Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sportowe? Czy limuzyna? Jakie wybrać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maca47
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Poznan

PostWysłany: Wto 11 Mar 2014, 11:28    Temat postu: Sportowe? Czy limuzyna? Jakie wybrać? Odpowiedz z cytatem

Jakie auto najlepiej wybrać? Oklepane limuzyny? Czy coś niepowtarzalnego? Np. sportowy klasyk z ubiegłego wieku?
www.autaklasyczne.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala85
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 14

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam Fiata 125p czyli pospolicie "duzy fiat" świetnie to wyglądało, goście będą zachwyceni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już bym wolała to sportowe uśmiech Limuzyna? ok, może wyglądać efektywnie w LA lub Miami, na naszych polskich ulicach raczej wzbudza szyderczy śmiech aniżeli podziw. Dla mnie ślubne, białe limuzyny zawsze wyglądały bardzo kiczowato. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykłe auto i już. Coś starego - ok, duży fiat, polonez, itp. albo wołga Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwogur80
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście chciałabym jakieś fajne sportowe autko albo terenowe. Świetnie się prezentują oczko
_________________
Szukam najlepszego miejsca na Warmii i Mazurach do zorganizowania mojego wesela. Chce, żeby było jak w bajce:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Laurka161
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 6
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie 23 Mar 2014, 21:08    Temat postu: czym do ślubu Odpowiedz z cytatem

My jedziemy do ślubu limuzyną z polecenia od kuzynki. Świetna sprawa. Najbardziej cieszy mnie że samochód jest sześcioosobowy i świadkowie będą siedzieć z przodu z kierowcą a my mamy cały tył dla siebie. Moja suknia dość duża zmieści się bez problemu, autko wygodne. Jestem zadowolona. Namiary do tego pana na priv. Chciałabym wrzucić tu zdjęcie, ale coś nie idzie. Twisted Evil [/imghttps://www.facebook.com/pages/Zabytkowa-Limuzyna/670510526324416
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrała jakieś stare auto, ale raczej amerykańskie uśmiech Czyli efektowne, ale stylowe! I właśnie ten styl mi się podoba. Limuzyna jakoś mnie nie kręci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzyś
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 11
Skąd: Płońsk

PostWysłany: Pon 5 Maj 2014, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z narzeczoną zdecydowaliśmy, że pojedziemy 8 metrowym samochód do ślubu Płońsk.
- po pierwsze, dlatego, że takiego auta nie spotkasz na co dzień na ulicy
- po drugie, komfort. W środku jest tyle miejsca, że nie czujesz jak w tokijskim metrze czego nie da się powiedzieć o zwykłych autach 5 osobowych


Ostatnio zmieniony przez Krzyś dnia Wto 29 Lip 2014, 13:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawel.mat33
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 2

PostWysłany: Wto 6 Maj 2014, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałem na mieście limuzynę jadącą do ślubu, osobiście bardzo mi się to podobało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kornelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pią 9 Maj 2014, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim stylowo. Dlatego zdecydowaliśmy się z narzeczonym na Mercedesa CLS kolegi. Czarny z lekkim przyozdobieniem
_________________
wesele zielona góra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group