Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KSIĄŻKA. CZYTELNICTWO I BESTSELERY. *****
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 19 Sty 2020, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda ale dla przyjemności wolę czytać biografie albo reportaże https://zwierciadlo.pl/sklep/kategoria-produktu/biografie-reportaze, podobała mi się zwłaszcza książka Kacpra Godyckiego-Ćwirko -menedżera w informatycznych korporacjach oraz podróżnika i fotografa która opowiada o spełnianiu marzeń uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wpadła mi w ręce ksiązka Zanim sie pojawiłeś, pożyczyła mi ją koleżanka która była zachwycona:
https://www.ravelo.pl/zanim-sie-pojawiles-jojo-moyes,p100668832.html

To jedna z tych pozycji, które pochłania się bardzo szybko i przyjemnie. Totalnie się w nią wciągnęłam oraz przeczytałam w dwa wieczory.... W moim przypadku, wadą było to, że przed przeczytaniem książki, widziałam film. Myślę, że znając zakończenie, książka nie zrobiła na mnie aż tak dużego wrażenia. Tak jakby zrobiła jakbym nie oglądała filmu..... Choć nie ukrywam, mimo wszystko, na końcu uroniłam kilka łez. Nie jest to typowa podkoloryzowana historia miłosna.

Moim zdaniem lepsza niż film!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dobrych pozycji po części o rozwoju osobistym, po które warto jest sięgnąć:
Anthony De Mello - Przebudzenie

Eckhart Tolle - Nowa Ziemia

Eckhart Tolle - Potęga teraźniejszości

Charles Duhigg - Siła Nawyku

Joseph Murphy - Potęga podświadomości

Jeśli szukacie równiez miejsca, w którym mozna poszukać książek w dobrych cenach, polecam tę stronę: https://skupszop.pl/ Można na niej kupić książki w dobrych cenach jak również spróbować sprzedać stare ksiązki, które zalegają nam na półkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcarroll
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Wilamowice

PostWysłany: Nie 1 Mar 2020, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrimonio napisał:
Znam sporo osób, które w ogóle nie czytają. Ja na całe szczęście pochłaniam bardzo dużo książek. Zdecydowanie więcej niż statystyczny Polak z raportów Biblioteki Narodowej.

ja to samo. kocham książki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adria_na
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zaczęłam czytam cykl książek "Outlander" Diany Gabaldon - książki świetnie się czyta, są lekko napisane i można spędzić czy nich długie wieczory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 12 Mar 2020, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chętnie dobrą książkę przeczytam, oczywiście o ile mam na to czas. Z tym to bywa niestety różnie. Jeżeli też lubicie czytać książki to powinniście znać takie miejsca jak antykwariat we Wrocławiu https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek-we-wroclawiu Zarówno kupicie jak i sprzedacie tu swoje książki, po które już na pewno nigdy więcej nie sięgniecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 18 Kwi 2020, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z moich ulubionych książek jest https://wydawnictwopoligraf.pl/1276/duda-przemyslaw/wiezien-oswobodzony-tom-i-miecze-slowa.html uwielbiam czytać fantasy. Jeśli także lubisz sięgać po takie książki to nie zawiedziesz się, jest ona mega wciągająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz czytam Dobry Omen Gaimana i Pratchetta. Ci autorzy powinni częściej razem pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okruszynka napisał:
Teraz czytam Dobry Omen Gaimana i Pratchetta. Ci autorzy powinni częściej razem pisać.
niestety Pratchett od wielu lat nie żyje, także nic z tego oczko jednak gaiman nadal pisze i to dobrze więc polecam jego powieści i komiksy a także serial ,,Dobry omen" - rewelacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Czw 17 Lut 2022, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, też że ja również nie wyobrażam sobie życia bez czytania książek. Ostatnio udało mi się zamówić nowe repetytoria przy okazji robienia zakupów dla dzieci do szkoły na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/matura-fizyka-2022-repetytoria-podreczniki-c-313_11053_13397.html . Mam nadzieję że szybko do mnie przyjdzie, bo matura już tuż tuż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group