Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukuję fotografa i kamerzysty, 27.09.2014, Ciechanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camilos
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Milanówek

PostWysłany: Wto 22 Kwi 2014, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo miło jest nam zaprosić Was na naszą stronę internetową dotyczącą wideofilmowania ślubów i wesel. W swojej pracy używamy lustrzanek cyfrowych oraz kamery GoPro. Dzięki temu obraz ma dobre odwzorowanie kolorów oraz wysoką ostrość obrazu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz odwiedzania naszej strony internetowej www.getmarried.pl.

Wiele ciekawych informacji o sposobie naszej pracy znajdziecie również na vlogu ślubnym, który tworzymy:
https://www.youtube.com/user/getmarriedvideo/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemyslawsz
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Bytom

PostWysłany: Wto 3 Cze 2014, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio na stronie Fotograf Ślubny Ciechanów

Jeżeli moje zdjęcia są w Waszym guście z chęcią się z Wami spotkam i pokażę dodatkowe materiały oraz opowiem o tym co mam do zaproponowania. Zatem zapraszam do kontaktu.
_________________
Fotograf Ślubny Przemysław Szklarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartcaban_pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam na: www.bartcaban.pl

Pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marta Jujka- Fotografia
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8 Wrz 2014, 14:31    Temat postu: Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą> Odpowiedz z cytatem

Witam! Moja oferta to 1500 przygotowania, ślub, wesele i plener w dowolnie wybranym dniu. Mój czas pracy uzależniony jest od Państwa harmonogramu dnia. Ofertę można negocjować i dobrać do Państwa potrzeb. Mogę zaoferować pracę dwóch fotografów w tej cenie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group