Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Oliverek <3
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 17:28    Temat postu: Nasz Oliverek <3 Odpowiedz z cytatem

A jednak znalazla sie chwilka, zeby cos skrobnac uśmiech W koncu najwyzszy czas... Oliverek ma juz skonczony miesiac uśmiech

W poniedzialek, dokladnie miesiac po proodzie lezalam i myslalam, jak ten czas szybko leci. Jeszcze niedawno lezalam w bolach na porodowce i czekalam na moje Serduszko. Ale wszystko po kolei:
Oliverek przyszedl na swiat 10 lutego, po szybkiej akcji porodowej (niecale 4 godziny). Dlugo dochodzilam do siebie, majac na mysli pamiec o bolu. Nie powiem, bo juz jest wszystko dobrze... pozostaja tylko wspomnienia.
W szpitalu spedzilismy 4 dni. STandartowo Maly spadl na wadze, co mame przyprawialo o lzy język
Dzis wazymy juz pewnie z 5 kg,w tamtym tyg w poniedzialek bylo 4,5 kg, ale Oliver duzo je uśmiech
Ostatnio przechodzilismy ciezki okres. Maly ciagle plakal. Teraz juz nie wiem czy to kolki, bo przezucilismy sie na mamine mleko, ale z butli i powiem Wam, ze nie to dziecko! Ladnie spi, jest pogodny (ok, ma swoje fanaberie, juz sie przyzwyczail do brania na raczki Evil or Very Mad ).
ola_b napisał:
Olu myślałam o Was ostatnio bo nic się nie odzywałaś.
Pierwszy miesiąc jest ciężki bo dopiero się poznajcie później wszystko się normuje.
Ja też walczę z kolkami i wzdęciami u Ali ale na szczęście (tfu tfu) ma je coraz rzadziej.
Trzymajcie sie!!

Olu zwroc uwage czy Ala CI nie polyka za duzo powietrza. U nas Oliver na poczatu bardzo ladnie cycal, a pozniej zaczal lapac powietrze i to chyba bylo przyczyna. Dziecko zapowietrzone, gazy, no i przede wszystkim nienajedzone.

Zapalenie piersi tez przechodzilam, juz w 2 tyg. Temperatura, cyce napuchniete i ogolnie zle samopoczucie. Na szczescie mam super polozna, ktora na wszystko ma rade i robilam oklady z serka z jogurtem, a pozniej z kapusty i po 3 dniach przeszlo.

Oliverek rosnie w oczach. Codziennie zakochuje sie w nim bardziej. Jest oczkiem w glowie calej rodziny uśmiech
Dzis chcemy mu juz mate edukacyjna rozlozyc, bo widzi juz chyba dobrze, bo ostatnio lezal z 10 min i wpatrywal sie w kolorowa poduszke w sypialni.

Mam nadzieje, ze moj syniu da mi czasem cos napisac uśmiech

A teraz przedstawiam Wam Moje Najwieksze Szczescie :
uśmiech
uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3


Ostatnio zmieniony przez oli_a dnia Pią 4 Kwi 2014, 6:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj oficjalnie Oliverku! uśmiech Śliczny z Ciebie chłopak uśmiech Gratulacje oli uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodki bobas uśmiech
Gratuluję Olu jeszcze raz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki śliczny! Ma bardzo chłopięcą urodę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wątku synusia uśmiech Śliczny chłopczyk uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olu śliczny synek:)
Co do kolki to Ala nie łyka powietrza. Ładnie zjada i wypluwa butlę. Taka już jej "uroda" i nic oprócz kropelek, antykolkowych smoczków, masażów i maminch ramion zrobić nie mogę. Na szczęście leci nam już 3 miesiąc i niedługo kolki się skończą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie piękne oczy!wykrzyknik Pewnie nie jedną laskę na nie w przyszłości poderwie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 14 Mar 2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Pią 14 Mar 2014, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przystojny mały Mężczyzna uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 14 Mar 2014, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalnie gratuluję i witam Twojego synka uśmiech jaki śliczny z niego bobasek uśmiech a oczy ma niesamowite uśmiech
Oj tak czas szybko leci uśmiech
Ja coś wiem na temat połykania powietrza przez moją córeczkę i tak samo jak tylko dałam butelkę ze swoim mlekiem to było dziecko nie do poznania uśmiech Jakby mi ją podmienili oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group