, a to domek mi sporo urośnie, a to ciałko żółtkowe, aż wreszcie... serduszko. Z tym serduszkiem to cała historia. W poniedziałek mama z tatą jechali do szpitala, bo podobno to niedobrze, jeśli się krwawi w ciąży. Ja nie wiem. Spałem.
Przyjął nas lekarz, którego mama zna i który będzie prowadził ciążę. Dokładnie zbadał, powiedział, że wszystko wygląda dobrze, choć jestem trochę mały (czy ja wiem? Mam wrażenie, że to, z czego powstanie moja głowa jest wielkie jak globus, ale co ja się mogę znać).
Jak już zrozumiałem, że to chyba coś poważnego i że mama się martwi, pokazałem w całej krasie serce, które razem z mamą wyprodukowaliśmy. To ją rozczuliło i uspokoiło, że na pewno wszystko będzie dobrze.
Mama musi tylko leżeć (wywinęliśmy się od leżenia w szpitalu), chodzić na częste kontrole do lekarza i modlić się za mnie oczko
Tak czy inaczej, w domu jest teraz niezły cyrk, bo mamę wkurza takie przymusowe leżenie, tata ma na razie ubaw, a ja wraz z sercem podskakuję ze śmiechu i radości. Chcę im jak najszybciej urosnąć, żeby dołączyć do tych ich zabaw.

Nie pokażę Wam mojego zdjęcia, bo jestem jeszcze niewyględny, mam 2,2mm i czasem samo się zastanawiam, gdzie jest co oczko
Mamy też z mamą mnóstwo pracy, bo musimy wyprodukować dla mnie masę części ciała- nie mam jeszcze rąk ani nóg, dopiero się zaczyna zamykać cewa nerwowa (mamo, jedz kwas foliowy!), a to wszystko jest baaaardzo męczące.
Lekarz mówi o mnie "dzidziuś" i moja mama bardzo go za to lubi, a mnie to wkurza, bo jak na dzidziusia, to mam roboty, jak przymierzając górnik na kopalni. Codziennie rosnę wraz z moim domkiem, produkuję tysiące nowych komórek, stale mi coś nowego wyrasta (mam ogon Shocked ) i ogólnie, straszna orka.
Mama na L4, nie wiem, co to znaczy, chyba tylko tyle, że nie jeździmy już samochodem, a szkoda, bo codziennie rano śpiewała na cały głos razem z Arką Noego "Ja jestem, ja czuję, moje serce bije". Słowo daję, dorośli są dziwni uśmiech
(Mama właśnie pomyślała, bo jeszcze nie wie, że ja słyszę wszystkie myśli, że ta powieść w odcinkach będzie się pojawiała często, skoro przymusowo leży całymi dniami oczko )

Pozdrawiam.
Nheleniątko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to czekamy na dalsze Wasze losy z historii zwanej ŻYCIEM uśmiech na pocieszenie dodam,że i ja napracowałam się u moje mamy w brzusiu ale opłacało się-jestem,biegam,mówię i rozrabiam i też tak jak Ty idę DROGĄ ŻYCIA oczko Rośnij Ono bo po drugiej stronie brzuszka jest ekstra oczko
Starsza koleżanka Lenka z mamą buźki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele aj low ju! uśmiech A Nheleniątko to już w ogóle uwielbiam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wzruszające uśmiech Będziemy czekać na kolejne wieści uśmiech Nhele jeśli to nie tajemnica ile w sumie się staraliście?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Lenki buziaki, dla Agatttki tulaski oczko
Kithy, od maja 2012.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super wątek!! Będziemy z Oliverkiem częstymi gośćmi:) gratuluje Nehele! Dbaj o Was uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale świetnie się czytało Very Happy Gratuluję wątku Nheleniątka uśmiech Dbajcie o siebie wzajemnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Nheledore uśmiech Dbaj o Was i leż - choć wiem, że to nie łatwe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O matko jakie to piękne uśmiech Dziękuję Ci za taki opis mi się normalnie łzy puściły.. przede wszystkim GRATULUJĘ i trzymam kciuki by maleństwo rosło zdrowe i tak przemiłe jak jest teraz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michałek potwierdza, że sporo pracy było, ale wszystko udało się super dopracować uśmiech
Rośnij Nheleniątko duże, silne i zdrowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Następny
Strona 1 z 45

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group