Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Usypianie naszych maluchów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Nie 16 Mar 2014, 20:41    Temat postu: Usypianie naszych maluchów Odpowiedz z cytatem

Mimo że nie mam problemów z usypianiem Alicji to jestem bardzo ciekawa jak to u Was wygląda. Macie jakieś sprawdzone sposoby czy codziennie walczycie z maluszkiem by w końcu poszedł spać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 16 Mar 2014, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od nastroju uśmiech Jak jest ok to albo sama w łóżeczku zasypia, albo przy nas w salonie na łóżku(trzyma nas ewentualnie za palce lub smyramy ją po twarzy). Do tego idzie jej ulubiona muzyczka z misia.
A jak ma zły humor to muszę ją przytulić i pochodzić w kółko po pokoju i kołysać nią. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas problemu z zasypianiem nie ma, ale nauczona doświadczeniem z Dianą, Alicja ląduje u siebie w łóżeczku, tam się wycisza i zasypia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaś miał różne etapy. Jako noworodek usypiał w rożku lub na podusi, delikatnie lulany na rękach, na noc niemal usypiał przy cycu, więc go jeszcze parę minut potuliłam i do łóżeczka. Jak miał ok 3 miesiące zaczął usypiać na noc sam w łóżeczku. Różnie to szło i w sumie nadal różnie - czasami zaśnie po paru minutach, czasami z pół godz jeszcze skacze i przewraca się po łóżeczku, ale w końcu zaśnie. Co do drzemek w ciągu dnia to jak był mały to często usypiałam do w bujaczku, później na rękach. Miał etap zasypiania samodzielnego, ale mu się odmieniło i teraz nie zaśnie już sam w ciągu dnia, za dużo atrakcji uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas po kąpieli zasypia sam w łóżeczku, nie raz pada zanim zdąży zjeść, czasem wierci się z pół godziny, ale jak już jest w łóżeczku to go nie wyciągam. W ciągu dnia zasypia w samochodzie jak gdzieś jadę, na spacerze w wózku, a w domu też raczej we wózku, a czasem w łóżeczku jak jest zmęczony uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas Kubuś zasypia już od dłuższego czasu sam w łóżeczku i to zarówno w dzień, jak i w nocy. W ciągu dnia mam spuszczoną roletę w sypialni przez co jest ciemno jak by była noc, może to mu pomaga w szybkim zaśnięciu lol
W ciągu dnia ma drzemki ok. 3 godzinne, po których pije mleczko, bawimy się z godzinkę i znów nyny i tak przez cały dzień. Wieczorem tylko staram się go przetrzymać jakieś 2h bez snu przed kąpielą, po której wypije mleczko i śpi od ok. 21 do 5 rano, znów butelka i śpi do 8 uśmiech

Cieszę się bo wreszcie unormował nam się porządek dnia i mogę co nieco zaplanować oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z niego śpioszek uśmiech Lena też śpi przez dzień, między posiłkami, ale tak godzinę, czasami pół. Różnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej to faktycznie bardzo mało sypia w dzień. W ciągu dnia muszę uważać, by zbytnio nie hałasować bo wszystko jest w stanie go obudzić. A zdarza się, że podczas jednej drzemki z dwa razy muszę podejść i smoka wpakować bo gdzieś mu uciekł i złości się na śnie, a innym razem śpi bite 3 godziny bez zajęknięcia. Nie ma reguły Wink
A śpioszek to chyba po tatusiu, bo i jeden i drugi w objęciach Morfeusza uwielbia przebywać język
Dobrze, że dzięć choć urodę odziedziczył po mamuni (zawstydzony ) język język język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie czasem jest dzień, kiedy mały nie śpi wcale... A jeśli chodzi o drzemki, to różnie, raz śpi godzinę, raz 15 minut, przez dzień niewiele mogę zrobić niestety
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak nie możesz zrobić, jak lubi patrzeć jak coś robisz język język Ja, jak się Lena obudzi to odkurzam, coś przyrządzam w kuchni, myję włosy i robię pranie, a Lenka obserwuje uśmiech Chyba, że ma faktycznie zły dzień to muszę ją poprzytulać uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group