Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból porodowy i sposoby jego łagodzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałam, ale zdaje mi się, że to pic na wodę fotomontaż Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaKicia87 napisał:
Masz na myśli ten Natalis? czy jakoś tak? Ostatnio widziałam ulotkę tego żelu u mojego gina - ale nie pytałam, czy to działa Very Happy


Tak, dokładnie mam Natalis, wiem, że jest jeszcze jakiejś innej firmy uśmiech

Shadowsie, no właśnie ja się najpierw napaliłam, a potem przemyślałam, że w sumie to od poślizgu są wody Very Happy
No, ale jakby mi odeszły wody wcześniej to trochę lipa i trzeba rodzić na sucho język
A przekonało mnie ostatecznie, jak mojej mamy znajoma, pielęgniarka w szpitalu, w którym rodzę opowiadała o kimś tam ze swojej rodziny, kogo pielęgniarki wysmarowały parafiną (chyba nie mieszam) i poślizg był taki dobry, że obyło się bez cięcia krocza uśmiech

Inna rzecz, że podobno najczęstsze pytania tatusiów, to czy dziecko po tym da się złapać język Czy nie będzie śliskie, jak mydło w wannie radosny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie położna wylała chyba ze dwie butle parafiny, bez nacięcia się niestety nie obyło
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziesz miała mieć nacięte krocze to żaden poślizg nie pomoże język Prędzej pomyślałabym o masażu i ćwiczeniach mięśnia kegla oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Jeśli będziesz miała mieć nacięte krocze to żaden poślizg nie pomoże język Prędzej pomyślałabym o masażu i ćwiczeniach mięśnia kegla oczko


Aaaa weeeeeź, tak mnie brutalnie odzierać ze złudzeń język Zapłaciłam za ten żel dwie stówy, to się chociaż psychicznie nastawię, że może coś da język z masażem i ćwiczeniami wiem, ale ze względu na to, że mi ta szyjka świrowała jeszcze nie chcę ryzykować. Może po 36tygodniu dostanę pozwolenie od gina oczko

Martyldo, wow, to trafiłaś na fajną położną, bo chyba takie rzeczy nie są w standardzie... Przynajmniej ta dziewczyna, o której pisałam miała niejako po znajomości taką opiekę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

200zł?! Shocked
Przepraszam, zapomniałam o tej Twojej nieszczęsnej szyjce Embarassed
Nhele pocieszę Cię, lepiej żeby Cię położna nacięła, niż sama miałabyś masakrycznie popękać.

Według mnie jedyna metoda, która faktycznie działa tak, że nie boli i koniec kropka to zzo.
Jeśli przyjdzie mi kiedyś jeszcze raz rodzić i tak jak przy pierwszym porodzie nie będę mogła być aktywna, od razu poproszę o znieczulenie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:

Nhele pocieszę Cię, lepiej żeby Cię położna nacięła, niż sama miałabyś masakrycznie popękać.


Wiem, to bezapelacyjne uśmiech
Zresztą podobno już nie tną rutynowo, tylko, jak widzą, że może pęknąć. Ja parę razy wspomniałam, że nie chciałabym i to fakt: wolałabym uniknąć, jeśli będzie można, ale też dramatu nie będzie, jeśli się zdarzy nacięcie. Mam już kupione koło, więc spoko, biorę pod uwagę i to uśmiech

Ja o zzo w ogóle nie myślałam, bo w moim szpitalu do niedawna nie było tego znieczulenia. Jest od miesiąca bodajże, ale i tak może się zdarzyć, że go nie dostanę, bo anestezjolog jest zatrudniony na etat- 8godz dziennie pon-pt oczko Więc chyba nie biorę go pod uwagę. Oprócz tego podają dolargan, który też odpada- wiadomo.
Jest gaz i woda pod prysznicem Twisted Evil
Nastawiam się zatem, że będzie ku****sko bolało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja rodziłam naturalnie, wody mi odeszły 12 godzin przed porodem, nacięli mnie i jakoś tragicznie porodu nie wspominam, tak więc nie martwić mi tu się na zapas.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Jeśli będziesz miała mieć nacięte krocze to żaden poślizg nie pomoże język Prędzej pomyślałabym o masażu i ćwiczeniach mięśnia kegla oczko

Co prawda to prawda uśmiech Ponoć ćwiczenia mięśni kegla naprawdę są skuteczne, im dłużej ćwiczone tym lepsze efekty. Najlepiej nawet przed zajściem.
Podobno wzmacniają też inne doznania...oczko

Natalis 200zł? Z tego co się orientuję w 90% aptek cena waha się od 130-150zł...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2014, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:


Martyldo, wow, to trafiłaś na fajną położną, bo chyba takie rzeczy nie są w standardzie... Przynajmniej ta dziewczyna, o której pisałam miała niejako po znajomości taką opiekę.


Położną miałam mega to fakt. Czy to standard w szpitalu gdzie rodziłam to nie wiem.

Ja rodziłam z TENSem i jeśli będzie mi dane rodzić po raz kolejny to będzie to obowiązkowe wyposażenie na porodówkę. Boleć bolało ale nie wspominam tego jako traumę. Zdecydowanie gorszy był połóg niż poród, z resztą do tej pory dobrze nie jest ale to już inna opowieść uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group