Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

KSIĄŻKA. CZYTELNICTWO I BESTSELERY. *****
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Nie 21 Maj 2017, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam czytać, bo to pomaga troszkę oderwać się od codzienności. Zazwyczaj czytam romanse, jednak ostatnio postanowiłam troszkę poszerzyć swoje horyzonty i tak też trafiłam na książkę "Piętno pielgrzyma.Zbuntowani" tego http://www.lasgorski.pl/ Autora. Jest to fantastyka naukowa, z którą do tej pory nie miałam do czynienia. Ogólnie obawiałam się, ze po pierwszym rozdziale skapituluję, jednak tak się nie stało. Książka mnie wciągnęła i sprawiła, że chcę więcej. Teraz czekam, aż pojawi się kontynuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rabbi
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2009
Posty: 4

PostWysłany: Sro 3 Sty 2018, 9:02    Temat postu: "Rozewrzeć światłem" - Rafał Tumsk Odpowiedz z cytatem

Czytam "rozewrzeć światłem" Rafała Tumskiego i mogę z czystym sumieniem polecić tę książeczkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrys20
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 10 Kwi 2018, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie czytam "The Silmarillion" Tolkiena. Uwielbiam książki fantastyczne, gdyż odrywają od ponurej nieraz rzeczywistości i przenoszą w inny obcy świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JacekPP
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 13
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 19 Lip 2018, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ksiązki to ja nie bardzo ale jeżeli lubicie komiksy, anime i te klimaty to serdecznie polecam Legends of the Zelda Świetna akcja, szybkie zwroty akcji...

Dla tych którzy lubią poleżeć przed TV polecam "Tylko dla odważnych" - świetny film na faktach o strażakach z USA.. polecam
_________________
Nigdy nie bój się marzyć o czymś lepszym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
włodek_K
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 3
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto 14 Sie 2018, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dwanaścioro z Paryża" Willock.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gertruda_s
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 3
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 28 Sie 2018, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam polską fantastykę i kupuje kolekcje książkową. MOim zdaniem są to ksiązki warte uwagi i bardzo odrywają od codziennych trosk i zmartwień. Mam też fantastykę zagranicznych autorów. Myślicie, że napisanie bloga poświęconego fantastyce jest to dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 27 Maj 2019, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając księgarni, w której moglibyśmy nabyć wspomniane książki (w tym również bestsellery), powinniśmy zajrzeć pod ten adres: https://www.ravelo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej lubię kryminały, tydzień temu przyjaciółka opowiedziała mi o książce "Brudna" i z tego co mogę powiedzieć to zapowiada się bardzo obiecująco, więcej informacji znajduje się na fb https://www.facebook.com/BrudnaKryminal/?modal=admin_todo_tour, zapowiedzi tutaj https://www.youtube.com/channel/UCmB3mgLjkz_ZItj97W0hMaQ?view_as=subscriber O czym jest kryminał? Siostra mści się na oprawcach swojego brata, przez których chłopak popełnił samobójstwo, jak się okazuje sprawa dotyczy nie tylko jej brata, ale i wiele innych dzieci - wśród oprawców ksiądz, politycy itp....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze nowości sprawdzam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/enola-holmes czy coś jest czy są promocje itd. Bardzo fajna księgarnia a przesyłki mega szybkie. Uwielbiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 5 Gru 2019, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne książki mogą przydać się w różnych sytuacjach. Na przykład trafiłam ostatnio na książki i pomoce dla dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera: https://www.eduksiegarnia.pl/autyzm-i-zespol-aspergera. Warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu prezentu na święta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group