Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokoik dziecięcy czy łóżeczko w sypialni rodziców?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Samodzielny pokoik dziecięcy czy łóżeczko w sypialni rodziców?
Pokoik dziecięcy
31%
 31%  [ 7 ]
Łóżeczko w sypialni rodziców
68%
 68%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już prawie zdecydowana uśmiech ale powiedzcie mi jedną rzecz, jak wygląda sprawa z materacykiem do takiej kołyski? Żeby nie był taki jakiś zwykły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem jakiś jest w zestawie, ale zzawsze możesz dokupić inny...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za łóżeczkiem w sypialni rodziców. I chyba jako jedyna nie mam nic przeciwko spania z dzieckiem w jednym łóżku😉
_________________




Ostatnio zmieniony przez MADI dnia Wto 18 Mar 2014, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam taką zwykłą, tylko przemalowałam na ciemny brąz, pod kolor mebli uśmiech Do tego miałam materacyk, cienki, chyba zwykły nie wiem, bo w materiale jest zaszyty. A był jeszcze baldachim, ale nie zakładałam go. Teraz już schowałam ją, bo zajmowała tylko miejsce, a Lenka i tak woli wózek.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam kołyskę z simlicity,fajna sprawa,wibracje pomagały nam przy kolkach,jedyny minus to to,że dziecko szybko wyrasta z niej ,bo o ile pamiętam zalecana jest do 5 miesiąca,my wcześniej zrezygnowaliśmy z niej bo młoda szybko zaczęła się podciągać do siadania i było już niebezpiecznie.Podsumowując-fajna sprawa choć z drugiej strony dodatkowy wydatek na krótko ALE pewne jest ,że zawsze uda sie ją odsprzedać,bo to towar chodliwy oczko
[img][/img]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kołyska fajna sprawa, jeśli jest na nią miejsce uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pluszak napisał:
Ja bym strasznie chciała wyprowadzić Michała do jego pokoju, ale mały skurczybyk budzi się co godzinę, nie raz częściej i chyba by mnie trafiło latanie do niego co chwilę... Nie mam pojęcia co zrobić, żeby spał chociaż chwilę dłużej, odkąd się urodził, nie przespał mi dłużej niż 3 godziny...

Pluszaczku bardzo jestem ciekawa jak rozwiążesz ta sytuacje, bo u nas jest podobny problem, mimo ze Oliver ma miesiąc. Na wieczór dostaje butle z mm i normalnie po kąpieli i jedzonku powinien być wymęczony i spać we własnym łóżeczku, a on jakiegoś powera dostaje i nie ma mowy o spaniu! Potrafi nawet ze 2 godziny siedzieć. Dopiero muszę sie położyć z nim, dać cyca żeby sie wtulił i dopiero śpi. Ale jak tylko poczuje ze mnie nie ma jest płacz. Dlatego u nas łóżeczko prawie nie używane smutny chciałabym żeby spał u siebie, ale to jest taki mały cwaniaczek.
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirginiamalek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 39

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc dlatego moje drogie mamusie moja pociecha będzie miała własny pokoik, chcę je nauczyć od początku spania we własnym łóżku.... A łóżeczko będzie takie jest dwupoziomowe więc starczy na dłużej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 2 Cze 2015, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że temat dawno nie ruszany, wiec go odkopuję.
Kiedy zaczęliśmy z mężem rozmawiać na temat łóżeczka dziecięcego nawet nie było wątpliwości gdzie ono będzie bo wiadomo że u nas w sypialni, ale jest to spowodowane tym że po prostu nie mamy innej opcji. Na swoim piętrze ( niżej w domu mieszkają teściowie i moja szwagierka) mamy niedużo miejsca. Układ jest taki że mamy sypialnię, malutką łazienkę, większy pokój (salon) i dosyć sporą kuchnię, więc dużego pola do manewru nie mamy. Tak sobie nie raz myślę, że gdybyśmy mieli więcej pomieszczeń chętnie zrobiłabym osobny pokoik dla malucha, wiadomo że rodzice też potrzebują trochę intymności. No ale tak jak pisały dziewczyny powyżej, przez pierwszy rok zwłaszcza kiedy karmi się piersią dobrze żeby dziecko było jednak w sypialni rodziców. I tak będzie u nas, może za kilka lat sytuacja mieszkaniowa trochę się zmieni bo o ile z jednym dzieckiem problemu nie będzie, to z następnymi i miejscem dla nich już może być. Z drugiej strony dawniej ludzie mieszkali w kilka osób w jednej izbie i dawali jakoś radę, no ale kiedy to było... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lavigney
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 15:26    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

hm, co kto lubi, na początku na pewno jest to zrozumiałe, ale potem trudno się z dzieckiem rozstać oczko my tak zrobiliśmy, ale stworzylismy typową sypialnię z meblami http://diamentmeble.pl/ i do tego tylko łóżeczko, aby się nie przywiazywaćoczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group