Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Oliverek <3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję sytuacji z teściową...

Tak patrzę na suwaczek a tu już Oliverek z nami prawie półtorej miesiąca, a dopiero rodziłaś, kiedy to zleciało uśmiech

Wszystko się jakoś ułoży i w końcu i z teściową dojdziecie do porozumienia... Może ktoś życzliwy powinien jej jasno uzmysłowić żeby nie drażniła lwa.. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olu cierpliwości z teściową. Mnie też na początku po narodzinach Kubusia doprowadzała do szewskiej pasji ze swoimi złotymi radami ale teraz już spływa wszystko po mnie jak po kaczce lol Praktyka czyni mistrza język
Dasz radę, spokojnie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oli_a napisał:

Dziś byliśmy u mojej położnej, bo przez to ze zaczęłam podawać Oliverkowi mm, doprowadziłam go do zaparć smutny ale tak to jest jak sie słyszy tysiące "mądrych" rad, ze mam niepozywny pokarm i dziecko sie nie najada!


nie ma czegoś takiego jak niepozywny pokarm..najlepsze co możemy dać naszym dzieciom to nasze mleko, jest najlepsze. Może się zdarzyć że przez chwilę tego pokarmu brakuje, ale jak sie dziecko przystawi do piersi to one same sie nauczą ile mleka produkować.
Dziecko może domagać się jeść co 30 minut nawet i to wcale nie znaczy że pokarm jest marnej jakości. Ja Dotkę karmiłam momentami co 20 minut i nie było problemu, ładnie przybierała na wadze, kłopotów z brzuszkiem nie było i tak do 2 lat język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:


Tak patrzę na suwaczek a tu już Oliverek z nami prawie półtorej miesiąca, a dopiero rodziłaś, kiedy to zleciało uśmiech

Madzia, dzisiaj dokladnie półtora miesiąca, muszę zmienić ten suwaczki bo ten jest jakiś głupi :p poczekaj, poczekaj jeszcze chwila a i Ty będziesz swoie maleństwo tulic. Ciesz sie brzuszkiem ile sie da (mi tez tak dziewczyny mówiły, a ja myślałam ze nie będę za nim tęsknić :p ).

Nimfa ja to wiem i Ty to wiesz, ale ona nie. 20 lat temu nie było laktatorow i jak widziała, ze na początku pokarm jest wodnisty, tzn ze cały czas taki jest. Wiec jak ona miała "zły" pokarm, to przecież ja nie mogę mieć "dobrego" Rolling Eyes

Dziewczyny ja nie wiem czy to juz taki standard z tymi teściowymi, ale u nas ewidentnie kłótnia wisi w powietrzu Confused
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja, póki Kubusia u nas jeszcze nie było, twierdziłam, że mam super teściową ale niestety, po urodzeniu dziecka zdanie uległo zmianie... Rolling Eyes
I my do tego mieszkamy razem. Szczęście w nieszczęściu, że mamy dla siebie piętro. Ale i tak myślimy o wyprowadzce za jakiś czas Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olu teściowe to dziwny gatunek. Ja jak widzę i słyszę swoją to też pięści zaciskam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola_b napisał:
Olu teściowe to dziwny gatunek. Ja jak widzę i słyszę swoją to też pięści zaciskam.


Zgadzam się w pełni uśmiech
Moja już ma pełno rad... a Dzieciątko jeszcze nie przyszło na świat... Wrrr...

Wiecie, dochodzę do wniosku, że trzeba ich uwagi puszczać mimo uszu, bo się z nimi pozagryzamy język
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech ciężko tak puszczac mimo uszu jak się ma burzę hormonów Rolling Eyes W całym tym etapie ciąży i połogu to właśnie hormony były dla mnie najbardziej męczące i najgorzej wspominam tą huśtawkę nastrojów po porodzie. Wtedy takie "dobre rady" czy generalnie jakieś pierdoły mogą naprawdę zirytowac. Ale z czasem mija olu u mnie przynajmniej tak było. I zaczniesz sobie odpuszczac głupie gadki. A i M. teraz też nauczyłam, że jak mnie coś wkurzy jakaś gadanina to zwraca uwagę, żebym ja nie wyszła na zołzę Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
ja, póki Kubusia u nas jeszcze nie było, twierdziłam, że mam super teściową ale niestety, po urodzeniu dziecka zdanie uległo zmianie...

Obawiam sie ze i u mnie tak bedzie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 26 Mar 2014, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 napisał:
gaja_85 napisał:
ja, póki Kubusia u nas jeszcze nie było, twierdziłam, że mam super teściową ale niestety, po urodzeniu dziecka zdanie uległo zmianie...

Obawiam sie ze i u mnie tak bedzie...

Ha ha uśmiech
I ja tak twierdziłam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 3 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group