Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Klasyka czyli Mercedes i Bmw oraz coś dla gości.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur 1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 13:10    Temat postu: Klasyka czyli Mercedes i Bmw oraz coś dla gości. Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie , zauważyłem ostatni że wachlarz dostępnych rozwiązań transportu ślubnego rozwija się strasznie szybko , co daje młodym parom większe pole do popisu .Jednak ilu z was zastanawiało się czy ekstrawagancja spodoba się rodzinie i znajomym ? Z racji tego, że jestem z tej branży i posiadam kilka samochodów i kilka już sprzedałem bo nie było na nie pracy , powiem Wam szczerze ,że klasyczne , eleganckie limuzyny wciąż królują pod względem popytu. Większość młodych par dochodzi do wniosku, że auto jest tylko dodatkiem , w którym spędzą może łącznie godzinę , wiec najlepiej wybrać jakiś złoty środek co nie jest łatwe . Ale wydawanie więcej niż 700 -800 złotych na auto to już rozrzutność , zbędna rozrzutność . Natomiast coraz więcej par pyta mnie wynajem dwóch aut lub jakiegoś eleganckiego Vana (dla dziadków i rodziców par młodych , czasami światków lub innych bliskich ) .Wtedy proponuję im na przykład limuzynę dla młodych za 300 złotych (Mercedes klasy E) plus elegancki Mercedes Vito (9 osobowy ) dla bliskich , opłata przy wynajmie Vana zależy od czasu na jaki auto jest potrzebne oraz dystansu. W czasach kiedy wiele osób pracuje za granicami Polski , popularne jest takie zapewnienie transportu z lotnisk (najczęściej na koszt gości ) ale na pewno miło, że ktoś o tym myśli prawda ?
popr.pisownię/mod/
_________________
www.viptrans24.pl limuzyny do ślubu , transfery lotniskowe , obsługa imprez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beatrice84
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasyka, tak jak piszesz jest najlpesza ! :))
Ja też wypożyczyłam starego mercedesa i było pięknie.
[color=red]popr.pisownię/mod/[/color]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 22
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 2 Kwi 2014, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla młodych musi być coś klasycznego, nawet bryczka oczko. Dla gości... to zależy od sytuacji, bo dziś większość ma jakiś tam transport samochodowy.
_________________
Odwiedź mój blog o darmowych próbkach kosmetyków i nie tylko KLIK...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2014, 4:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby czemu "musi"?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2014, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natkaaa napisał:
Dla młodych musi być coś klasycznego, nawet bryczka oczko. Dla gości... to zależy od sytuacji, bo dziś większość ma jakiś tam transport samochodowy.


Dlaczego musi?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysunia789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 3 Kwi 2014, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas była Audi, ale piękna:) A klasyka tpo też ostatnio garbusy i stare modele uśmiech a dla gości autobus lub bus uśmiech
_________________
magicznachwila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group